چه پدر و مادر باید بدانید در مورد کودکان و نوجوانان و COVID-19

در حالی که این وضعیت به سرعت در حال تحول و کارشناسان در حال یادگیری بیشتر در مورد COVID-19 روزانه وجود دارد که والدین و کودکان خود را می توانید انجام دهید به اقدامات احتیاطی.

Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) یک بیماری تنفسی است که می تواند از فردی به فرد.

در حالی که این وضعیت به سرعت در حال تحول و کارشناسان در حال یادگیری بیشتر, روزانه, هیچ مدرکی وجود دارد که نشان می دهد کودکان بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس. وجود دارد چند فرصت به همین دلیل کارشناسان می گویند.

“اولین و محتمل ترین سناریو این است که کودکان در حال انقباض COVID-19 اما در حال گرفتن خفیف تر نسخه از این بیماری می گوید:” توماس موری اطفال بیماری عفونت متخصص در دانشگاه ییل پزشکی و کاردانی مدیر پزشکی برای پیشگیری از عفونت در دانشگاه ییل در نیوهیون بیمارستان کودکان.

امکانات دیگر: آنها در معرض و یا آنها در معرض و نمی قرارداد عفونت است. “با توجه به چگونه به سرعت آن را به گردش و آنچه ما می دانیم درباره دیگر ویروس های تنفسی در کودکان این است که بعید است” موری می گوید. بر اساس آنچه شناخته شده به نظر می رسد کودکان قرارداد COVID-19—اما در حال حاضر خفیف تر بیماری است.

تا به امروز وجود داشته است هیچ شناخته شده مرگ و میر گزارش شده در 0-9-سال-سن و شده اند وجود دارد چند بستری شدن در بیمارستان. این بیماری به نظر می رسد در درجه اول بر افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی.

در اینجا موری پاسخ برخی از پرسش های والدین ممکن است در مورد این ویروس و چگونگی تاثیر آن بر کودکان:

در پایان موری می گوید در حالی که بالقوه وجود دارد به صورت گسترده بیماری, توصیه های خود را ساده است: آماده سازی نشوید.

“فقط مراقب باشند. شستن دست های خود را. آن را در مورد مهار نیست و شدت بیماری دارد. در پنج سال این ممکن است درست مانند آنفولانزا یا RSV.”

منبع: دانشگاه ییل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>