آنچه در انجام این “SpaceX ایجاد کرد” توسط کشتی فضایی راه اندازی سایت

SpaceX ایجاد کرد

کسب و کار خودی خال خال, آه, جذاب , آمیزش پستانی مثال در SpaceX استخدام: یک هماهنگ کننده پروژه به صورت یک “SpaceX ایجاد کرد” واقع در کنار شرکت در بوکا چیکا راه اندازی سایت عظیم آن در توسعه فضایی موشک.

گیج کننده از-حذف لیست آگهی امکانات رفاهی از جمله والیبال, مسابقات, صخره نوردی, قایقرانی و یک “پایگاه فضایی سالن (رستوران و نوار).”

پارک

باید بپرسید: چه کار می کنی Elon? این روشن نیست که در هر دو, آیا هدف از ایجاد کرد که به خانه SpaceX کارکنان در پوش اطراف و یا برای ایجاد یک جاذبه گردشگری به عنوان یک موازی جریان درآمد برای راه اندازی سایت.

بیشتر پیچیده چیزهای بی همچنین گزارش می دهد که SpaceX در تلاش است به ضربه محکم و ناگهانی زمین برای روستا از یک موجود جامعه بازنشستگی در سایت — یک فرایند است که تبدیل به acrimonious.

شتاب زمین

SpaceX در حال حاضر خریداری حدود نیمی از ساکنان هر چند دیگران بنا به گزارش همین حالا برنامه ریزی برای حرکت و امن یک شرکت حقوقی برای کمک به مبارزه با SpaceX را از تهاجم.

یکی از ساکنان گفت: بی که او در این کار مثال “تکان دهنده” و “انده” و توصیف یک جلسه جامعه که در آن مشک شخصا سعی در متقاعد کردن ساکنان به ترک این منطقه است.

“الون بود سه فوت از من و او حق را به من و گفت: شما نمی خواهید به زندگی می کنند در اینجا آن خواهید بود نامهربان,’,” او گفت: بی.

پارک

ادامه مطلب: ایلان موشک شرکت برای ساخت یک ‘SpaceX روستا در بوکا چیکا [کسب و کار خودی]

بیشتر در Elon Musk: Elon Musk Disses بیل گیتس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im