چه ایمنی به COVID-19 واقعا معنی

سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی اعطا “اورژانس با استفاده از مجوز” یک آزمایش خون برای آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 رمان کروناویروس که باعث COVID-19. این نخستین آزمون برای دریافت تایید برای بازار ایالات متحده است. و آن را در یک زمان می آید زمانی که کارشناسان بهداشت و رهبران استقبال از ایمنی به عنوان یک پتانسیل نقطه پایان به این بیماری همه گیر. در کلرادو یک شرکت است که باعث می شود یک coronavirus آزمایش پادتن اهدا کرده است کیت به دولت San Miguel County طوری که هر کس می تواند وجود داشته باشد تست شده اگر می خواهید آنها را. و در ایتالیا سیاستمداران می خواهید به استفاده از آنتی بادی وضعیت به تعیین که مردم را به “بازگشت به کار” می گذرد.

چند بلند پروازانه نظرسنجی برای تست این آنتی بادی در حال حاضر راه اندازی شده است در سراسر جهان. سازمان بهداشت جهانی همبستگی دوم مطالعه خواهد, استخر بادی داده ها از بیش از نیمی از کشورها. در ایالات متحده یک مشترک چندین ساله پروژه با هدف ارائه یک تصویر از سراسر کشور شيوع آنتی بادی. فاز اول آن در حال حاضر جمع آوری نمونه از اهدا کنندگان خون در شش عمده مناطق شهری از جمله نیویورک شهرستان, سیاتل و مینیاپولیس. و تلاش خواهد شد به سه نظر سنجی های ملی خیرین و پشتیبانی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و انجام این سقوط و در پاییز 2021.

بر خلاف تست های تشخیصی استفاده می شود که برای تایید حضور و گاهی اوقات بار و یا مقدار زیادی از ویروس تست آنتی بادی کمک به تعیین اینکه آیا یا نه کسی بود که قبلا آلوده—حتی اگر آن شخص هرگز نشان داد علائم. استفاده گسترده از این روش می تواند به دانشمندان بیشتر بینش چگونه مرگبار, ویروس چیست و چگونه به طور گسترده ای آن را به سراسر جمعیت.

کمتر مشخص است چه کسانی که آنتی بادی آزمون معنی واقعی زندگی به دلیل ایمنی توابع در یک زنجیره. با برخی از عوامل بیماری زا مانند ویروس آبله مرغان-زوستر (که باعث آبله مرغان) عفونت اعطا جهانی نزدیک با ماندگاری طولانی و مقاومت است. طبیعی عفونت با کلستریدیوم tetani, باکتری است که باعث کزاز از سوی دیگر ارائه می دهد بدون حفاظت—و حتی افرادی که واکسن برای آن نیاز به تقویت کننده به طور منظم عکس. در پایان افراطی از این طیف افراد آلوده به HIV اغلب مقادیر زیادی از آنتی بادی است که هیچ چیز برای جلوگیری و یا حذف این بیماری است.

در این مرحله اولیه از درک جدید کروناویروس معلوم نیست که در آن COVID-19 سقوط در ایمنی طیف. اگر چه بسیاری از افراد مبتلا به SARS-CoV-2 به نظر می رسد برای تولید آنتی بادی “ما به سادگی نمی دانم در عین حال آنچه در آن طول می کشد تا به طور موثر محافظت از این که این عفونت می گوید:” سحر Bowdish یک استاد آسیب شناسی و پزشکی مولکولی و تحقیقات کانادا صندلی در پیری و ایمنی در دانشگاه مک مستر در اونتاریو. محققان در حال تقلا برای پاسخ به دو پرسش: چه مدت SARS-CoV-2 آنتی بادی چوب در اطراف ؟ و آیا آنها محافظت در برابر عفونت مجدد?

در اوایل برخی از مردم—مهمترین انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون (که دارای ویروس است و در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه) و دولت او را مشاور علمی پاتریک blue palace hotel—تبلیغ امیدوار است که گله ایمنی می تواند نهایی به معنای پایان دادن به این بیماری همه گیر. و اگر چه به نظر می رسد که بهبود COVID-19 بیماران آنتی بادی برای حداقل دو هفته بلند مدت داده ها هنوز وجود ندارد. بسیاری از دانشمندان به دنبال دیگر coronaviruses برای پاسخ.

