اگر چه می تواند به دانشمندان در پیدا کردن برنامه به طور بالقوه قابل سکونت جهان فقط با نگاه کردن به ستاره ها ؟

به دنبال زندگی سنتی شروع می شود با پیدا کردن یک سیاره با دمای مناسب برای میزبانی مایع آب — اما دانشمندان در حال کار برای پیدا کردن معیارهای جدید برای ردیابی کردن به طور بالقوه قابل سکونت در جهان است.

یک روش می تواند کردهاید امیدوار کننده سیارات برای بررسی دقیق تر بر اساس شیمی از ستاره میزبان خود را حتی قبل از ستاره شناسان می دانید هر چیزی در مورد یک سیاره به طور مستقیم. که ممکن است به دلیل ستارگان و سیاره ترکیبات مرتبط هستند. و زندگی به عنوان ما آن را می دانم نیاز به بسیار دقیق شیمی. و در حالی که دانشمندان تمایل به تمرکز بر روی نام بزرگ عناصری مانند کربن و اکسیژن هستند و برخی دیگر پایین تر-مشخصات طعم که حیاتی هستند.

این عناصر عبارتند از: منیزیم فلوئور و پتاسیم در میان دیگران. “آنها عناصر ما باید در مورد مراقبت از اما در عین حال از آنجا که ما درک نمی کنند ما نیاز به” ناتالی Hinkel یک سیاره اخترفیزیکدان در موسسه تحقیقات جنوب غربی در سن آنتونیو گفت: Space.com.

مرتبط: 7 راه برای کشف سیارات بیگانه

Hinkel و همکاری نویسنده یک اقیانوس شناس ارائه شده اولیه یافته های حاصل از تجزیه و تحلیل آنها در ماه ژانویه در 235th جلسه انجمن نجوم آمریکا در هونولولو. آنها با تمرکز بر فسفر به ویژه به این دلیل که فرآیند تبدیل نور خورشید به انرژی ذخیره شده است که موجودات زنده از جلبک ها به فیل ها می توانید استفاده کنید نیاز به فسفر البته در مقادیر کوچک است.

“آن را مانند پخت یک کیک: اگر کیک خواستار چهار تخم مرغ و شما فقط باید سه, سپس شما نمی توانید یک کیک” Hinkel گفت. “اما در این کیک از زندگی فسفر است که واقعا سخت [پیدا] — بنابراین مانند گرفتن آن تخم مرغ است.” بنابراین اگر شما به دنبال زمین-مانند زندگی, دانشمندان کشف, پیدا کردن ستاره ها با یک اشاره از فسفر در آنها و مطالعه سیارات در این سیستم برای اولین بار.

وجود دارد فقط یک مشکل کوچک: آهن سخت است برای اندازه گیری در ستاره ها به دلیل یک اتفاق قرار می دهد که امضای خود را در یک طول موج از نور است که دشوار است برای مشاهده از زمین و یا با استفاده از فضای موجود مبتنی بر ابزار است.

به همین دلیل زمانی که Hinkel تبدیل شده به یک پایگاه داده که در آن او جمع آوری مشاهدات ستارگان شیمی فقط 90 ستاره شامل اندازه گیری فسفر مقدار از بیش از 6 ، 000 ستاره ها در پایگاه داده. (برای مقایسه برخی از عنصری abundances مشاهده شده برای 1,400 از این ستاره ها.) تنها 12 از این ستاره ها شناخته شده است میزبان سیاره است که می تواند کمک به آنها را درک تفاوت های ظریف چگونه فسفر در ستاره و سیاره مربوط.

یک مشکل مشابه آفت دیگر عناصر است که از نظر بیولوژیکی مهم در مقادیر کوچک, او گفت:. داده ها کمبود به این معنی است که Hinkel و همکار او واقعا با اشاره به این رویکرد به عنوان یک تکنیک مناسب برای انتخاب جالب سیارات فراخورشیدی در حال حاضر. به جای آنها امیدوارند تحقیقات خود را در خدمت به عنوان یک تماس به دانشمندان برای کار بر روی این مشکل از جمع آوری داده ها در مورد این روی حیله و تزویر عناصر و همچنین به عنوان مورد علاقه های شما.

نه دانستن در مورد فسفر ممکن است یک معامله شکن ، زندگی فرازمینیاگر از آن وجود دارد ممکن است نیاز به فسفر در همه. “می تواند وجود داشته باشد برخی از مسیرهای زندگی است که ممکن است نیاز به پروتئین به طور خاص اما ما می دانیم که زندگی وجود دارد و با فسفر و ما می دانیم که ما وجود داشته باشد پس از آن باعث می شود بیشتر حس می شود که ما می دانیم در حال حاضر” Hinkel گفت.

اما او استدلال کرد که این می تواند بسیار مفید تر نوع از مشاهده بیش از پیش شناخته شده است. و که او گفت: آن را ارزشمند می سازد برای ستاره شناسان به تلاش بیشتر به تلاش برای ایجاد اندازه گیری فسفر و دیگر بیولوژیکی مهم اما دشوار-به-اندازه گیری عناصر. “همه آنها به یک دلیل اما این به آن معنا نیست که ما نباید بعد از آن” Hinkel گفت. “اگر هر چیزی من یاد گرفته ام که ما باید پس از این همه بیشتر است.”

پس از همه دانشمندان در حال رفتن به نیاز هر مشاهده آنها می توانید دست خود را اگر آنها می خواهند به پیگیری کردن بالقوه زندگی در دیگر سیستم های خورشیدی. “Habitability واقعا دشوار است به شکل” Hinkel گفت. “نه مثل ما می توانید بروید و دریافت حرکت شبیه چمچه زنی از سیارهبنابراین مدل سازی است که تقریبا همه ما در حال رفتن به یک زمان بسیار طولانی است.”

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im