چه smacked اورانوس در کنار آن? چیزی یخی و به عنوان عظیم, زمین, دانشمندان می گویند.

این impactor که زدم اورانوس در کنار آن از مدتها پیش نیست کاملا مرموز دیگر.

اورانوس مخفیگاه آنان را بیش از بیش از 90 درجه نسبت به صفحه منظومه شمسی و بنابراین گازی سیاره حلقه سیستم و مدار آن 27 قمر شناخته شده. ستاره شناسان فکر می کنم این پیکربندی منحصر به فرد است که شواهدی از برخورد خشونت آمیز اورانوس رنج می برد در مدت کوتاهی پس از آن متولد شد, که همچنین ظاهرا سوپر چرخش این سیاره. (اورانوس چرخش به دور محور خود یک بار در هر 17 ساعت به طور قابل توجهی سریع تر از زمین می کند.)

جزئیات آن برخورد باقی مانده اند گریزان اما به دلیل شبیه سازی, تلاش برای تولید اورانوس سیستم است که امروز ما می بینیم. برای مثال جرم پست-تاثیر بقایای دیسک تمایل به بسیار بزرگ در این مدل بسیار بزرگتر از آن “باید” با توجه به مجموع جرم اورانوس’ قمر امروز.

مرتبط: چگونه اورانوس فرم ؟

تا به حال است. یک تیم از محققان تا به حال موفقیت با یک رمان مدلسازی استراتژی ابداع به بررسی شکل گیری قمر در اطراف سیاره منجمد یک مطالعه جدید گزارش.

بسیار سرد و بخشی کلیدی است. غول اثرات در سرما و تاریکی بیرونی منظومه شمسی عواقب مختلفی از smashups بسیار نزدیک به خورشید مانند آستین پیش برخورد که منجر به شکل گیری زمین, ماه, محققان دریافتند.

این دومی برخورد درگیر نیا-زمین و مریخ به اندازه بدن به نام Theia که هر دو عمدتا راکی (به جای یخی). مواد لعنتی به فضا توسط تاثیر بنابراین مستحکم و نه به سرعت اجازه می دهد نوزاد ماه به دام بسیار کمی از آن گرانشی.

اما این مواد آزاد شده در طول اورانوس برخورد بسیار بیشتر فرار — مسائل مانند آب و آمونیاک باقی مانده و گازی دیگر. رشد نیا-اورانوس, همجنس باز بیشتر از این گاز تا ترک کمتر از آن در اطراف به شکل قمر با توجه به این مطالعه جدیدکه آنلاین منتشر شد هفته گذشته در مجله طبیعت نجوم است.

محققان’ مدل که همه این را به حساب نشان می دهد که بدن است که ناودان به اورانوس شد یخی و با یک جرم بین یک تا سه بار است که از مدرن زمین است.

“این مدل برای اولین بار به توضیح پیکربندی اورانوس قمر سیستم و آن را ممکن است کمک به توضیح دهد که تنظیمات دیگر یخی سیارات در منظومه شمسی ما مانند نپتون” مطالعه منجر نویسنده Shigeru Ida, زمین و زندگی, موسسه علوم در موسسه تکنولوژی توکیو در ژاپن در بیانیه ای گفت.

“فراتر از این ستاره شناسان در حال حاضر کشف هزاران نفر از سیارات در اطراف ستاره های دیگر به اصطلاح سیارات فراخورشیدی و مشاهدات نشان می دهد که بسیاری از تازه کشف سیارات شناخته شده به عنوان فوق العاده زمین در exoplanetary سیستم ممکن است تا حد زیادی از آب یخ” ایدا گفت. “و این مدل نیز می توان به این سیاره است.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>