چه COVID-19 همه گیر وسیله ای برای آمریکایی های سیاه و سفید

در هفته های اخیر بیماران در اورژانس مرکزی در بروکلین در آمد و به تدریج روز به روز مریض تر. آنها عمدتا سیاه و سفید و قهوه ای. بسیاری از شکایت از تب و سرفه و بدتر شدن تنگی نفس. من حتی ارسال تعداد کمی از بیماران بدحال به ER. COVID-19 وارد شده بود در شهر نیویورک در full-فرم ضربه خود را تا حد زیادی سیاه و سفید و قهوه ای در مناطق سخت ترین.

تنها صرف هفته به COVID-19 گیر اپیدیولوژی هنوز این فرصت را به disaggregate در سراسر کشور و مرگ و مير داده ها توسط نژاد اما آمریکایی های سیاه و سفید بدون شک یکی از مهمترین و به شدت تحت تاثیر گروه های جمعیتی.

این بیماری همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد بزرگنمایی و بیشتر تقویت racialized سلامت بی عدالتی شده اند که در هر دو مداوم و عمیق گذشته بیش از پنج دهه و سیاه و سفید آمریکایی را تجربه کرده اند بدترین سلامت از هر گروه نژادی.

سیاه و سفید آمریکایی را بیشتر در معرض خطر عواقب COVID-19 همه گیر به دلیل چندین تظاهرات نژادپرستی ساختاری از جمله عدم دسترسی به, تست, بالاتر مزمن بیماری و تعصب نژادی در موسسات مراقبت بهداشتی.

یکی از اصلی ترین راه حل برای مبارزه با COVID-19 گسترده است تست که اجازه می دهد ما را به همگروهی و قرنطینه گروه از بیمارانی که تست مثبت به طوری که برای محدود کردن گسترش بیماری. اما COVID1-9 تست شده دسترسی محدود به دلایل مختلف از جمله بی اثر فدرال رهبری بوروکراسی سازمان های فدرال و ناهماهنگ سیستم مراقبت های بهداشتی.

به عنوان یک پزشک, من پیدا کردم آن را ناراحت کننده است که افراد مشهور و مقامات دولتی بدون علائم شده اند قادر به دسترسی به تست سرعت با همان نتایج روز در حالی که من تا به حال به جیره از تست به بیماران مبتلا به بار چرخش از پنج و هفت و گاهی 10 روز به عنوان یک نتیجه از کارهای عقب افتاده.

اگر چه خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون تصویب شده در مارس 18, تحت پوشش بیمه, مردم, مردم سیاه و سفید بالاترین نرخ از بیمه بودن. با COVID-19 تست می شود دردناکی آشکار است که در واقعیت می تواند دسترسی به تست و چه کسی نمی تواند.

ما باید به خصوص در مورد آمریکایی های سیاه و سفید’ آسیب پذیری به COVID-19 داده شده است که آنها را نسبتا بالا بیماری مزمن بار—به طور خاص دیابت آسم و فشار خون بالا—و بنابراین در معرض خطر بالاتری برای ابتلا به عوارض جدی از رمان coronavirus.

علاوه بر این, حتی زمانی که سیاه بیماران به دنبال مراقبت از خود COVID-19 علائم آنها خواهد شد به احتمال زیاد دریافت بدتر مراقبت از بیماران دیگر پس از آن به احتمال زیاد بیشتر آنها را به دنبال مراقبت در اقلیت خدمت بيمارستان که نشان داده شده به ارائه با کیفیت پایین تر و مراقبت درآورد هستند با کمبود بحرانی پزشکان مراقبت های شخصی, تجهیزات حفاظتی و هواکش برای برخورد با بدحال COVID-19 بيمار.

با توجه به سیستم مراقبت های بهداشتی را عدم آمادگی و ظرفیت سلامت کارگران خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به جیره مراقبت به عنوان به خوبی. که یکی دیگر از مشکل پس از تحقیقات نشان داده است که اکثر کارکنان مراقبت های بهداشتی را به نظر می رسد ضمنی و تعصبات که در نتیجه نسبتا مثبت نگرش سفید بيماران و نگرش منفی نسبت به مردم از رنگ. به تازگی یک الگوریتم به طور گسترده ای مورد استفاده توسط سیستم مراقبت های بهداشتی به طور قابل توجهی دست کم گرفت نیازهای بیشتر بیمار, سیاه, بیماران, بیشتر, تقویت نژادی و نابرابری های سلامت. اگر سهمیه بندی می کند اتفاق می افتد, آن را تقریبا به طور قطع بیشتر مضر برای بیماران.

یکی دیگر از نگرانی های است که امکان قرنطينه خواهد بود تا پایان در حال اجرا توسط پلیس. هفته گذشته من یک e-mail از کارفرمای من با یک نامه به نشان می دهد پلیس در این رویداد من متوقف شد در راه من به کار. به جای احساس اطمینان با این نامه به عنوان یک زن من احساس ترس در مورد امکان برقراری ارتباط با آنها. تحقیقات نشان داده است که مردم به احتمال زیاد متوقف شده توسط پلیس از سفید و یا قهوه ای ساکنان. و هنگامی که مأموران اجرای قانون آغاز یک تعامل آنها دو بار به عنوان به احتمال زیاد به تهدید یا استفاده از زور علیه سیاه و قهوه ای مردم از مردم سفید.

هر روز ما در حال یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد COVID-19 و چگونه آن را رفتار می کند. دستورالعمل ها و توصیه ها به سرعت در حال تحول. اما مهم موجود نژادی و بی عدالتی باقی بماند و به احتمال زیاد به بدتر شدن در یک محیط با به طور فزاینده ای محدود و تیره و تار منابع است. پس چه می تواند انجام شود به اطمینان حاصل شود که هر بیمار دریافت نژادی عادلانه مراقبت ؟ آن منجر به COVID-19 تلاش باید در نظر نژادی با استفاده از حقوق صاحبان سهام و ابزار مانند دولت داد در مسابقه و حقوق صاحبان سهام (GARE) ابزار برای کمک به صراحت و عمدا آدرس racialized سلامت بی عدالتی و به operationalize نژادی عدالت در کار خود را.

با توجه به این که نژاد پرستی نهادینه شده است به سیستم مراقبت های بهداشتی, فقط به عنوان آن را عملا در هر سیستم دیگر در امریکا نژادی سهام ابزار می تواند کمک به ارائه ساختار با توجه به این موضوع در COVID-19 pandemic شیوه های سیاست برنامه و بودجه. آنها می توانند از طریق شناسایی اهداف و نتایج قابل اندازه گیری تعریف; درگیر شدن جامعه در فرآیندهای تصمیم گیری و شناسایی آن گروه را به نفع و یا بر دوش با توجه به تصمیم گیری.

اگر racialized سلامت بی عدالتی در میان این همه گیر هستند و به صراحت خطاب سیاه آمریکایی ها را عادلانه تر و فرصت بیشتری برای سالم باشد. و خواهد کرد که بهبود سلامت همه آمریکایی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>