چه به غذا خوردن برای جلوگیری از سنگ کلیه

به عنوان کسی که تا به حال یکی می تواند گواه عبور سنگ کلیه چیزی است که شما به احتمال زیاد به را فراموش کرده ام … و یا به یاد داشته باشید از روی علاقه. اگر چه اقدامات رژیم غذایی نیست 100% موثر در پیشگیری از سنگ, آنها قطعا می تواند به کاهش خطر ابتلا به.

چه چیزی باعث سنگ کلیه?

سنگ کلیه می تواند به شکل زمانی که ترکیبات هستند که به طور معمول در بر داشت در ادرار فرم کریستال و شروع به انبوه با هم. آنها ممکن است به عنوان کوچک به عنوان یک دانه شن و یا به عنوان بزرگ به عنوان یک نقش ونگار ریگی دادن. سنگ های کوچک ممکن است عبور از بدن شما را بدون توجه به. اگر سنگ های بزرگتر شروع به مهاجرت از طریق دستگاه ادراری شما در حال رفتن به اطلاع!

اگر چه درد دفع سنگ کلیه می توان مشقت بار آنها معمولا بدون ایجاد هر گونه آسیب بیشتر است. در موارد نادر جراحی یا درمان های دیگر ممکن است لازم باشد. اما در اکثر موارد تنها درمان دارو برای کاهش درد در حالی که آنها در حرکت هستند.

که کلیه سنگ ؟

در مورد 1 به 10 نفر را تجربه سنگ کلیه در برخی از نقطه در طول عمر خود و در مردان حدود دو برابر زنان است. سنگ کلیه به طور کلی رخ می دهد پس از سن 30 اگر چه ممکن است برای یک فرد جوان را به عنوان به خوبی. هنگامی که شما تا به حال سنگ کلیه شما به طور قابل توجهی در معرض خطر بالاتر برای آینده سنگ.

تمایل به تشکیل سنگ کلیه گرایش به اجرا در خانواده اگر پدر و مادر یا خواهر و برادر داشته اند, سنگ, شما ممکن است در افزایش خطر است. اینکه آیا یا نه شما باید یک سابقه خانوادگی سنگ هر چند برخی عادات غذایی می تواند افزایش یا کاهش خطر خود را.

چگونه برای جلوگیری از سنگ کلیه

نوشیدن مقدار زیادی آب. مهم ترین چیز برای انجام برای جلوگیری از سنگ کلیه است به نوشیدن مقدار زیادی آب کمک می کند که خیط و پیت کردن ترکیبات از کلیه ها قبل از آنها می توانید شروع به ساختن مشکل است.

کاهش نمک. بیش از حد مصرف سدیم نیز می تواند تمرکز ادرار, ساخت تشکیل سنگ به احتمال زیاد.

خوردن سبزیجات خود را. یک رژیم غذایی سرشار از میوه ها و سبزیجات که افزایش pH ادرار می تواند کمک به جلوگیری از سنگ کلیه.

حفظ و مصرف پروتئین متوسط است. رژیم های غذایی پروتئین بالا که باعث کاهش pH ادرار می تواند سنگ کلیه بیشتر احتمال دارد. اگر شما عصبی در مورد سنگ کلیه, شما احتمالا می خواهید به چوب به مقدار متوسط پروتئین در رژیم غذایی و دریافت حداقل برخی از پروتئین خود را از گیاهان است.

دریافت کلسیم به اندازه کافی. یک کم کلسیم در رژیم غذایی نیز می تواند یک عامل خطر. این واقعیت شگفتی بسیاری از مردم به دلیل سنگ کلیه اغلب حاوی مقدار زیادی کلسیم است که به نظر می رسد نشان می دهد که بیش از حد کلسیم می تواند به سرزنش. اما در واقع مخالف است. هنگامی که رژیم غذایی خود را بالاتر کلسیم کمتر از آن است که جذب در دستگاه گوارش و کمتر به پایان می رسد تا در ادرار. بهترین راه برای دریافت کلسیم است که با خوردن انواع کلسیم حاوی مواد غذایی (مانند محصولات لبنی و سبزی های برگ دار, توفو, کنسرو ماهی) در طول روز است. مصرف کل رژیم غذایی کمک هزینه کلسیم در یک زمان در قالب یک مکمل از سوی دیگر ممکن است کمی افزایش خطر ابتلا به سنگ.

“ادامه مطلب “چه به غذا خوردن برای جلوگیری از سنگ کلیه” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>