چه COVID-19 تست آنتی بادی می تواند و نمی تواند به ما بگویید

ده ها تن از آنتی بادی آزمایش برای رمان coronavirus در دسترس تبدیل شده اند در هفته های اخیر. و نتایج اولیه از مطالعات از جمله سرولوژی سنجش در آمریکا و سراسر جهان را در نوردید سرفصل. با وجود خوش بینی در مورد این آزمون احتمالا شدن کلید بازگشت به زندگی عادی کارشناسان می گویند این واقعیت پیچیده است و بستگی دارد که چگونه نتایج استفاده می شود.

آنتی بادی آزمایش می تواند به دانشمندان کمک کند درک میزان COVID-19 را در جمعیت. به دلیل محدودیت در تست دقت و مجموعهای از ناشناختهها در مورد ایمنی خود را, اما آنها کمتر آموزنده در مورد یک فرد گذشته قرار گرفتن در معرض و یا حفاظت در برابر آینده عفونت است.

“تمرکز در حال حاضر در درجه اول اپیدمیولوژیک می گوید:” تارا اسمیت استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت دانشکده بهداشت عمومی. که رویکرد به معنی تلاش برای کشف کردن درصدی از جمعیت که در حال حاضر آلوده شده است حتی اگر برخی از افراد هرگز نشان داد علائم. “این به ما اجازه خواهد داد برای بهتر محاسبه نرخ مرگ و میر و تعیین تا چه حد ما هنوز تا رسیدن به [عفونت] سطح که جای ما در محدوده گله ایمنی” و یا زمانی که بخش بزرگی از جمعیت تبدیل شده است سیستم ایمنی بدن به یک بیماری به دلیل واکسیناسیون و یا گذشته عفونت او می گوید:. “آن را نیز اجازه می دهد تا ما را به شروع به دنبال در مدت ایمنی است.”

سرولوژی نظرسنجی ها در حال حاضر انجام گرفته در جوامع در سراسر ایالات متحده و یافته های خود را به طور گسترده ای متفاوت است. برآورد مثبت آنتی بادی شیوع طیف وسیعی از تقریبا 25 درصد در شهر نیویورک و 32 درصد در چلسی, Mass., به بین 2.8 و 5.6 درصد در لس آنجلس و 2.8 درصد در شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا است.

این نتایج از آنچه کارشناسان در حال حاضر مشکوک بر اساس مطالعات موردی از بدون علامت انتقال: COVID-19 بسیار گسترده تر از بیمارستان داده ها را نشان می دهد. اما تعدادی از مطالعات انتقاد شده است و توسط دانشمندان که مطرح پرچم قرمز در مورد روشهای نمونهبرداری به طور بالقوه ناقص آمار و نتایج است که برای اولین بار اعلام کرد که در مطبوعات و نه به عنوان همکار و یا حتی قبل از مطبوعات و مطالعات.

این روش مشکلات و درک عدم شفافیت در حال تشدید در همه جا از subpar سنجش. بسیاری از آزمون ها در حال حاضر سیل بازار شده اند و نه تایید شده توسط اشخاص ثالث. و حتی کسانی که با دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا ممکن است به اندازه کافی دقیق برای ارزیابی بیماری های فراوانی سطوح خارج از نقاط.

دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت را حفظ می کند و به طور منظم به روز رسانی یک وب سایت که لیست ویژگی های کلیدی بسیاری از آزمايشهاي برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 در بازار و در حال توسعه است. کارشناسان توصیه می کنند که آزمایش تایید شود در مطالعات که شامل حداقل 100 مثبت و منفی بیمارانی که عفونت وضعیت تایید شده است در برابر یک مرجع استاندارد مانند آزمون تشخیصی نتایج و علائم. آنتی بادی آزمون در حال حاضر در بازار شده است دارای اعتبار در نمونه اعم از تنها چند ده نفر به بیش از 1000. همانطور که از نوشتن این است که لیست منبع که تست های تایید شده برای تحقیق یا فردی استفاده در ایالات متحده دقت تشخیص آنتی بادی در افرادی که آنها را—آمار به عنوان شناخته شده حساسیت—بین 82 و 100 درصد از زمان. توانایی خود را به درستی شناسایی آنتی بادی فقط در کسانی که در واقع باید آنها را شناخته شده به عنوان ویژگی—محدوده 91 به 100 درصد است.

در سطح تعداد کسانی که به نظر می رسد خیلی خوب است. اما “آستانه تعیین شده توسط زمینه می گوید:” سارا Cobey استادیار اکولوژی و تکامل در دانشگاه شیکاگو است. “بنابراین اگر ميران” و یا بسیاری از جامعه است که دارای آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 “است که 3 درصد در مقابل 5 درصد شما باید بسیار خوب تست” به تشخیص که او می گوید. “اگر شما [تنها] در تلاش برای شناسایی اگر شیوع بالای 50 درصد و یا کمتر از 50 درصد شما می توانید دور با یک تست که شاید کمتر خوب است. اما هیچ کس در آن دسته [با COVID-19].”

این تنوع در آنچه به منزله قبول در آزمون ناشی از این واقعیت است که در جمعیت های با شیوع یک بیماری و یا در گذشته در معرض آن درست مثبت (افرادی که تست مثبت و آنتی بادی به این بیماری از یک عفونت قبلی) و منفی کاذب (کسانی که تست منفی اما در واقع آنتی بادی) شایع تر است. در همین حال جمعیت با کاهش شيوع آزمون هستند بیشتر احتمال دارد به مثبت کاذب.

