آنچه که واقعا در کشتن پادشاه پروانه ها ؟

کارن Oberhauser در تکاپوی یک کوه در حدود 100 کیلومتری شمال غرب شهر مکزیک زمانی که او شروع به ترس برای آینده پادشاه پروانه. آن زمستان 1996-1997 و Oberhauser یک بوم شناس و سپس مشغول به کار در دانشگاه مینه سوتا و بیشتر عادت کرده اند به تخت کم دروغ ایالات متحده در میانه huffed و اغراق در شیب ارتفاع بالا پیاده روی. سر خود را ached در هوا نازک. اما زمانی که او متوقف شد به اطراف نگاه او را دیدم و میلیون ها نفر از پادشاهان بخور مثل زندگی جواهرات در درختان صنوبر که در آغوش کشید دامنه.

تقریبا کل پادشاه جمعیت کهنه به این نقطه و چند جنگل های نزدیک—فقط حدود 18 گرانبها هکتار در کل. دانشمندان که به مطالعه پروانه دانست و در مورد محل, اما این اولین بار بود که Oberhauser شده بود به آن. یکی از عجایب طوفان و یا ورود غیر قانونی عمل او فکر می تواند پاک کردن محل. “آن را به من فهماند چگونه فوق العاده آسیب پذیر هستند” او به یاد می آورد.

این شروع یک قابل توجه مهاجرت سالانه می فرستد که پادشاهان آنجا شمال کانادا در طول تابستان به ارمغان می آورد و آنها را به مکزیک هر زمستان. در طول راه آنها با نژاد و تغذیه در میانه مزارع کشاورزی در نزدیکی Oberhauser خانه. و در طول سال های پس از او جنگل بازدید Oberhauser شروع به مشکوک است که او در منطقه تبدیل شده بود یکی دیگر از پادشاه آسیب پذیری. کشاورزان شد dousing ذرت و سویا زمینه وجود دارد با علف های هرز قاتل خلاصه برای از بین بردن بسیاری از مزاحمت گیاهان. اما این مواد شیمیایی همچنین کشته شدن یک گیاه با ارزش به پادشاهان: استبرق که در آن بالغ پروانه ها تخم خود را و تنها گیاهی است که پادشاه کرم خوردن. Oberhauser و همکاران او شروع به شمارش گیاهان و تخم مرغ است. آنها به این نتیجه رسیدند که کمتر استبرق گیاهان در مزارع کشاورزی به معنای کمتر تخم مرغ که به معنای کمتر بزرگسالان از بازگشت به مکزیک. در سال 2012 او همکاری نویسنده یک مقاله اعلام این “استبرق محدودیت فرضیه” و هشدار دهنده آن مفهوم: خلاصه بود خصوصی بزرگ پادشاه پروانه مهاجرت.

و بسیاری از پادشاه دانشمندان گالوانیزه با این ایده. از آن ساخته شده حس—عمده مواد غذایی منبع اضمحلال بود فقط به مکزیک پروانه جمعیت توفنده شد. در زمستان Oberhauser دیدار وجود نداشته است حدود 300 میلیون پروانه ها اما فقط بیش از یک دهه بعد از آن وجود دارد و کمتر از 100 میلیون نفر است. درمان Oberhauser و دیگران گفته بود به گیاه استبرق در مقادیر زیاد برای جبران ضرر و زیان. هزاران شهروند اياد پاسخ داده شده تماس بگیرید. میشل اوباما کاشته استبرق در یک خانه باغ. گروه های زیست محیطی تقاضای خدمات شیلات و حیات وحش به لیست پادشاه پروانه Danaus plexippus plexippus, به عنوان گونه های در معرض تهدید به آن را بیشتر زیستگاه های حفاظت.

