چه اتفاقی می افتد اگر اجتماعی فاصله برای COVID-19 به پایان می رسد بیش از حد به زودی ؟

میلیون ها نفر از آمریکایی ها محدود به خانه های خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش رمان coronavirus عفونت (COVID-19) باید با فشار دادن به یک سوال در ذهن خود: “چه اجتماعی فاصله نیاز به گذشته است؟”

به بررسی این سوال و عواقب ناشی از محدودیت های بلند خیلی زود ارین, مردخای, یک زیست شناس در دانشگاه استنفورد و یک تیم از محققان طراحی و توسعه وب سایت های تعاملی است که مدل گسترش COVID-19 در طول زمان های مختلف غیر دارویی و مداخلات اجتماعی مانند فاصله و قرنطینه.

هدف مردخای می گوید که برای کمک به کاربران در درک مزایای “مسطح منحنی” به ماندن در زیر ثابت بهداشت و درمان ظرفیت و تاخیر در اوج این بیماری همه گیر به طوری که بهداشت و درمان ظرفیت می تواند به گسترش برای حمایت از بیماران.

“ما می خواستیم برای شروع یک بزرگتر گفتگو در مورد چگونه ما در دراز مدت پاسخ ممکن است نگاه,” او می گوید. “ما نگران بالقوه برای این بیماری به سرعت در حال گسترش هنگامی که ما آسانسور اقدامات کنترل.”

در اینجا مردخای در مورد تاثیر بالقوه مختلف اجتماعی فاصله استراتژی چگونه ممکن است ما نیاز به حفظ آنها و خطر از تجدید حیات یا دوم اوج این بیماری اگر اقدامات احتیاطی در برداشته خیلی زود است.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>