اگر دو COVID-19 قربانیان نیاز به هواکش و فقط یک موجود است ؟

12-year-old بیمار و 78 سال سن بیمار باید COVID-19. هر دو نیاز به تهویه مکانیکی اما تنها یک ونتیلاتور در دسترس است. مسن بیمار یک بیماری عفونی پزشک است که دارای تجربه در درمان بيماران مبتلا به COVID-19 و تحقیقات خود را در COVID-19 واکسن توسعه است. که باید ونتیلاتور?

به عنوان تعدادی از COVID-19 عفونت در ادامه به افزایش ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است به زودی نظر سوال مطرح شده در مورد بالا. به عنوان اطفال قلب و عروق و bioethicists که تمرین در ایالات متحده و مراقبت از کودکان بیمار به صورت روزانه ما هنوز مجبور به دست و پنجه نرم کردن با تصمیم گیری زمانی که منابع محدود هستند.

این پرسش ها و دیگر انتزاعی است. ایتالیا در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با منابع محدود در نتیجه به COVID-19 بیماری همه گیر. یک متفکر اخلاقی چشم انداز مفید در ارائه راهنمایی که سوالات بوجود می آیند مانند: اگر تعدادی از بیماران که نیاز به سطح بالایی از پشتیبانی مانند یک ونتیلاتور, بیش از تعداد واقعی هواکش موجود در این بیمارستان است که بیماران باید در اولویت قرار گیرد? که تصمیم خواهد گرفت که بیماران را در اولویت دریافت?

در بسیاری از شرایط بیماران در ایالات متحده معمولا می توان منتقل شده به بیمارستان دیگری اگر یک بیمارستان کامل است یا نه باید به اندازه کافی تخت ICU. برای مثال در طول فصل آنفولانزا بیمارستان هماهنگ در درون جامعه خود را به اطمینان حاصل شود که مراقبت های ارائه شده به هر کسی که به آن نیاز دارد. اما اگر بیمارستان های محلی نیز پر است ؟

در سال 2012 موسسه پزشکی (IOM) با صدور multivolume گزارش راه اندازی یک چارچوب برای بحران استانداردهای مراقبت از یک پروژه انجام شده در پاسخ به 2009 H1N1 بیماری همه گیر. از جمله استانداردهای تعریف شد به یک “تغییر قابل توجهی در حد معمول مراقبت های بهداشتی عملیات و سطح مراقبت ممکن است به ارائه … توجیه شرایط خاص و … به طور رسمی اعلام شده توسط دولت در به رسمیت شناختن است که بحران عملیات در اثر برای یک دوره پایدار.” سری به تشریح آنچه که به احتمال زیاد به رخ می دهد در شرایطی که یک بحران وجود دارد (به عنوان مثال عمده بلایای طبیعی همه گیر و غیره.) و چگونه متحده و جوامع باید آماده.

این گزارش همچنین شامل چه اصول اخلاقی باید مورد استفاده قرار گیرد اگر سهمیه بندی از منابع مورد نیاز است و فراهم می کند یک چارچوب برای راهنمای بهداشت عمومی زیرساخت ها است. این مهم است که نه تنها ارزیابی چیست اخلاقی مجاز در تنظیم منابع کمیاب بلکه چه اخلاقی غیر قابل قبول بدون در نظر گرفتن منابع کمیاب است.

به گزارش IOM مشخص شده زیر کلید اصول اخلاقی به درخواست زمانی که منابع کمیاب: انصاف; وظیفه مراقبت از; وظیفه مباشر منابع; شفافیت; قوام; تناسب; و پاسخگویی.

عدالت به این معنا نیست که هر کس که درمان نشد. عدالت مستلزم آن است که هنگامی که تفاوت وجود دارد در درمان آن تفاوت باید بر اساس مناسب تفاوت بین دو گروه از مردم است. برای مثال اگر یک جامعه تصمیم می گیرد به درمان ترجیحی مانند یک واکسن است که در تامین کوتاه مدت اولویت “باید بنیادی از جمله عوامل مرتبط با آن به عنوان قرار گرفتن در معرض بیشتر و یا آسیب پذیری و/یا ترویج اهداف مهم جامعه مانند کمک به اولین پاسخ دهندگان و یا دیگر پرسنل کلیدی ماندن در محل کار.”

