چه اتفاقی می افتد زمانی که دیگر بلایای آمار در طول یک بیماری همه گیر?

این روال از گردباد های نجومی آشنا هستند آنهایی که در سراسر جنوب شرقی: ساکنان نگه داشتن آب و هوا رادیو نزدیک مدارس اجرا گردباد دریل و شهرهای آزمون sirens. اما مرگبار طوفان که از طریق منطقه بیش از یکشنبه عید پاک آمد در میان یک بیماری همه گیر است که لمس تقریبا در هر گوشه ای از ایالات متحده پیچیده فاجعه آماده سازی و پاسخ. اجتماعی را حفظ فاصله مقامات در برخی از نقاط تصمیم گرفت در برابر باز جامعه پناهگاه همه کسانی که در لوئیزیانا, Ouachita, محله که در آن چند صد خانه های آسیب دیده و مشغول به کار به خانه مردم آواره در هتل ها به جای پناهگاه است.

در سراسر کشور اورژانس مدیران در حال حاضر کشیده نازک توسط بی سابقه بحران بهداشتی در حال ساخت در پرواز تصمیم گیری در مورد چگونه برای پاسخ به بلایای دیگر—از جاری شدن سیل به طوفان در راه است که به حداقل می رساند خطر بیشتر پخش كردن, رمان coronavirus. هیچ راهکار برای آنها به دنبال دارد. هر چند مدیریت اضطراری کارشناسان مورد مطالعه و برنامه ریزی برای نحوه مقابله با حوادث متعدد در یک بار این ایده از یک تداخل با عمده شیوع بیماری به ویژه در مقیاس زمان همه گیر—چیزی است که فقط می آیند تا در عبور از بحث است. “ما واقعا انجام یک شیرجه عمیق به فکر کردن در مورد خوب, چه می کند این به این معنی در واقع اگر این اتفاق می افتد؟'” می گوید: Tricia Wachtendorf مدیر فاجعه مرکز تحقیقات در دانشگاه Delaware.

تغییرات فاجعه پروتکل در ماه های آینده بستگی دارد خاص, خطرات, اما مهم این موضوع است که یکی از کاهش ظرفیت. کارشناسان نگران هستند در مورد هر مرحله از مدیریت اضطراری پوشا از از آماده سازی برای بازیابی و از جمله مسائل کلیدی مانند تخلیه های عمومی پیام رسانی و کمک های متقابل موافقت نامه بین کشورها است که اجازه می دهد آنها را برای به اشتراک گذاشتن منابع است. اخیر گردباد را نمی خواهد آخرین بار این کشور در واکنش به این فاجعه تست شده است در طول همه گیر: سیل بهار است که انتظار می رود در امتداد رودخانه می سی سی پی فصل طوفان است فقط هفته دور, و آتش سوزی کالیفرنیا هستند و همیشه حاضر خطر است. “وجود خواهد داشت و دیگر حوادث که اتفاق می افتد در چند ماه آینده. وجود دارد همیشه هستند. و برای اضافه کردن که در بالای COVID آن را فقط پیچیده همه چیز را می گوید:” سامانتا Montano اضطراری مدیریت محقق در دانشگاه نبراسکا اوماها (روباز انتخابی).

یک “وضعیت منحصر به فرد”

به طور معمول ارین Hughey و همکاران او در Pacific Disaster Center (PDC) در هاوایی صرف بهار آماده شدن برای تاریخ 1 ژوئن آغاز فصل طوفان. اما مانند دیگر مدیریت اضطراری حرفه ای در سراسر ایالات متحده آنها را مجبور به تغییر چرخ دنده ها برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. “آنچه ما در حال انجام گرفتن است که همان منابع است که به طور معمول آماده شدن برای فصل طوفان یا سیل فصل یا فصل گردباد و کار در حداکثر ظرفیت فقط به پاسخ و مدیریت لجستیک در پاسخ به COVID,” او می گوید. نیاز به اجتماعی فاصله نیز محدود برخی از معمول آماده سازی فعالیت های آموزش آتش سوزی مبارزان و ارائه عمومی کمک رسانی به طوفان-مناطق مستعد. ماه گذشته شهرداران چند شهر در امتداد رودخانه می سی سی پی که در انتظار جاری شدن سیل شروع به صحبت فدرال و مقامات دولتی در مورد چگونه برای پاسخ به هر دو برنامه به طور همزمان است. “این یک وضعیت منحصر به فرد. [و] اضطراری مدیران داشتن بحث های مفصل در مورد آن در حال حاضر می گوید:” Hughey که مدیر عملیات جهانی در PDC یک پژوهش های کاربردی مرکز مدیریت توسط دانشگاه هاوایی است.

یک تصمیم گیری مدیران در جوامع در معرض خطر طوفان و آتش سوزی ممکن است با آن مواجه است این است که آیا و چگونه به تغییر خود را تخلیه و پناه روش. برای جلوگیری از گسترش این ویروس تخت در پناهگاه باید بیشتر فاصله به طور بالقوه نیاز به مقدار بیشتری از فضای بیش از حد معمول. اپراتور ممکن است نیاز به ارائه نه تنها غذا بلکه دنده مانند ماسک و دستکش در زمانی که زنجیره تامین در حال حاضر تیره و تار. و مقامات نمی دانید که چگونه به همه گیر ممکن است تغییر تعداد زیادی از مردم به دنبال استفاده از پناهگاه. با بسیاری از مردم بیکار به دلیل اقتصادی خاموش Hughey می گوید: ممکن است تعداد کمتری از آنها را با وسیله ای برای تخلیه به یک هتل دور از خطر (و کمتر از هتل ها ممکن است باز). آسمان نیز ممکن است کمتر به احتمال زیاد به ماندن با خانواده و دوستان به دلیل انجام این کار می توانید از عزیزان در خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19. هر دو از عوامل می تواند به این معنی است که مردم را به پناهگاه. اما همچنین ممکن است که افراد را برای جلوگیری از شلوغ پناهگاه Montano می گوید. که عدم اطمینان باعث می شود آن را دشوار برای مقامات به می دانم که چقدر پناهگاه فضا برای برنامه ریزی برای.