اما از آن زمان به بعد برخی از علمی ترک پدید آمده در استبرق مورد. پادشاه سرشماری صورت گرفته در ایالات متحده آمریکا هر دو در طول و پس از تابستان فصل پرورش نشان داد که کاهش مداوم حتی به عنوان مکزیکی تعداد کاهش یافت. و بسیاری از مکزیکی پروانه آمد از ایالات متحده در بسیاری از مناطق بدون ارزیابی آغشته به محصول زمینه های داده های دیگر پیشنهاد شده است. تردید دانشمندان ادعا که حشرات را پرورش خوب در شمال climes اما این چیزی بود که در نظر گرفتن آنها را در راه خود را به مکزیک. “مهاجرت شبیه به یک ماراتن” می گوید: اندرو دیویس یک بوم شناس در دانشگاه گرجستان است. “اگر تعداد افرادی که از شروع ماراتن است نه واقعا تغییر در 20 سال اما تعداد افرادی که رسیدن به خط پایان است پایین رفتن شما نمی نتیجه گیری کرد که تعداد زیادی از مردم در حال کاهش است. شما می نتیجه گرفت که چیزی اتفاق می افتد در طول مسابقه است.”

هویت آن چیزی است که, اما, همچنان گریزان و مشکل رمز و راز است. برخی از داده ها پیشنهاد کرده اند که مناظر را از دست داده اند شهد-دادن گیاهان است که پادشاهان بزرگسالان خوراک در طول خود را به جنوب سفر و از همه مهم جنگل ها در پایان مسیر مهاجرت شده اند تخریب. دانشمندان همچنین بر این باورند که یک عفونت انگلی ممکن است برش پایین مهاجران. (کوچکتر پادشاه جمعیت که زمستان در سواحل کالیفرنیا نیز به تازگی سقوط کرد. متخصص حشره شناس در مورد این نگران هستند اما زیستگاه خود را با هم همپوشانی دارند نیست با این که از جمعیت شرقی بنابراین دانشمندان فکر می کنم علل این سقوط احتمالا متفاوت است.)

تقریبا هر کس موافق است که به طور کلی با وجود خوشه و نرخهای از یک سال به بعد در زمستان جمعیت در مکزیک شده است عنوان را برای بیشتر از سه دهه گذشته. که خبر خوبی نیست برای پادشاهان. چه باید بکنید در مورد آن بستگی به علت است. Oberhauser و متحدان او هنوز هم ادعا می کنند که استبرق ضرر دشمن شماره یک. اما شواهد دیگر می افزاید: گیج کننده و پیچیده تاب به نظر می رسید مانند یک ساده داستان با یک تبه کار. که به معنی کمک به حشرات تبدیل شده است پیچیده تر بیش از حد.

شمالی جنوبی

اولین گزارش قطعی از پادشاهان حرکت یکهو می آید از سال 1857 زمانی که یک طبیعت توصیف پروانه ها ظاهر می شود در دره می سی سی پی در “تعداد زیادی که به تیره شدن هوا با ابرها از آنها است.”

در طول زمان زیست شناسان متوجه شدند که وقتی بهار می آید به دره و همچنین به سایر نقاط آمریکای شمالی و زن پادشاهان شعله ور در بیش از 70 گونه از استبرق گیاهان (جنس Asclepias) برای خوراک و به تخم. یک زن بالغ می تواند ذخیره تا 500 تخم مرغ است. وقتی که کار انجام شده است او می میرد. از تخم مرغ تخم کرم که تبدیل به پروانه های; چرخه تکرار چهار تا پنج بار در طول یک سال است.

پادشاهان که زمستان در مکزیک پرواز در شمال و تخم نزدیکی مرز تگزاس در بهار. فرزندان خود را زندگی می کنند دو تا شش هفته و تخم ریزی نسل است که حرکت به سمت غرب و جنوب و در نهایت تمام راه را به دریاچه های بزرگ کشورهای انگلستان و کانادا است. به عنوان روز کوتاه در پاییز گذشته پروانه نسل لقب “سوپر نسل” به نظر می رسد. این حشرات می تواند زندگی می کنند تا زمانی که هشت ماه به دلیل سوخت و ساز بدن را کند می کند و آنها را صرف قیمتی انرژی در تولید مثل. در عوض, آنها, سفر, جنوب—تمام راه را از عرض های جغرافیایی بالاتر به مکزیک پوشش تا 160 کیلومتر در یک روز. در ماه دسامبر حشرات که جان سالم به در سفر گذشته در مکزیک فیرث. آنها زندگی می کنند وجود دارد تا اوایل بهار زمانی که آنها شروع به خود سفر شمال و فرزندان خود را ادامه ادیسه.

