چه بهبودی از COVID-19 به نظر می رسد مانند

گزارش از بهبود از بیماری های جدی ناشی از کوروناویروس شده اند trickling در از سراسر جهان است.

پزشکان در حال مبادله حکایات در رسانه های اجتماعی: یک زن 38 ساله که به خانه رفت و پس از سه هفته در کلینیک کلیولند از جمله 10 روز در بخش مراقبت های ویژه. 93 سال در New Orleans که لوله تنفس حذف شد, موفقیت, پس از سه روز. یک بیمار در بیمارستان عمومی ماساچوست که گرفته شد یک دستگاه تهویه پس از پنج روز و به خوبی انجام شد.

“بیماران هستند قطعا دوره نقاهت بعد از Covid-19 ARDS [سندرم زجر تنفسی حاد] و آینده دریچه” دکتر تئودور “جک” Iwashyna استاد ریوی و مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه میشیگان در توییتر نوشت به تازگی.

اما چشم انداز برای افراد مسن که حساب برای سهم نامتناسب بدحال COVID-19 بيمار است نه تشویق. پیشرفته عصر ارتباط است به طور قابل توجهی بدتر نتایج برای بیماران مسن تر و حتی کسانی که زنده ماندن بعید به بازگشت به سطح قبلی خود از عملکرد.

با توجه به یک مطالعه جدید که در مجله لانست بر اساس داده ها از چین به طور کلی مرگ و میر در افراد مبتلا به کروناویروس است 1.4%. اما این افزایش به 4 درصد برای کسانی که در 60s 8.6 درصد مردم در 70s و 13.4 درصد برای کسانی که سن 80 و بالاتر.

چگونه اغلب افرادی که به شدت بیمار بهبود می یابند ؟ با توجه به یک گزارش از بریتانیا را در هفته گذشته از 775 بیماران با COVID-19 بستری در بخش مراقبت های, 79 درگذشت 86 جان سالم به در برد و ترخيص شدند و به محل دیگری و 609 شد و هنوز هم تحت درمان در بخش مراقبت های, با نامشخص آتی. کارشناسان توجه داشته باشید این است که داده های اولیه قبل از افزایش بیماران انتظار می رود بیش از چند هفته آینده.

با توجه به فقط-منتشر شده مطالعه کوچک از 24 بدحال COVID-19 بیماران تحت درمان در بیمارستان سیاتل, 50% درگذشت ظرف 18 روز. (چهار نفر از 12 که درگذشت به حال فراموش-نمی-احیای نظم در محل.) از کسانی که جان سالم به در برد سه باقی مانده در هواکش در بخش های مراقبت ويژه چهار سمت چپ ICU باقی ماند اما در بیمارستان و پنج نفر مرخص صفحه اصلی. این مطالعه به نظر می رسد در مجله پزشکی نیوانگلند.

چه بهبودی از COVID-19 نگاه مانند? من از دکتر کنت Lyn-Kew یک دانشیار pulmonology و مراقبت بحرانی پزشکی در ملی یهودی سلامت در دنور به نام No. 1 تنفسی بیمارستان در کشور در سال گذشته توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی. ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

س: چه شناخته شده در مورد بهبود ؟

بهتر است به فکر می کنم در مورد خفیف بیماری است. اکثر مردم بیش از 80 درصد خواهد شد که علائم خفیف. بهبودی خود را به طور معمول طول می کشد یک زن و شوهر از هفته. آنها ممکن است احساس وحشتناک عمیقا خسته, با دردهای عضلانی بد سرفه و تب و ناراحتی قفسه سینه. پس از آن که از بین می رود. نیز وجود دارد برخی از افرادی که هرگز علائم که هرگز حتی می دانم که آنها آن را به حال.

پرسش: در مورد نفر با متوسط بیماری است ؟

چون ما خیلی زود به این ما اطلاعات کمتری در مورد این بیماران است. اغلب آنها صرف چند روز در بیمارستان است. مردم بیشتر احساس نفس: گاهی اوقات یک بیماری زمینه ای مانند آسم تشدید شده است. به طور معمول, آنها نیاز به کمی اکسیژن برای چند روز.

نیز وجود دارد که بیماران مبتلا به تب بالا یا شدید اسهال با COVID-19. آن دسته از بیماران می تواند خشک و نیاز به مایعات IV.

نیز وجود دارد به نظر می رسد به یک جمعیت کوچک از مردم که می تواند به توسعه میوکاردیت ― التهاب قلب است. آنها را با علائم که تقلید حملات قلبی است.

س: چه مدت این اقامت بیماران بستری?

آن می تواند متفاوت باشد. برخی از افراد کمی اکسیژن و چهارم مایع و ترک بیمارستان بعد از دو تا سه روز. برخی از این متوسط بیماران شروع به نگاه کمی بهتر است و سپس همه ناگهانی تعداد زیادی بدتر و decompensate.

پرسش: در مورد بیماران مبتلا به بیماری جدی ؟

بسیاری از sickest بیماران مبتلا به سندرم زجر تنفسی حاد [ARDS یک بیماری است که سیل ریه ها با مایع و مردم محروم از اکسیژن]. این بیماران که در نهایت در ونتیلاتورهای مکانیکی.

کسانی که حداقل به احتمال زیاد به بهبود به نظر می رسد ضعیف بیماران مسن تر با دیگر بیماری های موجود مانند COPD [بیماری انسدادی مزمن ریوی] و یا بیماری قلبی است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که یک فرد جوان که می شود ARDS را بهبود می یابند.

ARDS مرگ و میر است که معمولا بین 30 ٪ و 40٪. اما اگر شما که افرادی که ARDS به علت تروما—مثلا تصادف ― تمایل به کاهش نرخ مرگ و میر نسبت به افرادی که ARDS به علت عفونت است. برای افرادی که تمایل به عفونت های بیشتری میزان مرگ و میر بسیار بالاتر — تا 60٪. اما این نیست COVID-داده های خاص. ما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد آن.