بهداشت حرفه ای وظیفه دارند که به ارائه مراقبت به بیمار منحصر به فرد است اما آنها باید به طور همزمان خواسته می شود به تخصیص منابع تصمیم گیری در نظر گرفته شده است که به نفع گروه و نه یک فرد. بهداشت حرفه ای نیز ممکن است در صورت رقابت تعهدات از جمله مراقبت از یک بیمار در محل کار در مقابل مراقبت از یکی از اعضای خانواده در خانه و یا مراقبت از بچه های کوچک اگر مدرسه بسته است. به گزارش سازمان بین المللی مهاجرت می گوید که قوی فاجعه واکنش سیستم باید با ارائه پشتیبانی برای کارگران به “ملاقات شخصی خود تعهدات به طوری که آنها نیز قادر خواهد بود برای دیدار با تعهدات حرفه ای.”

مراقبت های بهداشتی حرفه ای و موسسات وظیفه دارند که به مباشر منابع کمیاب به طوری که آنها به هدر نمی رود. برای مثال ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید با ارائه ماسک های صورت برای کسانی که درخواست آنها را زمانی که آنها موجه نیست. آنها همچنین نباید استفاده از این منابع را برای خود مگر بالینی نشان داده شده است.

گزارش IOM به نام برای نامزدی فرایند به منظور ایجاد سیاست اخلاقی است که منعکس کننده یک جامعه ارزش ها است. این یک فرایند کامل با ورودی از اعضای جامعه ذینفعان مقامات بهداشت عمومی و گروه های حرفه ای است که می رود از طریق بسیاری از تکرارها. بسیاری از ایالت ها استفاده کرده اند تا خود روند تعامل به منظور توسعه یک CSC طرح که آدرس امکان پاندمی آنفلوانزا یا سایر حالات که در آن منابع مراقبت های بهداشتی خواهد بود انتظار می رود برای تبدیل شدن به کمیاب است.

مهم این است که بیمارستان های مختلف در همان منطقه آسیب دیده درمان بیماران به طور مشابه به منظور ترویج انصاف. برای مثال اگر بیماران با علائم خفیف هستند و به زودی قادر به دریافت تست برای این ویروس در یک بیمارستان محلی دیگر بیمارستان ها باید قادر به ارائه همان تست.

بار مانند تعطیلی مدارس و یا قرنطينه باید متناسب با خطرات و مقیاس فاجعه است. این باید انجام شود تنها زمانی که منافع روشن به جامعه انتظار می رود از بار. در سیاتل که در آن ایالات متحده شیوع بزرگترین بسیاری از مدارس بسته شده اند که غم انگیز است اما به احتمال زیاد متناسب با زمان خطر انتقال. در نهایت افراد در سیستم مراقبت های بهداشتی باید مسئول و پاسخگوی اعمال خود.

اصول مطرح شده توسط سازمان بین المللی مهاجرت به معنای استفاده شده توسط متحده برای تعامل با جامعه محلی به مجموعه ای از اولویت ها و اهداف. در ایالت ایلینوی به عنوان مثال ایلینوی وزارت بهداشت و درمان فاجعه بار بروز پاسخ ضمیمه منتشر شده در سال 2018 تشریح دولت در واکنش به این فاجعه و سیستم شامل یک اخلاقی و تحلیل تخصیص منابع در طول یک حادثه فاجعه بار است که نیاز به بحران استانداردهای مراقبت.

این سند فراهم می کند توصیه های مفید برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند: “هر زمان که ممکن است و اجتناب از تصمیم گیری قطعی (مانند کسانی که برای درمان/به درمان و یا triaging به مراقبت تسکینی) به تنهایی به جای تکیه قبل از فرآیندهای تعریف شده و/یا تیم-بر اساس تصمیم گیری.” آن را نیز به طور خاص توصیه می کند اولویت بندی خاص و کارگران تنها زمانی که آن را “به وضوح پشتیبانی از زیرساخت های حیاتی و سلامت مردم.”

ساخت اخلاقی تصمیم گیری در زمان بحران و یا منابع محدود ممکن است آسان برای بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی. “حق” تصمیم گیری است که اغلب واضح نیست. در این شرایط مراقبت های بهداشتی کارگران را تشویق به استفاده از اصول روشن IOM و برای درخواست کمک از کسانی که در حال حاضر در نظر گرفته شده این شرایط که در حال حاضر دیگر هیچ فرضی. مقامات بهداشت عمومی باید ترویج شفافیت و استفاده از دانش تخصصی و مهارت های لازم برای اطمینان حاصل شود که اعتماد عمومی نگهداری می شود در حال تغییر وضعیت است. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را به خوبی سازمان یافته و پاسخ است که ریشه در علم و اخلاق به عنوان ایالات متحده در پاسخ به COVID-19.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de