چه آن را مانند به کار در آپولو 13? ماموریت مهندسین به یاد مو-افزایش پرواز در پخش امروز.

پنجاه سال پس از آپولو 13, شما می توانید شنیدن آپولو ناسا مهندسین بحث زندگی می کنند آنچه در آن مانند به کار در آژانس در یکی از آن ترین مو-بالا بردن ماموریت.

پخش زنده با عنوان “فرود! بحث و گفتگو با مهندسین که کمک به ارمغان بیاورد آپولو 13 خانه” آغاز خواهد شد امروز (17 آوریل) در 2 p. m. EDT (1800 GMT) — تقریبا دقیقا 50 سال پس از آپولو 13 ماموریت بازگشت به زمین است. سه نفر خدمه آپولو 13 با خیال راحت پخش کردن در اقیانوس آرام در تاریخ 17 آوریل سال 1970 در 2:07 p. m. EDT (1807 GMT).

پخش خواهد شد که توسط نویسنده جان Rocco که اخیرا نوشت و مصور کتاب “ما چگونه به ماه” (Random House کتاب های کودکان 2020). پیوستن به Rocco خواهد بود Ed Smith, مهندس ارشد برای آپولو فرماندهی و خدمات ماژول; همین Rethke یک Apollo lunar module سیستم های پشتیبانی حیات مهندس; و چاک لوری یک آپولو چتر نجات طراح سیستم. شما می توانید بحث زنده در یوتیوب اینجا و یا از اینجا ثبت نام کنید به بخشی از زندگی بحث و گفتگو در زوم اینجا.

مرتبط با: آپولو ناسا 13 ماموریت بقا در تصاویر

سه بازنشسته و مهندسین خواهد شد بحث در مورد تجارب خود را مشغول به کار در پشت صحنه در ناسا در طول دلخراش ماموریت آپولو 13 که سه فضانوردان تقریبا هیچوقت آن را بازگشت به زمین زنده است.

آپولو 13 بود مالامال از مشکلات و موانع است. بعد از یک مخزن اکسیژن انفجار 56 ساعت به آنچه که قرار بود یک ماه فرود ماموریت ناسا, ماموریت کنترل, مهندسان و فضانوردان آپولو 13 خود — Jim Lovell, جک Swigert و فرد Haise — تا به حال به پرواز به عمل آورد فضانوردان با خیال راحت به خانه برگشت به زمین است.

این هفته مردم در سراسر جهان شده اند به خاطر سپردن و تجلیل از این ماموریت است که معروف شده است به عنوان شناخته شده “موفق به شکست است.” در حالی که آپولو 13 فضانوردان هرگز فرود بر روی ماه, ابتکار و خلاقیت از همه کسانی که به حمایت از ماموریت ناسا و توانایی خود را به خدمه بازگشت به خانه زنده و امن باقی می ماند و قابل توجه است.

روکو است “ما چطور به ماه” منتشر خواهد شد در اکتبر. 6.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>