در اواخر دهه 1970 و پس از یک جستجوی طولانی زیست شناسان کشف کوچک کوهستان و جنگل که در آن پادشاهان بودند زمستان گذران در مکزیک است. اواخر لینکلن Brower که مشغول به کار به عنوان یک زیست شناس در کالج امهرست و سپس در دانشگاه فلوریدا کمک به متقاعد کردن مقامات مکزیکی به جای جنگلهای تحت حفاظت راه اندازی پادشاه جنبش حفاظت از محیط زیست.

در اوایل 2000s Oberhauser و جان Pleasants یک بوم شناس در دانشگاه ایالتی آیووا, کشف یکی دیگر از کلید پادشاه زیستگاه: این مزرعه در زمینه های آیوا و دیگر ایالات غرب میانه که در آن مشترک استبرق گیاهان در حال رشد بین محصول ردیف شد نقطه چین با پادشاه تخم مرغ است. ظاهرا این محصول زمینه شدند عظیم hatchery. “بود که یک چشم-opener” Oberhauser می گوید. آن را نشان داد “چقدر مهم کشاورزی واقعا می تواند حتی اگر ما فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک تنوع زیستی زمین بایر.”

پس زمینه بازدیدکننده داشته است توسط دو محقق نشان داد که استبرق گیاهان در این مزرعه زمینه برگزار شد تا چهار بار بیشتر از تخم مرغ نسبت به استبرق در چمن زار و در زمین های کشاورزی خود را کنار بگذارند برای حفاظت از محیط زیست. “آنها به نظر می رسید پادشاه آهن ربا” Pleasants می گوید.

آمریکا مزارع کشاورزی شد و در مورد به انجام یک اقدام بی سابقه محیط زیست پاک. کشاورزی شیمیایی شرکت مونسانتو به حال مهندسی ذرت و سویا گیاهان با یک ژن است که به آنها اجازه زنده ماندن قرار گرفتن در معرض علف کش glyphosate بهتر شناخته شده توسط آن نام تجاری خلاصه. که به معنای ارزیابی می تواند اسپری آزادانه ترک پول-ساخت محصولات آسیبی نرساند در حالی که کشتن تقریبا هر چیز دیگری در یک زمینه است. برای کشاورزان “خلاصه آماده” ذرت و سویا شد boons. برای گیاهان دیگر که در زمان فضای میان برداشت ردیف آنها حکم اعدام. در سال 2007 تقریبا تمام پرورشی سویا و بیش از نیمی از ذرت در ایالات متحده آمریکا شد و خلاصه آماده است.

پادشاه پروانه ها نیاز استبرق به تولید مثل است. فیلم پروانه ها تخم خود را بر روی گیاهان (1). این کرم که از آن تخم مرغ را بخورند تنها استبرق (2). اعتبار: اینگو آرنت طبیعت عکس کتابخانه (1); داگ وکسلر طبیعت عکس کتابخانه (2)

بر اساس آیووا داده Pleasants و Oberhauser تخمین زده است که بین سال 1999 تا 2010 تعداد کلی میانه استبرق گیاهان به حال کاهش یافته است با 58 درصد است. Brower و همکارانش گزارش شده بود که در آن زمان طول زمستان گذران پادشاه جمعیت تا به حال شدت کاهش یافته است. در واقع در طول زمستان 2009-2010 اشغال منطقه از جنگل کاهش به کمتر از نیمی از آنچه در آن بوده است سال گذشته و غوطه ور در زیر دو هکتار برای اولین بار پس از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در اوایل 1990s. ارتباط بین این دو گرایش اجتناب ناپذیر به نظر می رسید و آن را تحت فشار قرار دادند Pleasants و Oberhauser به انتشار خود نقطه عطفی 2012 مقاله استدلال می کند که میانه استبرق دست دادن کشتن پادشاه. Oberhauser آن را به نام “تفنگ سیگار کشیدن.”

