آنچه در قرنطینه است مانند یک فضانورد

مردم در سراسر جهان در حال حاضر در حال منزوی کردن خود و یا رسمی قرنطینه برای جلوگیری از گسترش SARS-CoV-2 coronavirus. اما برای دهه فضانوردان شده اند قرنطینه به اطمینان حاصل شود که آنها ویروس رایگان و آماده برای پرواز (و یا در مورد آپولو به مطمئن شوید که آنها نمی به خانه هر “ماه اشکالات.”)

این دوره قرنطینه “تضمین می کند که آنها بیمار نیست و یا انکوبه یک بیماری زمانی که آنها رسیدن به ایستگاه فضایی” ناسا سخنگوی Brandi دین گفت Space.com.

پس چه قرنطینه واقعا برای یک فضانورد ؟

مرتبط با: coronavirus همه گیر و اکتشافات فضایی: پوشش کامل
بیشتر:
فضای رایگان برای پروژه های بچه ها در خانه با توجه به شیوع کروناویروس

اوایل spaceflight

در اوایل ماه آپولو ناسا برنامه فضانوردان آپولو 7 به پایان رسید تا گرفتن بیمار در فضا با سرماخوردگی و به سرعت فرار از دارو و بافت. اگر چه موارد از فضانوردان بیمار در فضا هستند و چند دور بین اولیه از این مسائل به رهبری این سازمان برای پیاده سازی یک قبل از شروع پرواز قرنطینه. امروز این است که یک دوره دو هفته ای که در آن تنها کنترل بازديد از خانواده مجاز است. اجرای قرنطینه قبل از شروع پرواز تضمین وجود داشت که حداقل خطر از فضانوردان آوردن یک ویروس با آنها به فضا است.

مرتبط با: روال قرنطینه فضانوردان کمک می کند تا جلوگیری از بیماری قبل از راه اندازی

بعد در ناسا, قرنطینه, خدمه آپولو, 11, 12, 13 و 14 در تلفن همراه قرنطینه تسهیلات (MQF) پس از بازگشت از ماه. آژانس دقیقا مطمئن نیست که چه چیزی ممکن است کمین در ماه و فکر می کردم که ممکن است اشکالات ماه یا ماه بیماری است که فضانوردان می تواند مسیر خانه و آلوده زمین است.

قمری نمونه های جمع آوری شده توسط فضانوردان شد علاوه بر این قرنطینه در محافظت از ظروف به کار گرفته شده در کنترل قرنطینه مرکز شناخته شده به عنوان قمری دریافت آزمایشگاهی (LRL). هر چند این تا حد زیادی به جلوگیری از زمین را از مواد آلوده قمری نمونه.

رئیس جمهور ریچارد نیکسون بود که در مرکز اقیانوس آرام بازیابی منطقه برای استقبال از فضانوردان آپولو 11 روی عرشه کشتی USS Hornet نخست بازیابی کشتی تاریخی آپولو 11 قمری فرود ماموریت. در حال حاضر محدود به تلفن همراه قرنطینه تسهیلات (MQF) هستند (از چپ به راست) Neil A. Armstrong, فرمانده; Michael Collins, command module خلبان و ادوین E. Aldrin جونیور قمری خلبان. آپولو 11 پخش کردن در 11:49 صبح (CDT), 24 جولای 1969 حدود 812 مایل دریایی از جنوب غربی هاوایی و تنها 12 مایل دریایی از USS Hornet. (اعتبار تصویر: ناسا)

پس فرود این خدمه صرف 21 روز در قرنطینه در (MQF) یک تبدیل جریان هوا تریلر. آنها تا به حال دستگاه های ارتباطی و همچنین زندگی و خواب و امکانات. آپولو 11 خدمه معروف صحبت با نیکسون از طریق یک پنجره در MQF با استفاده از تجهیزات ارتباطی در تریلر. فضانوردان بود که کمی سرگرم کننده در حالی که cooped در MQF اما.

عکس از این قرنطينه را نشان داد فضانوردان giggling, اقدام بی حوصله خواندن روزنامه ها و چت. آپولو 11 فرمانده نیل آرمسترانگ حتی به تصویب برخی از زمان خود را در مرکز بازی الت موسیقی شبیه گیتار.

نیل آرمسترانگ نقش الت موسیقی شبیه گیتار در حالی که در MQF در طول پس از فرود قرنطینه. (اعتبار تصویر: ناسا)

آپولو 11 خدمه حتی تا به حال یک حزب در حالی که در قرنطینه به عنوان آرمسترانگ جشن تولد خود را در حالی که هنوز در پس از فرود قرنطینه.

در مصاحبه اخیر خود با Ars Technica, آپولو 11 فضانورد Buzz Aldrin گفت: در مورد قرنطینه تجربه “مایک کالینز و من استفاده می شود به ورزش و تنه زدن کمی در اطراف راهرو … ما در این یکی کرک در این طبقه وجود دارد مورچه ها خزنده در داخل و خارج” نشان می دهد که اگر مورچه ها می تواند در داخل و خارج که قطعا هر نوع “ماه اشکالات” و یا میکروب های آنها به ارمغان آورد می تواند به عنوان به خوبی.

