چه معنی آن را به خوبی دکتر ؟

چند سال پیش من بود سایه یک متخصص مغز و اعصاب در بیمارستان فقط پایین جاده از خانه و خانواده در کانکتیکات. آن را نسبتا آهسته بعد برای دکتر پر از نمودار بررسی و الک را از طریق مغز تصاویر برای ناهنجاری است. به عنوان او رفت و در مورد مدارک متخصص مغز و اعصاب مشترک بینش او با من, به ویژه هنگامی که چیزی “هیجان انگیز” ظهور کرد. حتی پس از آن من به یاد داشته باشید پیدا کردن آن عجیب و غریب که در بدن انسان می تواند یک پزشکی—آموزش چیزی به مطالعه حتی شگفت زده در.

من یاد گرفتم چه یک سکته های مغزی مانند نگاه در سی تی اسکن. من تو را دیدم چه پرونده سلامت الکترونیک مانند نگاه در سراسر مجموعه ای از بیماران و سلامت خود را, وضعیت, مشروح با گذشته و حال ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. من آنچه پزشکان در نظر گرفته می شود و هدف حقایق در مورد بیماران خود حقایق از جمله نقاط داده ها و نتایج آزمون بودند که شایسته بودن مستند است. من با خواندن این چیزهایی که اهمیت به شرکت های بیمه و ارائه به پزشکان حقوق خود را. من تو را دیدم یک سیستم پیچیده از مستندات قرار داده است که مدارک پزشکی و پزشک بازپرداخت در قلب “بیمار محور” مراقبت های بهداشتی.

و من با خواندن قطعه از بیماران ذهنی واقعیت بیماری خود که نمودار نویسندگان مشروح با عباراتی مثل “بیمار اصرار دارد [x]” یا “بیمار به نظر می رسد متقاعد [y]” و یا حتی “بیمار می آید غالبا به دنبال توجه است.” این بود که اگر روایت از یک فرد خود را در زندگی تجربه نمی شد به اندازه کافی قابل اعتماد برای علم یا حداقل مربوط نیست به اندازه کافی به طور جدی در درون ما هزینه برای خدمات مدل مراقبت های بهداشتی. هیچ راهی وجود دارد که یک بیمار می تواند اولین نویسنده در خود داستان یک آرزو نقش معنوی برای تحصیل هدف—پزشکان.

در زمینه های پزشکی, ما اغلب بحث در مورد خوب تعادل بین مسئولیت شخصی و اجتماعی جبر در تاثیرگذاری بر رفتارهای بهداشتی. اما زمانی که بیماران با نگرانی واقعی و شرایط را به سلامت خود را به دست خود آنها قضاوت و برچسب توجه متقاضیان که علم هیچ پاسخ برای آنها. شاید به این خاطر که داده ها به هدف آرامش است, تحلیلی, پزشکی ذهن. اما زمانی که هیچ داده ای وجود داشته باشد برای توضیح بیماری های خاص و هنگامی که زمان پول است آن را آسان تر می شود برای مشاهده بدن در مقابل شما به عنوان یکی از hypochondriacal, noncompliant یا توجه-به دنبال فرد نسبت به واقعا گوش دادن و تقویت پیوند از یک پزشک-بيمار. متاسفانه این نگرش را ندارد برای مراقبت های پزشکی خوبی از آنجا که به نحوی در حالی که به دنبال از طریق و حتی دنیوی ترین مواد خواندن در آن روز بیمار نمودار سرند در پیچیده اصطلاحات پزشکی و برخی از حروف اختصاری که من هنوز هم به گوگل به عنوان یک دانشجوی پزشکی—من تقریبا می تواند شنیدن چت نویسنده مسخره در قضاوت.