اگر کاغذ به حال شده است در مورد هر یک از دیگر حشرات تنها تعداد انگشت شماری از دانشمندان متخصص گرفته اند ممکن است توجه داشته باشید. اما monarch butterfly دارای جایگاه ویژه ای در قلب مردم در سه آمریکای شمالی سازمان ملل. حشرات روشن-نارنجی رنگ و اندازه بزرگ تا حلقه پرواز خود را و بیشتر از همه آن دیدنی مهاجرت ساخته شده اند پادشاه بسیار دوست داشتنی و مشهور است.

و این داستان تا به حال یک پسر بد که در حال حاضر در ابتدا به نفرت. خلاصه اخبار را تولید مونسانتو (در حال حاضر بخشی از کنگلومرا بایر), تجسم بسیاری از مردم ترس در مورد مهندسی ژنتیک و کنترل شرکت های بزرگ کشاورزی. بنابراین این ایده که مونسانتو محصول گل سرسبد بود به قتل امریکا گل سرسبد حشرات ساخته شده است خبر بزرگ. Oberhauser و Pleasants این فرضیه به طور گسترده ای پوشش داده شده توسط ایالات متحده آمریکا رسانه ها از جمله این یکی.

ارتش اياد بسیج به صرفه جویی در روز. تا سال 2014 بیش از 10 ، 000 “پادشاه راه ایستگاه” جوانه زده بود به سراسر کشور با تشکر از استبرق-کاشت برنامه رهبری دانشگاه کانزاس حشرات بوم Orley “تراشه” تیلور. در سال های پس از آن باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و مکزیک و کانادا همتایان همه وعده داده شده به حفاظت از پروانه و چند ماه بعد دوربین کلیک به عنوان بانوی اول پیوست کودکان به عنوان آنها کاشته استبرق در ویژه گرده افشان باغ.

شمارش که اضافه نمی کند

اما حتی به عنوان استبرق محدودیت فرضیه به دست آورد حمایت برخی از دانشمندان آن را مشکوک که ساخته شده بود در یک شل و ول پایه و اساس است. یکی از اولین به صدا شک و تردید بود Davis, گرجستان بوم. او تا به حال شده است با تجزیه و تحلیل تعداد از پادشاهان که در اواخر تابستان سفر به سمت مکزیک در زمان آنها را از طریق یک تعداد انگشت شماری از “قیف امتیاز”: شبه جزیره نقطه چسبیده به لبه شمالی دریاچه میشیگان و کیپ مارس در نیوجرسی یک نوار کوچک از زمین محدود اقیانوس اطلس و دلاور بای. در هر یک از این مکان ها برای چندین دهه داوطلبان باید شمارش جنوبی-رفتن حشرات و پرندگان در پایان فصل تابستان است. برای پادشاهان Davis, اشاره, اعداد نشان نداد کاهش مداوم اما منعکس بالا و پایین سال به سال به عنوان نمونه ای از حشرات جمعیت.

دیویس کاغذ رو اندکی توجه هنگامی که از او به چاپ آن در سال 2012 و Oberhauser و Pleasants اشاره کرد که قیف نقاط شمال و شرق کمربند ذرت به طوری که آنها نمی خواهد نشان می دهد اثرات زیان در میانه مزارع کشاورزی. “هیچ کس نمی خواست به شنیدن این که این پادشاهان نیست کاهش به عنوان دیوانه به عنوان آن برای تلفن های موبایل” دیویس می گوید.

