اگر زمین شد فوق العاده-زمین ؟

برای نزدیک به چهار سال ناسا فضاپیمای کپلر whisked از طریق فضای برداری ما گوشه ای از کهکشان. این نظارت بیش از 150.000 به دنبال سیارات به اندازه زمین که متعلق به دیگر سیستم های خورشیدی. ماموریت نمی نا امید; کپلر در بر داشت نمونه های بی شماری از یک نوع سیاره شناخته شده به عنوان فوق العاده زمین.

این دور سیارات ممکن است به شما یادآوری از خانه آنها سنگی کوچکتر از گاز غول های واقع در نزدیکی خود را ستاره و نسبتا نازک جو است. اما آنها راه بزرگتر از آبی سنگ مرمر: این فوق العاده خاکی هستند یک بوق دو تا 10 برابر بزرگتر در جرم تر از زمین ما است.

از آنجا که بسیاری از فوق العاده زمین در خارج وجود دارد این begs سوال: چه اتفاقی خواهد افتاد به سیاره ما اگر آن را دو یا حتی 10 برابر اندازه آن در حال حاضر ؟

مرتبط با: اگر زمین مسطح بود?

این امکان وجود دارد که زمین و دیگر سیارات درونی منظومه شمسی ما به رهبری شد که در جهت میکی روزنتال یک نامزد دکترا تحصیل در شکل گیری سیاره در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز گفت: زنده به علم است. یک نظریه این است که عظیم الجثه سیاره مشتری شد آنقدر بزرگ است که آن قطع دسترسی به کیهانی بلوک های ساختمانی مورد نیاز برای ساخت درونی سیارات بزرگتر به طور موثر گرسنه آنها روزنتال گفت.

بدون توجه به دلیل زمین را اندازه فعلی به هیچ وجه به واقعا می دانم آنچه اتفاق می افتد به زمین اگر آن فوق العاده بود. اما دانشمندان برخی از ایده ها بر اساس آنچه از آنها آموخته در مورد ما دور عموزاده.

برای شروع, شما می تواند کوتاه تر — شما کوه اورست و هر درخت در کالیفرنیا پارک ملی سکویا — از آنجا که اگر شما را افزایش می دهد به اندازه یک سیاره و نگه داشتن همه چیز یکسان جاذبه را افزایش می دهد بیش از حد. اگر زمین دو برابر اندازه آن شما می شود سنگین تر, به دلیل نیروی جاذبه را افزایش می دهد که این سیاره چگالی و شعاع افزایش می دهد. آن را به انرژی بیشتری برای مقاومت در برابر کشش گرانشی به طوری که ساختارهای ما امروز نمی تواند به اندازه کافی قوی ایستاده عنوان بلند که آنها را در حال حاضر.

با یک سیاره بزرگتر و قوی تر از میدان گرانشیزمین را نیز تجربه تر برخورد روری بارنز یک نظریه پرداز که مطالعات سیاره habitability در دانشگاه واشنگتن گفت: زنده به علم است. به عنوان یک superplanet زمین بیشتر کشش گرانشی خواهد به طور موثر جذب بیشتر و بزرگتر از سیارک ها پس از “آرماگدون-نوع” برخورد خواهد تبدیل به بیشتر از یک نگرانی از آنها در حال حاضر بارنز گفت.

اگر فرضی فوق العاده-زمین شد و حتی بزرگتر مثلا 10 بار آن زمان توده تغییرات چشمگیر می تواند اتفاق می افتد در داخل زمین است. این هسته آهنی مایع و گوشته نیز 10 برابر بزرگتر و بیشتر جاذبه در یک اقدام بزرگتر توده فشار در زیر سطح زمین را افزایش خواهد داد. این فشار می تواند به هسته آهن برای تحکیم بارنز گفت.

همانطور که در حال حاضر جریان همرفت در بخشی از هسته مایع تولید میدان مغناطیسی زمین است. اما اگر هسته مستحکم این جریان را متوقف خواهد کرد و میدان مغناطیسی می تواند تضعیف و یا حذف بارنز گفت. اگر ما میدان مغناطیسی کمرنگ شده یا از بین رفتهآن خواهد بود بسیار بد برای زندگی بر روی زمین بارنز گفت.