اعتبار: Amanda Montañez

این preprint مطالعه در یک آزمایش پادتن در شهرستان سانتا کلارا ادعا کرد که آن را به حال یک ویژگی از 99.5 درصد است. اما دانشگاه واشنگتن اپیدمیولوژی ترور بدفورد استدلال در توییتر موضوع است که در صورتی که آزمون به جای داشتند 98.5 درصد ویژگی به خوبی در داخل محدوده ممکن از عدم قطعیت تعریف شده توسط محققان—همه از این مطالعه “نتایج مثبت” می توانست مثبت کاذب.

برخی از این نگرانی ها را می توان با ساخت مدل که حساب برای عدم قطعیت است. اما بالاتر از واقعیت از COVID-19 را گسترش می تواند منجر به اهمیت جلوه از مرگ و میر و بستری شدن نرخ—یا بیش از حد اعتماد به نفس در مورد گله ایمنی. از جمله ایمنی است که در حال حاضر به فکر نیاز به حدود 70 درصد از جمعیت به معرض شده اند—یک رای حتی نقاط مانند نیویورک به احتمال زیاد هیچ جا در نزدیکی. هر یک از این خطاها می تواند به نوبه خود منجر به سیاست های بد برای سلامت عمومی است.

علاوه بر این تخمین بیش از شيوع افراد مبتلا به SARS-CoV-2 آنتی بادی می تواند ایجاد بی جا احساس امنیت در مورد نقش تشخیصی آزمون می تواند بازی کند. به دلیل مثبت کاذب شایع تر در مکان های کم بیماری شیوع Smith, یادداشت ها “وجود دارد بالقوه برای افراد به گمراه خود را در خصوص [آنتیبادی] وضعیت. اگر آنها مثبت کاذب ممکن است آنها معتقدند که سیستم ایمنی هستند زمانی که آنها نیست و ممکن است استراحت اقدامات حفاظتی.”

در این مرحله کارشناسان هشدار می دهند که حتی بهترین SARS-CoV-2 آنتی بادی آزمایش کمی استفاده در سطح فردی. بیش از چهار ماه پس از پزشکان در ووهان چین برای اولین بار شناسایی رمان کروناویروس که باعث COVID-19 دانشمندان هنوز در تلاش برای درک اینکه چگونه سیستم ایمنی بدن ما به آن پاسخ می دهد. گرچه تحقیقات به طور فزاینده ای نشان می دهد که بسیاری از افرادی که آلوده شده اند احتمالا تولید آنتی بادی ها به ویروس آن است که هنوز روشن نیست که آیا کسانی که آنتی بادی های جلوگیری از عفونت مجدد یا چگونه هر مصونیت خواهد داشت.

“ما نمی دانیم که طبیعی [البته] این بیماری است. همه ما می توانید انجام دهید این است که [می گویند] که اگر شما خوب [آنتیبادی] تست و اعتماد شما نتیجه شما مثبت شما بود که قرار گرفتن در معرض می گوید:” ممکن است چو یک استاد بالینی اپیدمیولوژی در کلرادو دانشکده بهداشت عمومی. “ما نمی دانیم که اگر [آن آنتی بادی ها هستند] محافظ. و ما نمی دانیم برای سال آمده است—تا زمانی که کسی دیگری که آلوده شده است قبل از اینکه در معرض این ویروس دوباره و ما می بینیم که آیا آنها بیمار یا نه می گوید:” چو, که همچنین یک عضو سازمان بهداشت جهانی کارشناس گروه متمرکز بر کنترل عفونت و پیشگیری برای COVID-19 بیماری همه گیر. در واقع در آوریل 24 منتشر شد که یک علمی مختصر به صراحت هشدار علیه استفاده از اصطلاح “ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی.” شده اند وجود دارد چند گزارش ها از افراد با تست مثبت برای این ویروس پس از دوره نقاهت و تست منفی است. اما آنها نشده اند نشان داده شده است reinfected. برخی از کارشناسان فکر می کنم آنتی بادی آزمایش ممکن است قادر به کمک به تعیین اینکه آیا این موارد ناشی از عفونت مجدد یا “redetection” سربار توسط بالینی عود.

در حالی که دانشمندان به کار گرفتن یک دسته در چگونه این بیماری همه گیر در جمعیت های مختلف در سراسر جهان تست برای آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 باقی می ماند تا حد زیادی در تحقیقات دامنه. در سراسر کشور نظرسنجی که در حال حاضر در جریان است با هدف جمع آوری نمونه از دهها هزار نفر از مردم در سراسر ایالات متحده بیش از دو سال آینده.

تست ظرفیت برای عفونت فعال باقی می ماند ناهموار در سراسر کشور است. و آنتی بادی آزمایش ارائه یک فرصت برای درخشش نور در مورد وضعیت در مکان هایی که تا به حال این منابع برای تایید فعال موارد است. “این است که رفتن به بسیار مهم برای مناطق مختلف به انجام خود را [سرولوژی] نظر سنجی برای شناسایی دقیقا چقدر انتقال رخ داده است” Cobey می گوید. “این است که چگونه شما انطباق با مداخلات محلی وضعیت است.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de