چه باید بکنید اگر یک سیاره-قاتل’ سیارک طول می کشد هدف در زمین ؟

اگر یک غول شی به نظر می رسد مانند آن را به شدت به زمین بشریت دارای چند گزینه: چکش آن را با یک فضاپیما به اندازه کافی سخت به آن دست کشیدن البته انفجار آن را با سلاح های هسته ای یدک کش روی آن را با یک جاذبه تراکتور و یا حتی آن را با استفاده از نور خورشید را متمرکز.

ما باید به تصمیم بگیرد که آیا به آن را ببینید با یک ماموریت دیده بانی اولین و یا راه اندازی یک حمله در مقیاس بلافاصله.

کسانی که بسیاری از تصمیمات را تحت وجودی فشار است که چرا یک تیم از محققان MIT آمده اند تا با یک راهنمای, منتشر شده ماه فوریه در مجله Acta Astronautica برای کمک به آینده سیارک ضفلكترس.

در فیلم یک سیارک ورودی معمولا بسیار در آخرین لحظه شوک: یک سنگ مرگبار, برخورد از سمت راست به سمت زمین مانند یک گلوله از تاریکی بیرون با تنها چند هفته و یا روز بین کشف آن و آن بینی تاثیر است. که یک تهدید واقعی با توجه به مارس 2019 ارائه شده توسط ناسا از سیاره دفاع که علم حضور داشتند. اما ناسا معتقد است که این کشف بسیاری از بزرگترین و مرگبارترین اشیاء است که حتی یک فرصت کوچک از زمین قابل توجه — به-نام سیاره قاتلان. (البته احتمالا وجود دارد مقدار زیادی از سنگ های کوچکتر — هنوز هم به اندازه کافی بزرگ برای کشتن تمام شهرستانها — که کشف نشده باقی می ماند.)

مربوط به: بالا 10 راه برای از بین بردن زمین

زیرا بسیاری از اشیاء بزرگ در زمین محله در حال حاضر در حال از نزدیک تماشا می کنیم به احتمال زیاد مقدار زیادی از هشدار قبل از حمله زمین است. ستاره شناسان تماشای این سنگ فضایی به عنوان آنها در نزدیکی زمین به ببینید که آیا آنها به احتمال زیاد به عبور از طریق یکی از آنها “keyholes.” هر زمین-تهدید سیارک نزدیک تر می شود و بیشتر از زمین در نقاط مختلف در مدار خود به دور خورشید است. و در امتداد این مسیر در نزدیکی زمین آن است keyholes. کسانی که keyholes مناطق در حال از فضایی که در آن است به تصویب از طریق منظور پایان دادن به در یک تصادف در طول آن رویکرد آینده به سیاره ما..

“یک نوکی مانند یک درب — هنگامی که آن را باز سیارک تاثیر زمین به زودی پس از, با احتمال,” آواز Wook Paek نویسنده سرب از مطالعه و سامسونگ مهندس بود که در یک دانشگاه MIT فارغ التحصیل و دانشجو در زمانی که این مقاله نوشته شده بود در بیانیه ای گفت:.

مرتبط: این تازه کشف سیارک دوم-نزدیک ترین جسم طبیعی به خورشید

ساده ترین زمان برای متوقف کردن یک شی از هدف قرار دادن زمین این است که قبل از آن بازدید یکی از کسانی که keyholes با توجه به این مقاله است. را حفظ خواهد کرد که هدف از وارد شدن در این مسیر نسبت به تاثیر در وهله اول — که در آن نقطه صرفه جویی در زمین نیاز خواهد بود به مراتب بیشتر از منابع و انرژی و شامل خیلی بیشتر در معرض خطر.

Paek و نویسندگان پرتاب بسیاری از عجیب و غریب تر سیارک-انحراف طرح از دست می روم تنها هسته ای انفجار و impactors به عنوان گزینه های جدی. هسته ای انفجار مشکل ساز است به عنوان آنها نوشت: به دلیل آن نامشخص دقیقا چگونه یک سیارک رفتار خواهد شد پس از یک انفجار هسته ای و به دلیل نگرانی های سیاسی در مورد سلاح های هسته ای می تواند باعث مشکلات برای این ماموریت است.

در پایان آنها فرود آمد در سه گزینه برای ماموریت های است که می تواند منطقی آماده در کوتاه توجه کنید اگر یک سیاره سیارک قاتل خال خال شد و به سمت یک سوراخ کلید:

  • یک نوع “0” ماموریت که در آن یک تک سنگین فضاپیمای از کار اخراج شد در ورودی شی با هدف استفاده از بهترین اطلاعات در دسترس در مورد شی آرایش و مسیر به آن دست کشیدن البته.
  • یک “نوع 1” ماموریت که در آن یک طلایه دار راه اندازی شده است برای اولین بار و جمع آوری کردن اطلاعات در مورد سیارک قبل از اصلی impactor راه اندازی شده است به منظور بهتر هدف شات برای حداکثر اثر.
  • یک “نوع 2” ماموریت که در آن یکی کوچک impactor راه اندازی شده است در همان زمان به عنوان طلایه دار به دست کشیدن از هدف کمی البته. سپس همه اطلاعات را از دیده بانی و اولین تاثیر استفاده می شود به ریز لحن دوم ضربه های کوچک است که پس از اتمام کار است.