Charts show that winter monarch butterfly population size in Mexico has trended down (1993–2019); spring and summer populations have fluctuated. A migration map and life-cycle diagram provide more context
اعتبار: Nigel Hawtin; منابع: “مکانیسم های پشت پادشاه را کاهش” توسط Anurag A. Agrawal و Hidetoshi Inamine در Science, Vol. 360; ژوئن 2018; صندوق جهانی حیات وحش مکزیک (2018 زمستان جمعیت data); سفر شمال شهروند پروژه های علمی دانشگاه ویسکانسین–مدیسون باغ (سالانه چرخه)

مقاله خود را دریافت کنید توجه Anurag Agrawal یک بوم شناس تکاملی در دانشگاه کرنل که تا به حال مورد مطالعه چگونه پادشاهان استفاده از مواد شیمیایی تولید شده توسط استبرق. او هم شروع به گمان است که Pleasants و Oberhauser داستان در حالی که روشن و قانع کننده شد بیش از حد ساده به توضیح پویایی جمعیت از یک حشره تراورس یک چشم انداز وسیع و متنوع. در Agrawal صفحه اصلی ایالت نیویورک برای مثال مزارع کشاورزی نستله در میان مراتع, مراتع و اکوسیستم. به نظر می رسید به او که حتی اگر استبرق ناپدید شد از محصول ردیف وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مکان های دیگر برای پادشاهان برای پیدا کردن گیاهان.

نه همه استقبال از این منظر Agrawal می گوید. در سال 2012 جلسه که Oberhauser سرويس رايگان فورشيرد در دانشگاه مینه سوتا از او پرسید: یک گروه از شرکت کنندگان در آنچه که آنها فکر Davis مقاله اخیر. Agrawal به یاد می آورد که چیپ تیلور بازوی خود را گرفت و خواست او را به نشان می دهد که یک پادشاه کاهش ممکن است اغراق آمیز باشد چرا که این امر تضعیف تلاش های حفاظت. “من در مطلق کفر” Agrawal می گوید. “برای کسی به فضای شخصی خود را گرفتن دست خود را و می گویند,” don’t let me hear به شما می گویند این ” من هرگز آن را فراموش نکنید.” تیلور می گوید: او نمی خواهد به یاد داشته باشید برخورد و شک و تردید در آن اتفاق افتاده است.

اما وجود دارد که دیگران به اشتراک گذاشته Agrawal و دیویس شک و تردید است. لسلی Ries یک بوم شناس در دانشگاه جورج تاون که او نیز در جلسه را تبدیل به داده ها از یک برنامه نظارت بر اجرا توسط آمریکای شمالی پروانه انجمن یا نبا. گروه استخدام داوطلبان به درایو به انتخاب سایت و ثبت تمام پروانه ها آنها را در یک 24 کیلومتر-قطر دایره بیش از یک روز. سمپوزيوم گزارش 2015 کاغذ که داده های خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک جداگانه خاص به ایلینوی نشان داد هیچ مدرکی وجود ندارد که پادشاه جمعیت در شمال کاهش یافته است بیش از 21 سال است.

Agrawal رفت یک گام بیشتر جمع آوری چندین دراز مدت برگه پادشاه جمعیت در بخش های مختلف از چرخه زندگی از جمله زمستان گذران اطلاعات نبا داده و قیف-نقطه می شمارد. او و چند تن از همکاران می خواستم ببینم که آیا جمعیت تخمین می زند در یک مرحله می تواند پیش بینی و برآورد در مرحله بعد یک زنجیره ای از ارتباطات مهم را به این استدلال که کمتر از تابستان استبرق گیاهان در غرب منجر به کمتر زمستان پروانه ها در مکزیک. دانشمندان گزارش در سال 2016 در مجله Oikos و دوباره در سال 2018 در علم است که وجود یک شکاف بزرگ در نزدیکی پایان این زنجیره: آخرین پایان تابستان شمارش نیست در واقع پیش بینی زمستان جمعیت. به عنوان سمپوزيوم پیدا کرده بود, تابستان, تعداد ماند تقریبا ثابت و حتی زمانی که زمستان فقره کاهش یافت. موافقت با Davis, Agrawal و نویسندگان پیشنهاد کرد که چیزی به نظر می رسید به حذف پادشاهان در طول جنوب سقوط مهاجرت که به نظر می رسید و مهم تر از حوادث در طول تابستان پرورش است.