ما در میدان مغناطیسی “سپر زندگی در این سیاره از nastiness از فضا” بارنز اشاره کرد. بدون آن ذرات پرواز را از طریق فضا نیز به نام طوفان خورشیدی می تواند با شدت بهم زدن به زمین. و این ذرات کوچک می تواند باعث انواع مشکلات از جمله شکستن DNA و افزایش خطر ابتلا به سرطان, او گفت:.

بارنز نیز اشاره کرد که بزرگتر داخلی می تواند فوق العاده-زمین بیشتر volcanically فعال از آن است که در حال حاضر. به عنوان شعاع این سیاره را افزایش می دهد وجود دارد بیشتر انرژی در داخل و مکان های کمتر که انرژی به فرار. بیشتر فوران های آتشفشانی نمی تواند تعجب آور باشد, او گفت:. تکتونیک صفحه ای هم متفاوت خواهد بود فوق العاده-زمین. اما اثر دقیق آن است که هنوز هم یک سوال باز است. بزرگتر گوشته نیز داغتر احتمالا باعث قوی تر جریان همرفت که فشار صفحات اطراف بیشتر است. در مقابل این امکان وجود دارد که تحت فشار بالا پوسته خواهد بود کاملا در هم ذوب شده و تکتونیک صفحه ای نمی خواهد در همه وجود دارد.

بر اساس فوق العاده-خاکی است که دانشمندان تا کنون ما واقعا نمی تواند برخی از زمین حتی می تواند قابل سکونت اگر آن را فوق العاده زمین است. این کپلر تلسکوپ فضایی بود که در تشخیص سیارات نزدیک به ستاره خود را — بسیار نزدیکتر از زمین به خورشید است. فوق العاده ترین-زمین شناخته شده به علم تقریبا به عنوان نزدیک به ستاره خود را به عنوان عطارد به خورشید ما است.

برای زمین به مقایسه این امر نیاز به یک مدار از حدود 100 روز گفت: Hilke Schlichting یک استاد اخترفیزیک در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. که مدار ممکن است قابل سکونت در سیستم های ستاره ای کوچکتر از خورشید است اما اگر ما زمین بودند که نزدیک به خورشید ما همه از آب بر روی این سیاره خواهد تبخیر, Schlichting گفت.

به عبارت دیگر زمین خواهد بود در خارج از منطقه قابل سکونت و در اصل تبدیل به بخار سیاره, او گفت:.

بسیاری از فوق العاده خاکی کشف شده تا کنون به نظر می رسد آب غنی مانند کل آب جهان رودریگو Luger این Flatiron محقق در بنیاد Simon مرکز محاسباتی فیزیک نجومی در شهر نیویورک در مصاحبه ای گفت:. این امکان وجود دارد که این سیارات تشکیل شده از قطعات بزرگ یخ و سپس بعد از مهاجرت نزدیک به ستاره خود است که باعث یخ خود را به ذوب, او گفت:.

این سیارات ممکن است قابل سکونت از اعماق اقیانوس ها نازل شدن به یک جامد لایه یخ. این یخ تشکیل شده است و نه توسط دماهای پایین اما با فشار شدید فوق العاده اعماق اقیانوس که نیروهای مولکول های آب به حالت جامد. این لایه یخ بلوک هر گونه تعامل بین جو و سیاره داخلی به معنی وجود دارد هیچ چرخه کربن (یک فرایند است که در آن کربن حدودا از طریق اتمسفر و اقیانوس و پوسته) و یا هیچ معدنی ارز (که تنظیم زمین دراز مدت متوسط از طریق تعامل بین جو و گوشته) با توجه به Luger. که نمی ترویج habitability — حداقل برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

واقعیت این است که دانشمندان بیشتر سوال در مورد سوپر-خاکی از آنها پاسخ. و ما نمی به طور کامل درک فیزیک از خود ما در داخل کشور بسیار کمتر است که از یک سیاره بسیاری از سیستم های خورشیدی به دور Luger گفت. ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر زمین شد supersized یا نزدیک به خورشید است. اما تا کنون به نظر می رسد بسیار خوش شانس است که ما نمی زندگی در یک سیاره است که هر یک از کسانی که همه چیز.

یادداشت سردبیر: این داستان شد به روز رسانی توجه داشته باشید که اگر زمین شد و دو بار آن جرم و گرانش را افزایش می دهد اما نه دو برابر. همچنین روشن است که فوق العاده زمین در حال سیارات هستند که بین دو تا 10 برابر جرم سیاره ما است.

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>