مشکل با نوع “0” ماموریت محققان نوشته است که تلسکوپ روی زمین تنها می تواند جمع آوری, خشن, اطلاعات در مورد سیاره قاتلان که هنوز دور کم نور نسبتا اشیاء کوچک. بدون اطلاعات دقیق در جسم توده سرعت یا فیزیکی آرایش impactor mission باید به تکیه بر برخی از مبهم برآورد و بالاتر خطر شکست را به درستی دست کشیدن ورودی شی از آن سوراخ کلید.

نوع 1 ماموریت هستند احتمال بیشتری برای موفقیت محققان نوشت: از آنجا که آنها می تواند تعیین ورودی راک جرم و سرعت به مراتب دقیق تر. اما آنها را نیز بیشتر زمان و منابع است. نوع 2 ماموریت و حتی بهتر هستند اما در عین حال بیشتر زمان و منابع برای رسیدن جریان است.

مرتبط با: سقوط! 10 بزرگترین ضربه چاله های روی زمین

محققان یک روش برای محاسبه است که ماموریت بهتر است بر اساس دو عامل: زمان بین ماموریت شروع و تاریخ این سیاره قاتل را به آن قفل و مشکل درگیر در درستی منحرف خاص سیاره قاتل.

استفاده از کسانی که در محاسبات به دو به خوبی شناخته شده سیاره سیارک قاتل در زمین کلی محله آپوفیس و ig: toomuchswagtheceo محققان آمد تا با مجموعه ای از دستورالعمل ها را برای آینده سیارک ضفلكترس در این رویداد یکی از کسانی که اشیاء شروع به عنوان یک نوکی.

با توجه به زمان به اندازه کافی آنها دریافتند نوع 2 ماموریت تقریبا همیشه راه راست منحرف ig: toomuchswagtheceo. اگر زمان کوتاه بود هر چند سریع و کثیف 0 نوع ماموریت بود که راه را برای رفتن. وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از موارد که در آن نوع 1 ماموریت های ساخته شده حس.

آپوفیس متفاوت بود بیشتر داستان پیچیده است. اگر وقت شد یک نوع 1 ماموریت بود و معمولا بهترین گزینه: جمع آوری داده ها به سرعت در سفارش به درستی هدف تاثیر. اعطای زمان بیشتر نوع 2 ماموریت بودند گاهی اوقات بهتر است بسته به اینکه چگونه آن را دشوار به نظر می رسد برای منحرف کردن از آن دوره است. وجود دارد که در آن شرایط یک نوع 0 ماموریت حس برای آپوفیس.

در هر دو مورد اگر وقت کردم خیلی کوتاه محققان دریافتند هیچ ماموریت موفقیت آمیز خواهد بود در انحراف سنگ.

تفاوت بین سنگ ها آمد پایین به سطح عدم اطمینان در مورد خود توده ها و سرعت و همچنین به عنوان چگونه داخلی خود مواد واکنش نشان می دهند به یک اثر است.

این همان اصل اساسی می تواند مورد استفاده برای مطالعه بالقوه دیگر سیاره قاتلان و مطالعات آینده می تواند ترکیب گزینه های دیگر برای منحرف کردن سیارک ها از جمله سلاح های هسته ای محققان نوشت. پیچیده تر لیستی از گزینه های سخت تر محاسبه می شود. در نهایت آنها نوشت آن خواهد بود مفید برای آموزش الگوریتم های یادگیری ماشین برای تصمیم گیری بر اساس دقیق اطلاعات موجود در هر سیاره-قاتل سناریو.

در اصل منتشر شده در Live علم.

پیشنهاد: صرفه جویی حداقل 53% با ما آخرین مجله معامله!

با چشمگیر اجزا تصاویر نشان می دهد که چگونه همه چیز تابع و مدل عکاسی جهان الهام بخش ترین عینک چگونه کار می کند نشان دهنده اوج جذاب, واقعی, بازی سرگرم کننده برای یک جریان اصلی مخاطبان مشتاق به نگه دارید تا با آخرین تکنولوژی و قابل توجه ترین پدیده در این سیاره و فراتر از آن. نوشته شده و ارائه شده در یک سبک است که باعث می شود حتی پیچیده ترین موضوعات جالب و آسان به درک چگونه کار می کند لذت می برد توسط خوانندگان از همه سنین.
مشاهده معامله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im