یک نوع متفاوت از مطالعه به منتقدان بیشتر مهمات. در سال 2017 تایلر Flockhart یک جمعیت زیست شناس و سپس در دانشگاه گوئلف انتاریو به دنبال تعیین نشده چرا پادشاهان در حال مرگ بودند اما از جایی که آنها آمدند. او و همکارانش به تجزیه و تحلیل ایزوتوپهای عناصر هیدروژن و کربن در بیش از 1000 پروانه پادشاه جمع آوری شده در مکزیک توسط Brower و دیگران بیش از چهار دهه است. این ایزوتوپ در حال حاضر در متفاوت نسبت در مناطق مختلف و گرفته شده توسط حشرات’ بدن و بال تشکیل یک نوع جغرافیایی امضا است که نشان می دهد که در آن زمستان گذرانی پروانه اصل تغذیه می کند. Flockhart به این نتیجه رسیدند که در این میانه به نظر می رسد به نقطه خروج برای تنها حدود 38 درصد از مکزیک محدود پادشاهان. پادشاهان نیز در تعداد زیادی از شمال شرقی و جنوب آمریکا و از مرکز و شرق کانادا که در آن ذرت و سویا بر اساس درصد پوشش به مراتب کمتر از زمین است.

پس از حدود 10 روز در جنین بالغ پروانه پدیدار می شود. آن گونه در برابر نازک ظرف (1). سپس حشرات می کشد خود را (2). سرانجام جدید پروانه گسترش بال خود را (3, 4). وجود دارد چهار تا پنج نسل از پروانه ها در هر سال است. اعتبار: National Geographic مجموعه تصویر

مختلف مظنون

به Agrawal و دیویس Flockhart تا به حال ارائه شده بیشتر شواهد محکم در برابر استبرق محدودیت فرضیه. اگر کمتر از دو در پنج پادشاهان آمده از کمربند ذرت برای شروع با آنها پرسید که چگونه می تواند استبرق از دست دادن وجود دارد حساب چشمگیر تلفات در مکزیک است ؟

Flockhart خود محتاط تر است. اگر چه هنوز هم ممکن است به اندازه کافی مجموع استبرق در سراسر شمال امریکا برای حمایت از سالم پادشاه جمعیت او مظنون است که استفاده از خلاصه ممکن است منتقل استبرق توزیع در راه است که می تواند آسیب برساند. اگر مواد شیمیایی اثر شده است به تمرکز بر استبرق گیاهان در مناطق کوچکتر در خارج از مزرعه, زمینه, زن, پادشاهان, ممکن است به غیر روحانی تمام تخم مرغ های خود را نزدیک به یکدیگر وادار بیشتر کرم به رقابت برای همان غذا و تاکید مردم او نشان می دهد.

Flockhart را حدس و گمان برجسته یک سردرگمی مواجه شده استبرق contrarians مانند Agrawal و دیویس. به سادگی مجبور چاله در محدودیت فرضیه کافی نیست. آنها نیاز به یک متفاوت مقصر برای متقاعد کردن دانشمندان چیز دیگری بود و آنها واقعا نمی باید یکی.

سپس در بهار سال 2019 یک تیم جداگانه ای از محققان دو مظنون به احتمال زیاد: آسیب به شهد-تولید گیاهان در طول مسیر مهاجرت و تغییرات در تراکم جنگل در مکزیک است. در یک مقاله چاپ شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا و یک تیم به رهبری توسط Elise Zipkin یک کمی بوم شناس در دانشگاه ایالتی میشیگان به بررسی آماری همبستگی میان پادشاه جمعیت اندازه در زمان های مختلف سال و یک آرایه وسیعی از داده های زیست محیطی. این اولین بررسی به تقسیم زمستان پادشاهان به خود 19 از مستعمرات فرد به جای اینکه تمام مناطق جنگلی با هم. کلنی های بیشتر جنگل های انبوه پوشش معلوم شد میزبانی بیشتر پروانه ها. “این تکان دهنده است که هیچ کس تا به حال انجام داده است که قبل از” Zipkin می گوید.