با افزایش پرونده الکترونیک سلامت و همیشه در حال بهبود تکنولوژی یکی ممکن است تمایل به این باور است که این تغییرات را بیشتر بهره مند از آسیب به مراقبت های بهداشتی. در حالی که در سطح این ممکن است به نظر می رسد درست مثل هر چیز دیگری در جهان ما این است که ساده نیست. به این معنی بیماران به طور قابل توجهی کمتر با پزشکان و بیشتر احساس نادیده گرفته تر از همیشه. آن را به معنی مردم زندگی می کنند اما بیشتر با شرایط مزمن. به این معنی بیمار در مرکز مراقبت در حال تعویض برای بیمار-محور نمودار. به این معنی ارائه دهندگان مراقبت های کمتر متمرکز بر بیماران و بیشتر در رابطه با خط پایین.

به عنوان یک نتیجه, آنها مبتلا به فرسودگی شغلی بیشتر از همیشه قبل از. در واقع یک 2018 بررسی توسط پزشکان بنیاد یافت که شش نفر از هر 10 پزشکان مورد بررسی (9,000 کل) بودند یا بسیار یا تا حدودی بدبینانه در مورد آینده حرفه پزشکی, با استناد به پرونده سلامت الکترونیک طراحی و رابطه بیمار و پزشک برای خود مشخص نارضایتی. در بخش بزرگی از این موضوع فراگیر خود را مدیون به تغییرات در پزشکی فرهنگ از خانه تماس ها و بالین شیوه در اوایل 1900s به 15 دقیقه ای قابل فهم و تمرکز بر حاشیه سود در سال 2020 است.

خوشبختانه همه متخصصان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران خود و بدن خود را به عنوان نمونه های پزشکی. برخی از پزشکان مانند متخصص مغز و اعصاب من بود سایه را هم بدانید که خود بیماران و خانواده خود را—فراتر از نمودارها پزشکی و بیمه و مدارک. زیرا می توان آن را دشوار است به ساخت ذهنی زندگی بیماران و روایات از زبان ویژه پزشکی از خود نمودار, دکتر پر کردن شکاف برای من آن روز است. او به زندگی و معنا و مفهوم خلاصه یادداشت و در غیر این صورت بی تفاوت کاغذ بازی. او به من گفت در مورد یک مرد جوان که به احتمال زیاد تا آخرین نفس پس از ترکیب الکل/کوکائین/مواد مخدر مصرف بیش از حد.

در حالی که من در وجود او به نام به ICU به بررسی او برای nth بار در روز به عنوان بسیاری از. در آسانسور سوار کردن او به من گفت که او یک دانش آموز کالج که تا به حال انجام شده است بی دقتی دانشجو چیزها. او مادرانه ناامیدی رنگ و لعاب بود با یک اشاره از غم و اندوه است. من نمیفهمد این موارد امری عادی بود برای او بود اما فروتنی به او انسانیت به خصوص از آنجایی که من نمی دانم آنچه که من در راه رفتن به آن روز. من تعجب آنچه در آن به معنای بیش ازدوز بیمار در یک فرهنگ است که پر بود از overmedicating بیش از تست و بیش-نمودار هیچ یک از آن ارائه شده یک ذره از انسانیت به یک بیمار در آستانه مرگ یا خانواده نزدیک شدن به غیر قابل تعویض از دست دادن.

او مرا به اتاق بیمار در ICU. او بیش از یک یا دو سال از من بزرگتر بود در آن زمان. به عنوان من تماشا هواکش کمک به لنگی بدن استنشاق و سپس بازدم من تصور او ممکن است آینده روشن از او. من فکر کردم در مورد کالج پارتی که گفته فرود آمد و او در این محل است. من تعجب اگر او تا به حال معتاد شده است و یا می تواند بوده است کمک کرده است. من تعجب می کنم که او می تواند پشت سر بگذارد. من گفتم سکوت دعا و نماز برای او را به عنوان پزشک مورد بررسی قرار او یک بار دیگر تایید یک پیش آگهی ضعیف.