Aldrin اضافه شده است که در حالی که در MQF او خود را صرف زمان کار بر روی ماموریت گزارش و تکمیل مدارک از جمله دولت کوپن برای $33.31 خود را برای سفر به ماه.

زیر آپولو 14 ناسا تا به حال هیچ شواهدی از فعالیت زیستی در lunar نمونه های جمع آوری شده, و نه هر گونه مواد است که مقامات احساس می تواند مضر باشد. بنابراین در حالی که قمری نمونه قرنطینه باقی مانده و همچنان به کار گرفته می شود و با مراقبت و احتیاط بازگشت فضانوردان از ماه بودند دیگر محدود به MQF پس از فرود.

مرتبط با: عجیب ترین چیزهایی که فضانوردان آپولو در ماه مانده

سال بعد

در حال حاضر در حالی که ناسا فضانوردان امروز ممکن است به اویختن در MQF آنها صورت قبل از شروع پرواز قرنطينه برای اطمینان از سلامت و ایمنی خود را. در علاوه بر این به قرنطینه فضانوردان به طور معمول تحت یک معاینه فیزیکی شناخته شده به عنوان “L-10” 10 روز قبل از آنها راه اندازی. این بیشتر تضمین می کند که خدمه نیست بیمار و یا آلوده قبل از راه اندازی.

در طول شاتل فضایی برنامه فضانوردان بودند قرنطینه می تواند خود را محدود به تماس با افراد دیگر.

اما هنگامی که پس از رسیدن به ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا که در آن شاتل خواهد بلند فضانوردان را وارد کنید یک مقدار سختگیرانه قرنطینه که در آن خدمه جراح خواهد بود جدا شده با خدمه. دو روز قبل از راه اندازی فضانوردان را تحت یک دوم دکتر خود را به مطمئن شوید که آنها را در شکل نوک بالا است.

در حال حاضر روز

امروز قبل از شروع پرواز قرنطینه است که شناخته شده به عنوان “سلامت و ثبات” است که هنوز هم ضروری احتیاط ایمنی وقتی که می آید به crewed راه اندازی شد. فضانوردان صرف دو هفته قبل از پرواز خود را قرنطینه در محله های خود را که واقع در ناسا کندی و جانسون فضای مراکز و در Roscosmos’ بایکونور Cosmodrome در جنوب قزاقستان.

در طول این دو هفته دوره فضانوردان را بدون تماس مستقیم با هر کسی است که پاک شده است و توسط ناسا پرواز جراحان دین گفت.

در حالی که در قرنطینه فضانوردان وقت خود را صرف prepping برای ماموریت جلوتر از آنها. آنها آماده سازی ذهنی مطالعه در پرواز روش و مطمئن شوید که برای هر دو حالت استراحت و کار برای اطمینان حاصل شود که آنها در اوج شرایط جسمی و روانی برای پرواز خود را. آنها همچنین صرف زمان ساخت تماس های تصویری و چت با دوستان و خانواده. معلوم نیست اگر هر یک از فضانوردان را ukuleles با آنها به قرنطینه مانند آرمسترانگ.

حتی با این شدید احتیاطی فضانوردان بدست بیمار در فضا است. این موارد به خصوص نادر در حال حاضر با توجه به این که فضانوردان در سفر به فضا با چنین نظم. در واقع حضور ما در فضایی رشد کرده است به طوری که از سال 2000 ایستگاه فضایی هرگز بدون فضانوردان در هیئت مدیره. بنابراین کسانی که متولد قبل از سال 2000 هرگز زندگی می کردند یک روز هنگامی که وجود دارد هیچ انسان در فضا است.

Coronavirus تغییرات

به تازگی ناسا در ایستگاه فضایی مدیر برنامه کرک Shireman نشان داد که با آینده سایوز راه اندازی در 9 آوریل سال 2020 coronavirus نگرانی در مورد بیماری همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد تمدید قبل از شروع پرواز دوره قرنطینه.

آن است که هنوز ناشناخته دقیقا چگونه قرنطینه روش ممکن است برای تغییر این پرواز خاص و یا در آینده پروازهای اما ناسا است که پرداختن به نگرانی های اطراف آن بیماری است.

ناسا مدیر جیم Bridenstine موظف است که تمام ماموریت غیر ضروری پرسنل در آژانس کار از خانه.

“ناسا است که از نزدیک پیوستن به CDC توصیه های کنترل عفونت برای coronavirus” دین گفت: بیشتر و اضافه کرد که این شامل “تمیز کردن سطوح اجتماعی فاصله با تاکید بر بهداشت دست, محدود کردن تماس های اجتماعی در صورت امکان و درخواست ناسا از اعضای تیم که بیمار هستید در خانه بمانند حتی اگر آنها در غیر این صورت سقوط به telework استثنا.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>