آنچه تصویربرداری می توانید به ما بگویید که در مورد ناخودآگاه ما تعصبات

اگر شما را دیده اند, مستند رایگان, انفرادی, شما آشنا خواهد بود با الکس Honnold. او صعود بدون تجهیزات حفاظتی از هر نوع در خائنانه چشم انداز که در آن بالاتر از حدود 15 متر در هر لغزش به طور کلی کشنده است. حتی فقط تماشای او فشرده در برابر سنگ با سختی هر گونه handholds باعث می شود من حالت تهوع. در تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی (fMRI) تست با Honnold, neurobiologist جین یوسف در بر داشت وجود دارد نزدیک به صفر فعال در آمیگدال. این است که بسیار غیر معمول مغز واکنش و ممکن است توضیح دهد که چرا الکس احساس می کند هیچ تهدیدی در انفرادی صعود که دیگران نمی جرات تلاش. اما این را نیز نشان می دهد که چگونه ما بادامه مغز فعال می کند که در تقسیم دوم به ما هشدار می دهند و به همین دلیل آن نقش مهمی در ناخودآگاه ما تعصبات.

پس از صرف سالها تحقیق ناخودآگاه تمایل برای کتاب من, من متوجه شدم که این مشکل به دقت اشاره کردن که در آن پنهان است و اغلب در تضاد کامل به آنچه که ما انتظار می رود اعتقادات. تصویربرداری تحقیقات آغاز شده است به ما بینش بیشتر به شکل گیری ناخودآگاه ما تعصبات. اخیر fMRI علوم اعصاب و مطالعات نشان می دهد که مردم از مناطق مختلف مغز در هنگام استدلال در مورد آشنا و موقعیت های ناآشنا.

عصبی در مناطق که در پاسخ به کلیشه ها در درجه اول عبارتند از آمیگدال به پيشاني قشر سینگولیت خلفی و قدامی قشر تمپورال و که از آنها به عنوان همه “نور مانند یک درخت کریسمس” در هنگام کلیشه فعال هستند (بخش های خاصی از مغز بیشتر فعال تر از دیگران در طول وظایف خاص). مردم نیز با استفاده از مناطق مختلف مغز در هنگام استدلال در مورد آشنا و موقعیت های ناآشنا. زمانی که ما با کسی جدید ما نه صرفا تمرکز بر ما تعامل کلامی.

در عرض چند ثانیه ما به نوبه خود رفتارها را به سیگنال های عصبی با شناسایی اطلاعات مربوط به فرد و به شکل یک تصور از آنها در حالی که ما قشر به طور همزمان مانیتور عصبی اطلاعات را از حواس پنجگانه ما تمرکز ما بر هنجارهای اجتماعی و یا تنظیمات شخصی. بنابراین در حالی که ما در حال ارزیابی یک فرد ما نیز آنها را اختصاص برخی از برچسب ها و کلیشه. اما ما آگاه هستند از این پس از این قشر می تواند درگیر در این خارج از آگاهی هشیار ما. این تصمیمات گرفته شده در سطح ناخودآگاه قبل از اینکه ما را بیشتر آگاه کند و کنترل پردازش است.

آمیگدال است به احتمال زیاد به فعال که ما راه رفتن ناآشنا تاریک کوچه و خیابان و غیر منتظره شنیدن صداها یا دیدن یک غریبه پیاده روی به سمت ما. این باعث می شود ما به مفروضات مورد تهدید سطح از این وضعیت است. ما به احتمال زیاد به احساس یک سیل از احساسات به عنوان قلب ما شروع به ضرب و شتم سریع تر و کف دست ما تبدیل به عرق. تکاملی انسان در ابتدا برای پاسخ به هر مفهوم تهدید برای اطمینان از تناسب اندام و بقا بنابراین این نوع از پاسخ بسیار مهم است. این همه اتفاق می افتد و بدون هر گونه استدلال آگاهانه و یا تلاش. سپس آن را طول می کشد صریح نامزدی در بخشی از ما را شامل قشر می دهد که پیام را به ما آمیگدال که همه تحت کنترل است و هیچ چیز به نگرانی در مورد که شاید که غریبه است یکی از همسایه ها که صدای ما شنیده است که احتمالا تنها یک جغد.

مغز آگاه ما نیست و باید از این فرصت برای تفسیر تمام اطلاعاتی که ما می بینیم به طوری اولیه ما غرایز هستند و کمتر به احتمال زیاد بر اساس به طور کامل پردازش تفاسیر و اغلب شامل تعصبات برخی از نوع. با گذشت زمان ما, اجتماعی و شخصی و خاطرات و تجارب تولید ناخودآگاه تعصبات و اعمال آنها را در حالی که آمیگدال برچسب و categorises ورودی محرک های موثر و ناخودآگاه منجر به مردم به سرعت در حال آمریكا دیگران به عنوان “مثل من” و “من دوست ندارم” و در نتیجه “در گروه” یا “خارج از گروه.” این, اینجا, است, ریشه تعصب و تبعیض است.

پژوهش با استفاده از fMRI به ما داده است یک بینش چگونه ما به تعصبات عصبی در سطح و چه درون گروهی تعصبات فعال کردن مناطق از مغز ما در ارتباط با تهدید و ترس است. آن را نیز به ما داده بینش بیشتر به راه ما فرم در گروه طرفداری و انجمن و چه منفی خارج از گروه تعصبات حتی برجسته تر از گروه همدلی است. ما به شدت به اخبار منفی و اطلاعات نسبت به محرک مثبت. fMRI نتایج نشان می دهد که زمانی که افراد با دیدن تصاویر صورت از مردم از یک پس زمینه های قومی مختلف به خود آن اغلب فعال آمیگدال بیشتر از دیدن مردم از همان قومیت. راه ما به لهجه های مختلف نیز می توان توضیح داد آمیگدال پاسخ به گروه و عضویت در گروه. در حالی که تکرار خود ما لهجه باعث افزایش عصبی پاسخ تکرار یکی دیگر از گروه لهجه نتایج در کاهش عصبی پاسخ.

انعطافپذیری عصبی یکی از پیشرفت در علوم اعصاب: ما در حال حاضر می دانیم که های مختلف کوتاه مدت و بلند مدت تجربه خواهد تغییر مغز ، نگرش های اجتماعی و انتظارات جمله کلیشه می توانید تغییر دهید که چگونه مغز در پردازش اطلاعات و بنابراین مغز بر اساس تفاوت در ویژگی های رفتاری و مهارت های شناختی تغییر در سراسر زمان و مکان و فرهنگ است. این به این معنی است که ما ناخودآگاه تعصبات نیست سیمی به ما. آنها آموخته از طریق تجارب ما و از این رو نیز می تواند unlearned.

نتایج حاصل از این مطالعات نه ادم و محدودیت های fMRI باید درک و اذعان کرد. به درک اساسی عصبی چشم انداز شناختی تعصبات بهتر ما نیاز به اطمینان حاصل شود که عدم وجود فعالیت در یک منطقه مغز لزوما حاکی از آن است که در ایجاد یا تقویت یک تعصب خاص. اما من معتقدم که این امر می تواند از مزایای بسیار زیاد اگر ما می توانیم ترجمه دانش در مورد نوروبیولوژی زمینه ما رفتار به طراحی مداخلات برای پرداختن به تعصب به خصوص که ایجاد انگ و تبعیض است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>