Zipkin تیم همچنین با استفاده از تصاویر ماهواره ای برای تعیین مقدار زندگی مواد گیاهی در یک چشم انداز است. زمانی که در جنوب ایالات متحده سبزتر بود در پاییز بیشتر پادشاهان وارد در مکزیک; هنگامی که آن را براونر به عنوان اتفاق می افتد در طول خشکسالی کمتر بود. این الگو به وجود آمد به دلیل سبزتر و سالم گیاهان تولید بیشتر شهد قادر به حفظ مهاجرت پادشاهان Zipkin و نویسندگان مشکوک. و در واقع قدرتمند خشکسالی ضربه جنوبی ایالات متحده بین سال های 2010 و 2013 فقط به عنوان مکزیکی پادشاه جمعیت بود bottoming ،

به Agrawal و دیویس این مطالعه با اشاره به واقعی nonmilkweed علل مشکلات مردم در اواخر مهاجرت. “این مقاله که آدرس آن کمی” Agrawal می گوید. نیز وجود دارد دیگر مبهم مشخص میکند. دیویس فکر می کند یک انگل تک ياخته ای که آلوده به پادشاهان می تواند به افزایش است. با توجه به تحقیقات توسط دیویس همکار دانشگاه گرجستان بوم سونیا Altizer (او و دیویس ازدواج) سطح Ophryocystis elektroscirrha, که می تواند به تضعیف و یا کشتن پادشاهان ممکن است رسیدن به سطوح بالاتر در حشرات در جنوب ایالات متحده علاوه بر این Davis و دیگر محققان پیشنهاد کرده اند که زیستگاه تغییر و افزایش استرس های فیزیولوژیکی در مهاجرت, پادشاهان, جنگیدن استقامت خود را در طول پاییز طولانی بازحمت حرکت کردن.

یک مورد جدید

این شواهد جدید نشان می دهد که وجود دارد ممکن است چند مجرمان در monarch کاهش نه فقط یکی. این دیدگاه حتی موفق به کسب بیش از—تا حدودی—Oberhauser اصلی استبرق-از دست دادن طرفدار. “من احتمالا بیش از حد قوی بودن در استدلال من این بود که وجود دارد هیچ چیز اتفاق می افتد در مهاجر محدوده می گوید:” دانشمند, در حال حاضر مدیر دانشگاه ویسکانسین–مدیسون باغ. دیگران توصیف کرده اند پادشاهان’ مخمصه به عنوان “مرگ یک هزار کاهش است.”

اما او هنوز هم معتقد است استبرق ضرر عمیق ترین برش است. “من می دانم که اندی و Anurag واقعا خوب است. من دوست دارم هر دو آنها مقدار زیادی” Oberhauser می گوید. “اما من مرتب کردن بر اساس خسته از این استدلال” که چیزی جز رفتن از استبرق گیاهان در درجه اول مسئول نابودی زمستان اعداد. چگونه می تواند چیزی است که قادر به گرفتن بسیاری از پادشاهان در حمل و نقل به مکزیک پنهان باقی می ماند او می پرسد ؟ تنها استبرق در دسترس بودن و تغییرات آب و هوا به شدت تحت تاثیر قرار پادشاه اعداد بر اساس یک مدل کامپیوتری او و برخی از همکاران در سال 2017 مطالعه است.

Oberhauser و Pleasants همچنین ادعا می کنند که تابستان شمارش نشان می دهد که هیچ کاهش—شماره متکی توسط Agrawal, سمپوزيوم ها و دیویس—تا به حال مشکلات آنها انجام شده توسط داوطلب که به ندرت جرأت به مزارع کشاورزی به طوری که آنها از دست رفته شیب جمعیت قطره در آن مکان. منطقی او اصرار دارد باید تابستان آف رها. اگر پادشاهان’ زمستان جمعیت رو به کاهش به پایین تر و پایین تر تعداد سال های سال چگونه می تواند فرزندان است که کاهش گروه دوباره بجای اول برگشتن به همان تابستان بالا اعداد در بسیاری از سال است ؟ “این فقط باعث می شود به هیچ وجه بیولوژیکی حس,” او می گوید.