اگر مقامات را تغییر فاجعه پروتکل ها—به خصوص آنهایی که ممکن است به خوبی ریشه دوانده در جامعه آنها مطرح می های عمومی-پیام سردرد. این تغییرات باید به عنوان به زودی به عنوان به وضوح به عنوان امکان پذیر است با توجه به Wachtendorf. “در وسط که فاجعه است نه زمان برای کسب اطلاعات جدید,” او می گوید. هماهنگی بین سازمان های مختلف و حتی حوزه های قضایی مختلف نیز خواهد بود کلید Wachtendorf می افزاید. به دلیل همه گیر پاسخ و دستورات متنوع اند خیلی از شهر به شهر و ایالت به ایالت “چه نگرانی من بیشتر است و میزان اعتماد عمومی به اطلاعات است که آن را دریافت,” او می گوید. بدون که اعتماد مردم ممکن است گوش دادن است که می تواند باعث تشدید عوارض از هر فاجعه است.

پاسخ و اصلاحات

پاسخ که بلافاصله پس از یک فاجعه را نیز به احتمال زیاد نگاه متفاوت است. آنقدر که واکنش اولیه اتفاق می افتد در سطح محلی با کسانی که تحت تاثیر با تکیه بر همسایگان و داوطلبان برای کمک به وظایف مانند تمیز کردن باقی مانده است. یک سوال بزرگ این است که آیا مردم نشان خواهد داد تا برای این کار در حال حاضر و اگر آنها چگونه است که در عمل تاثیر می گذارد گسترش COVID-19, Montano می گوید. به همین ترتیب بسیاری از شرکت های خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی است که اغلب کمک پاسخ در حال تعطیل و یا بسیار محدود عملیات Wachtendorf یادداشت ها.

که عدم قطعیت اعمال خواهد شد به سمت حرفه ای از واکنش به این فاجعه بیش از حد—از جمله کمک های متقابل موافقت نامه بین کشورها و حوزه های قضایی دیگر. این توافق نامه در حال مبتنی بر این ایده است که بلایای طبیعی به طور معمول تنها یک منطقه خاص. برای مثال زمانی که در جنوب فلوریدا است که در برخورد با یک طوفان ابزار خدمه از شمال بخشی از دولت و یا از کشورهای همسایه فرستاده می شوند در کمک به بازگرداندن قدرت. “وجود دارد هرگز یک فاجعه که در آن شما نیاز به کمک همگرا از خارج” Montano می گوید. اما از آنجا که این بیماری همه گیر است که در همه جا رسم بر منابع هر جامعه “وجود دارد [a] خیلی سوال جدی در مورد آنچه که همگرایی کمک کند در واقع به نظر می رسد,” او می گوید. با پاسخ اول و مهم دیگر کارگران از بیمار می تواند وجود داشته باشد مردم کمتر به ارسال به یک فاجعه منطقه است. اجتماعی فاصله نیز می تواند کاهش سرعت تعمیر کار. Entergy یک ابزار در خدمت مناطق در چهار ایالت های جنوبی گفت: قدرت ممکن است دوباره بیشتر به آرامی در پی این آخر هفته گذشته را تورنادو به دلیل اقدامات ایمنی اضافی در محل قرار داده و در پاسخ به این ویروس.

Hughey می گوید هر شهر و دولت را مجبور به ارزیابی چه حد خود را برای پاسخ به رویدادهای خود را در آن است—و هنگامی که از آن خواهد شد واقعا لازم را در کمک های متقابل و یا کمک های فدرال به طوری که منابع را می توان فرستاده شده که در آن نیاز است فوری ترین.

هر گونه حوادث که رخ می دهد در حالی که این بیماری همه گیر ماهواره را یک تجربه یادگیری است که می تواند در اطلاع رسانی اقدامات آینده—یک شانس برای انجام مطالعات دقیق که پاسخ اضطراری محققان تا به حال تنها قبلا مورد بحث به عنوان یک کنترل از راه دور امکان. “وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از فرصت ها برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها است که ما همیشه می گوید:” جف Schlegelmilch معاون مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا. “این یک فرصت فوق العاده ای برای یادگیری و درخشش نور را در چگونه برای مدیریت بهتر در آینده است.”

او و دیگران نیز امیدوارم که این تجربه ممکن است کمک به رسوب تغییر در سیاست فاجعه با تشویق یکپارچه سازی پس زمینه های متفاوت مانند مدیریت اضطراری بهداشت عمومی و اقتصاد و استوارتر بودجه در آن مناطق. “تا زمانی که ما شروع به سرمایه گذاری در این سیستم بیشتر در دراز مدت” Montano می گوید: “ما قصد داریم برای حفظ خودمان را در موقعیت های شبیه به این.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>