س: اگر کسی بیمار است به اندازه کافی به نیاز تهویه, چه میکنه ؟ ؟

مردم معمولا نیاز به یک زن و شوهر از هفته تهویه مکانیکی.

تهویه بسیار ناراحت کننده برای بسیاری از مردم است و آنها در نهایت بر روی دارو به آنها را راحت تر. برای برخی از مردم فقط یک کمی از دارو به اندازه کافی است.

دیگر مردم نیاز به سنگین تر دوز داروها مانند مواد مخدر پروپوفول بنزودیازپین ها و یا Precedex [آرام بخش]. چون عمل آنها در مغز خود این داروها می توانند سبب هذیان [ناگهان جدی تغییر در تفکر و آگاهی]. ما واقعا سعی کنید برای به حداقل رساندن که به دلیل هذیان تاثیر قابل توجهی بر روی یک فرد را بازیابی.

بودن در بیشتر دارو بر چیزهای دیگر نیز: یک بیمار چرخه خواب و بیداری. تحرک خود را که می تواند آنها را ضعیف تر است. آن می تواند کاهش سرعت خود را از دستگاه گوارش به طوری که آنها نمی تحمل تغذیه و همچنین دریافت کمتر از حد مطلوب تغذیه. بسیاری از این بیماران در نهایت داشتن PTSD [اختلال استرس پس از سانحه] و اختلال تمرکز پس از آن.

Q: هنگامی که کسی که می تواند رفتن ماسک?

وجود دارد سه معیار. آنها باید بیدار به اندازه کافی برای محافظت از خود مکانیسم بلع و تنفس. آنها باید به اندازه کافی پایین نیاز به اکسیژن است که من را پشتیبانی می کند که با چیز دیگری مانند شاخک های بینی. و آنها باید قادر به پاک کردن به اندازه کافی دی اکسید کربن.

س: چه خواهد شد یک بیمار نگاه کنید مانند در پایان این دو هفته ؟

که بستگی دارد. اگر ما قادر به انجام همه چیز را در حق این مردم و راه رفتن در اطراف با ونتیلاتور. آن دسته از بیماران آمده در انتهای دیگر به دنبال بسیار خوب است. شاید آنها به شما برخی از ضعف برخی از وزن از دست دادن کمی PTSD.

بیمارانی که مریض تر و بیشتر تحمل از تکنولوژی آنها تمایل به بیرون آمدن ضعیف فراموشکار اشتباه deconditioned شاید حتی قادر به خارج شدن از رختخواب. گاهی اوقات به رغم بهترین تلاش های ما آنها را زخم پوست.

برخی از این بیماران قابل توجهی فيبروز ريه ― زخم شدن ریه ها و کاهش عملکرد ریه. این ممکن است در کوتاه مدت بخشی از خود را بهبود و یا از آن می تواند در دراز مدت.

س: آیا ملاحظات ویژه برای افراد مسن?

افراد مسن تمایل دارند که بیشتر موجود بیماری است که قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری برای عوارض. سیستم ایمنی بدن آنها کمتر است و قوی. آنها بیشتر در معرض ابتلا به عفونت های ثانویه مانند ذات الریه در وجود همه چیز ما برای جلوگیری از آن.

سستی است و یک عامل مهم به عنوان به خوبی. اگر شما در آمده ضعیف و ضعیف شما کمتر رزرو برای مبارزه با این طریق.

س: زمانی که مردم آماده مرخص می شود?

شما می توانید رفتن به خانه در اکسیژن اضافی اگر شما هنوز هم نیاز به این نوع از کمک. اما شما باید قادر به تغذیه خود و حرکت در اطراف و یا اگر شما بیش از کار افتادگی کسی که به ارائه که برای شما.

برخی از مردم صرف چند هفته در ICU و سپس دو تا سه روز در پزشکی/بخش جراحی. دیگر مردم را یکی دیگر از دو هفته به دست آوردن مجدد برخی از قدرت است. برخی را به حاد توانبخشی تسهیلات به نوتوانی سه بار در روز. دیگران می توانند به یک آسایشگاه که در آن آنها ناتوانی بیش از چند ماه و پس از آن خانه بروم.

س: که بعید است به بهبود می یابند ؟

که ما فقط نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. هنگامی که ما نشستن بعد از این همه و در همه چیز پس از آن ما می توانید بکشید تا کسانی که الگوهای.

در دنیای ایده آل من آرزو می کنم من می تواند پیش بینی که انجام می دهد و کسی که نمی, بنابراین من می تواند به آنها صحبت کنید و خانواده خود را و صادقانه گفتگو.

س: آیا عوامل دیگر پیچیده بهبود ؟

با چنین تعداد زیادی از افراد بیمار آن را سخت تر را به انجام همه چیز را به حداکثر رساندن بازیابی مانند آوردن در فیزیوتراپی و کاردرمانی. مردم قادر به دریافت به عنوان بسیاری درمانی به دلیل وجود تنها بسیاری از درمانگران و برخی از بیمارستان ها محدود است که می تواند در آمده است.

COVID-19 است که واقعا تند و زننده بیماری به دلیل infectiousness. آن را جدا از مردم از بسیاری از چیزهایی که آنها نیاز به دریافت بهتر—شاید مهمتر از خود و خانواده خود که حمایت است که واقعا مهم همراه با تمام چیزهایی که من در مورد صحبت در اینجا.

این داستان در اصل منتشر شده توسط قیصر اخبار بهداشت و درمان در 9 آوریل سال 2020 است. خوانده شده اصلی داستان در اینجا.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>