ایمنی به فصلی coronaviruses (مانند کسانی که باعث سرماخوردگی معمولی) برای مثال شروع به کاهش یک تا دو هفته پس از عفونت است. و ظرف یک سال برخی از افراد آسیب پذیر به عفونت مجدد. که مشاهده نگرانکننده است که کارشناسان می گویند بعید است ما یک واکسن برای COVID-19 ظرف 18 ماه. اما مطالعات SARS-CoV—ویروس عامل سندرم حاد تنفسی یا سارس است که سهام یک مقدار قابل توجهی از آن مواد ژنتیکی با SARS-CoV-2—بیشتر امیدوار کننده. تست آنتی بادی نشان می دهد SARS-CoV ایمنی قله در حدود چهار ماه و ارائه می دهد برای حفاظت از حدود دو تا سه سال است. به عنوان Preeti Malani ارشد بهداشت افسر و یک استاد پزشکی در دانشگاه میشیگان گفت: در یک مصاحبه تصویری با JAMA سردبیر Howard Bauchner این دوره ارائه “خیلی خوب خط زمان برای فکر کردن در مورد واکسن و درمان” برای COVID-19.

حتی اگر آنتی بادی چوب در اطراف در بدن, با این حال, آن است که هنوز رتبهدهی نشده است که برخی از آنها را در آینده جلوگیری از عفونت است. آنچه ما می خواهیم Bowdish می گوید: در حال خنثی سازی آنتی بادی است. این پروتئین که باعث کاهش و جلوگیری از عفونت با اتصال به بخشی از یک ویروس است که متصل به و “آنلاک” سلول های میزبان است. آنها نسبتا آسان برای شناسایی و آنها به مراتب آسان تر برای واکسن توسعه دهندگان به تولید از جایگزین: سیستم ایمنی بدن سلول های T. در مقابل nonneutralizing آنتی بادی هنوز هم تشخیص پاتوژن اما آنها متصل نمی کند به طور موثر و پس از انجام آن جلوگیری از حمله به سلول.

“اگر انسان به طور طبیعی را خنثی آنتی بادی [در برابر SARS-CoV-2] پس از آن همه ما باید انجام دهید این است به شکل از آنچه [سایت ها هستند] اتصال ويروس و واقعا هدف است که یک قطعه کوچک از پروتئین است که ما magic bullet” Bowdish می گوید. برای SARS-CoV-2 که سایت هدف این است که به احتمال زیاد در اصطلاح به رسپتور دامنه آن سنبله گلیکوپروتئین—یک پروتئین متصل به یک قند است که این ویروس با استفاده از ورود به سلول است. اما Bowdish می گوید این نقطه ممکن است یک چالش در حال حاضر به دلیل سیستم ایمنی بدن انسان بسیار خوب در ساخت آنتی بادی در برابر قند با پوشش مواد.

با این وجود چند کوچک در مطالعات سلول در آزمایشگاه ظروف نشان می دهد که SARS-CoV-2 عفونت باعث تولید آنتی بادی خنثی. و مطالعات حیوانی نشان می دهد چنین آنتی بادی فراموش جلوگیری از عفونت مجدد حداقل برای چند هفته. بعلاوه از آنجا که برخی از آنتی بادی ها به نظر می رسد به تشخیص و واکنش نشان می دهند به سنبله پروتئین در چند coronaviruses از جمله SARS-CoV و MERS-CoV (ویروس عامل سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS) محققان می تواند در ساخت دانش آموخته از شیوع بیماری های قبلی.

پژوهشی در زندگی واقعی ایمنی به SARS-CoV-2 است که در آن مراحل اولیه و ابهامات باقی می ماند. یک مطالعه نشان داد هیچ همبستگی بین بار ویروسی و آنتی بادی حضور پیشرو نویسندگان به سوال آنتی بادی’ واقعی نقش مهمی در پاکسازی این ویروس در انسان است. علاوه بر این, کارشناسی پژوهش در SARS-CoV و preprint مطالعات در SARS-CoV-2 گزارش که برخی از nonneutralizing coronavirus آنتی بادی ممکن است باعث مضر پاسخ ایمنی بر عفونت مجدد با کسانی که عوامل بیماری زا و یا عفونت با دیگر coronaviruses. در حالی که بسیاری از تحقیقات در حال ظهور است امیدوار کننده Bowdish هشدار علیه استفاده از آنتی بادی آزمایش رانندگی سیاست تا زمانی که محققان می دانند که نسبت COVID-19 بازماندگان که در حال تولید آنتی بادی خنثی.

در یک دنیای ایده آل SARS-CoV-2 ایمنی را شبیه به دست آورد که توسط کودکان که به آبله مرغان. تحقیقات اولیه نشان می دهد ما در یک مقدار پیچیده تر سناریوی اما یکی که وقت و بی سابقه همکاری جهانی ممکن است قادر به حل کردن. در نهایت تست آنتی بادی می تواند کلیدی برای گرفتن زندگی ما و اقتصاد در مسیر بازگشت. در حال حاضر آنها قول می دهم به کارشناسان و مقامات و شهروندان یک تصویر واضح تر از این بیماری همه گیر.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>