هر آنچه که کمک می کند تا شما کمتر احساس ترس و خسته و تنها را که

در چند هفته گذشته من اغلب تعجب آنچه بروس کارگران را از وضعیت فعلی جهان است. McEwen شد, عصب شناسی و متخصص غدد در دانشگاه راکفلر که صرف حرفه خود مشغول به تحصیل چگونه استرس اثرات مغز است. در سال 1968 او و تیم خود را ساخته شده منی که کشف هورمون های استرس مانند کورتیزول را وارد مغز و اثر عملکرد عصبی. قرار گرفتن در معرض استرس مزمن عوامل در محیط زیست ایجاد allostatic بار یک اصطلاح McEwen ابداع در سال 1993. به اندازه کافی استرس بیش از دوره های طولانی منجر به تغییرات قابل اندازه گیری در شیمی مغز و بیان ژن—و نه لزوما بهتر است. McEwen گذشت در ژانویه 3 از این سال در سن 81.

من تصور رویدادهای جهان در طول حرفه خود را که ممکن است باعث McEwen به احساس می کنید که کار او به ویژه مربوط به تقریبا دردناکی مرتبط: جنگ ویتنام. حملات 11 سپتامبر است. من فقط می توانید حدس بزنید که او می خواهم احساس همان امروز است. پزشکان و پرستاران و مدیران اولین پاسخ دهندگان داروسازان خواروبار کارگران بسته تحویل پرسنل کارگران ساختمانی—همه آنها در برخورد با استرس مفرط در این زمان. و بنابراین هر کس دیگری است—از کسانی که مشغول به کار از خانه پدر و مادر خود را دستکاری شغل و آموزش کودکان و نوجوانان وقت از اتاق نشیمن خود را و کسانی که شغل خود را از دست نگرانی بیش از چگونه آنها در حال رفتن برای زنده ماندن در ماه های آینده. زندگی به اندازه کافی استرس زا در زمان عادی و در حال حاضر ما در حال برخورد با افزایش allostatic بار تحت عدم قطعیت و نزاع از هر روز.

در این موضوع مراقبت های بهداشتی کارگران Ashten دانکن می نویسد که ما نمی توانیم همچنان به چشم پوشی اهمیت رفاه شخصی که آن را به چگونه به خوبی ما (و به ویژه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی) قادر به تابع. او تا به برخی از جالب بینش از پژوهش در روانشناسی مثبت در آن نمره (نگاه کنید به “چگونه من شکست چرخه استرس”). اما من (بسیار nonexpert) مشاوره است که این زمان برای درمان خود و دیگران بسیار به آرامی. آن زمان برای nonjudgment, گریز اضافی احساسات فوق العاده چرت و فوق العاده بستنی. هر آنچه که کمک می کند تا شما کمتر احساس ترس و خستگی و تنهایی انجام دهد. و دوباره آن را انجام دهد. به خوبی دوستان من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>