Zipkin نیز فکر می کند استبرق محدودیت فرضیه باقی مانده در بازی. همراه با Oberhauser او شواهد نشان داده در داده ها از ایالت ایلینوی که glyphosate استفاده در رابطه با تغییرات در فصل بهار آب و هوا تاثیر می گذارد محلی monarch butterfly فراوانی در تابستان. “این سخت است برای من باور دارم … که مقدار استبرق در چشم انداز نیست موثر بر پادشاهان.سوال من این است: چه بسیار است آن را انجام می دهند؟” Zipkin می گوید.

در واقع این است که هر کس سوال. برای دریافت پاسخ دانشمندان به راه اندازی یک دیتا-جمع آوری تلاش به نام مجتمع پادشاه نظارت بر برنامه است که با هدف انجام آماری قوی فقره پادشاهان در ارتباط با زیستگاه متغیرها در صدها مکان در سراسر قاره آمریکا برنامه رهبران را به طور تصادفی انتخاب سایت ها و دعوت هر دو حرفه ای و دانشمندان شهروند به نظارت بر آنها و ارسال داده ها با استفاده از استاندارد دستورالعمل بنابراین محققان می توانند به دنبال روند. داوطلب شده اند جمع آوری داده ها پس از سال 2017, و وجود دارد در حال حاضر 120 نفر نظارت 235 سایت. “ما در حال گرفتن برخی از قدرت ramping تا” Oberhauser می گوید.

همه طرف توافق دارند که کمک به پادشاه نمی توانید صبر کنید تا زمانی که علم حل و فصل است. منطقه مکزیکی جنگل اشغال شده توسط پادشاهان کاهش یافت و در سال 2013 به یک نقطه به سختی بزرگتر از استاندارد زمین فوتبال, یک رکورد کم است. اگر چه جمعیت مهاجر تا بازگشت تا حدودی از آن پس بسیاری از محققان هنوز وضعیت خود را به مخاطره انداخته است. این خدمات شیلات و حیات وحش می گوید آن را در قانون گونه های در معرض خطر دادخواست بعد از این سال.

برای بهبود پروانه-زیستگاه مناطق به طور کلی Oberhauser می خواهم برای دیدن وزارت کشاورزی ایالات متحده افزایش هکتار را در خود ذخیره حفاظت برنامه—مهم ترین برنامه فدرال حمایت از حیات وحش در مناطق زمین های کشاورزی است که کاهش یافته و به زیر 9.3 میلیون از 2007 به بالا تقریبا 15 میلیون نفر است.

اقدامات حفاظتی نیز نیاز به حفاظت بهتر از مکزیک, جنگل, محققان می گویند. حتی اگر هسته جنگل منطقه رسما حفاظت شده—آن است که یک سازمان ملل متحد میراث جهانی یونسکو—ورود به سیستم همچنان در حاشیه که در آن پروانه ها نیز صرف زمان و غیر قانونی آووکادو مزارع ساخته شده اند تاخت و تاز. گرم شدن آب و هوا می تواند ذخیره نامهربان به پادشاه-پرورش درختان صنوبر که نیاز به دماهای پایین تر. در حال حاضر تلاش در جریان است به کاشت این درختان در بالاتر و مناطق سرد در دامنه کوه.

پروانه پادشاه شده است و بسیاری از چیزهایی که بسیاری از مردم: یک وسواس برای باغبان و طبیعت یک سنگ محک برای حفاظت بین المللی و سفیر حسن نیت برای سیاستمداران و برای خیلی از مردم یک کشتی برای نگرانی در مورد انسان افزایش تاثیر بر روی این سیاره است. برای دانشمندان مهاجرت پادشاه شروع به عنوان یک رمز و راز در 1800s و راه حل آن را در زیر قرن تاسیس پروانه به عنوان یک شگفتی طبیعی جهان است. در حال حاضر پروانه است که در مرکز و در عین حال یکی دیگر از پازل. این بار سرنوشت آن بستگی دارد ممکن است پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>