چه حامله, مردم باید در مورد COVID-19

تصویر بالینی است که به سرعت در حال تغییر. گزارش های بسیاری نشان داده اند که خطر انتقال عمودی کم است. این به معنی آن است که بعید است که این ویروس منتقل شده از مادر آلوده به جنین.

اما اخیرا گزارش شده که برخی از نوزادان متولد شده از مادران با COVID-19 ویروس آنتی بادی های خاص. این آنتی بادی که از نوع IGM هستند معمولا منتقل سراسر جفت از مادر به جنین با توجه به اندازه مولکولی.

این داده های جدید در برخی از نقاط ضعف قابل توجهی است اما این یافته ها نشان می دهد که آنتی بادی تولید شده توسط برخی از بچه ها بودند که در معرض رمان coronavirus در دوران جنینی.

ما نیاز به اطلاعات بیشتر به روشن شدن و اثبات این خطر وجود دارد اما ممکن است دلیلی برای نگرانی در مورد انتقال عمودی و شرایط مرتبط از جمله نقص های هنگام تولد زودرس نوزادان بیماری و عوارض دیگر.

در این زمان اگر چه داده است فقط بیش از حد محدود به اظهار نظر قطعی در مورد این خطر ممکن است ما اطمینان داده در مورد سه ماهه اول بارداری عفونت سارس یکی دیگر از کروناویروس که نشان می دهد خطر کم است.

ما می دانیم که نوزادی انتقال رخ می دهد و اعضای خانواده و دوستان با COVID-19 می تواند به انتقال عفونت به کودکان است. اکثر موارد COVID-19 مربوط به کودکان از جمله نوزادان و نوزادان شده است بدون علامت و یا خفیف. ما باید برای جلوگیری از این عفونت اگر چه به دلیل وجود داشته است گزارش ها از بیماری شدید و حتی مرگ و میر در کودکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>