سریع قدم به قدم با نزدیک شدن. دکتر پا به سالن به استقبال او بیمار است. مشخص شد که مادر او فقط به اندازه نیاز از دکتر گرما و مراقبت از او بود. و از آنجا که این متخصص مغز و اعصاب چیزی بود که من به عنوان یک دکتر خوب شاید حتی یکی از نادر او به رسمیت شناخته شده آن بیش از حد. من گوش به عنوان پزشک رله مشکل پیش آگهی. من به تماشای مادر کلاچ او نماز دانه های محکم او پنجه سفید تبدیل شده است. من یاد گرفتم که پسر او با حضور در یک دانشگاه آیوی لیگ خواهد بود و پشت سر گذاشتن یک به ظاهر حمایتی و در حال حاضر بسیار پریشان خانواده است. “من می دانم که او می تواند خوب” او استدلال کرد. او تا به حال دیده می شود او حرکت می کند. من به یاد یادگیری است که مصرف بیش از حد مربوط به کوماس می تواند در نتیجه افزایش میزان فعالیت حرکتی با توجه به مواد مخدر’ اثر بر مغز استخوان ، بر خلاف آنچه امیدوار مادر ممکن است باور این بود که انعکاس آگاهی و یا فعال موتور رفلکس.

دکتر هر چند او صحبت کرد, matter-of-factly تحویل او نظر حرفه ای با صبر و مهربانی. او در حال حاضر برای مادر. او درک که مرده مرد جوان در مقابل او نه فقط یک بدن دیگر و یا بلندی بیش از حد مرگ. او کسی بود با یک خانواده و یک زندگی که ارزش زندگی است. او نیز شاهد یک عزادار مادر قبل از او بود که به زودی مجبور به صلح با این فاجعه است. رعایت تعامل خود را, من می توانید ببینید که بسیاری از اطلاعات پزشکی دکتر مشترک پرواز گذشته زن گوش. او بود و او می دانست آنچه که او تا به حال دیده می شود او به طور کامل بر این باور است که پسر او بود در آستانه بیدار شدن از خواب دوباره. به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب می دانست که او که قرار بود برای دریافت بهتر; آسیب شد بیش از حد از بین رفته اند.

آن روز من دیدم که در نهایت آن است که زبان علم یا پزشکی مبتنی بر شواهد است که کنسول های واقعی انسان واقعی رو از دست دادن. آن است که هدف پزشکی و زل زل نگاه کردن و یا مشاهده میکروسکوپی از بدن به عنوان یک نمونه فراهم می کند که به راحتی و اطمینان خاطر. آن است که ساختگی شکل همدلی ما آموخت به ما نشان می دهد بیمار-بازیگران در ما مهارت های بالینی دوره ای که ایجاد اعتماد بین پزشکان و بیماران واقعی. یک اسکریپت “من متاسفم که این را شنیدم. که باید خیلی سختی برای شما” تنها تا کنون می رود هنگامی که شما در حال مراقبت از بیمار در حال مرگ و اعضای خانواده خود را. در پایان از عمل پزشکی و پزشک-بيمار در مورد ضربه از انسان آسیب پذیری بیمار و روند درمان که همه ما به اشتراک بگذارید در اما اغلب فراموش نکنید در روند تبدیل شدن به “حرفه ای.”

اما در این مثال با متخصص مغز و اعصاب, من تو را دیدم آنچه در آن به معنای فراتر از یک نمودار بیمار و منحرف از جعلی همدردی اسکریپت از یک مدرسه پزشکی doctoring ، من تو را دیدم یک مرد جوان به عنوان یک بیمار یک فرد با داستان خود را; یک مادر در غم و اندوه کمتر از یک بیمار در آن لحظه و دکتر با توده از دانش ایستاده بی سر و صدا در همبستگی با بیمار ، متخصص مغز و اعصاب او رسیده دست و لطف خود را پذیرفته نشان می دهد از راحتی و واقعی و uncontrived. کهبه نظر من بیمار-محور مراقبت. من کنجکاو برای دیدن چگونه یک مدرسه پزشکی ممکن است اسکریپت که یا چگونه یک پرونده سلامت الکترونیک و یا شرکت های بیمه ممکن است گرفتن آن برای بازپرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>