آنچه می تواند به گرم شدن معنی برای عوامل بیماری زا مانند Coronavirus?

رئیس جمهور تهمت اطمینان آمریکا است که شروع از آب و هوای گرمتر می تواند به توقف گسترش coronavirus. اما کارشناسان هشدار می دهند وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ایده.

او ادعا می آفریند سوال جدید در مورد نقش درجه حرارت در بیماری های عفونی به زمین گرم تر می شود. اثرات تغییر آب و هوا در coronavirus ها ناشناخته است اما تحقیقات مرتبط با بیماری های دیگر نشان می دهد که خطر ابتلا به بیماری های همه گیر در حال رشد است به عنوان افزایش درجه حرارت مشتعل حیوانات مهاجرت و تغییرات دیگر.

این COVID-19 ویروس همچنان به گسترش و حتی به عنوان اولین نکات بهار شروع به نظر می رسد در سراسر نیمکره شمالی است.

این درست است که در هوای معتدل نقاط جهان مانند ایالات متحده و اروپا و بیشتر آسیا, فصل آنفولانزا تمایل به سنبله در زمستان و رها کردن در بهار. و برخی از انواع دیگر coronaviruses است که در اطراف طولانی تر و بهتر شده است مورد مطالعه از COVID-19 نیز به نمایش گذاشته الگوهای فصلی.

اما COVID-19 بودن یک رمان بیماری هنوز هم دارای سوالات بیش از پاسخ. دانشمندان مطمئن نیستند که چه نوع از الگوهای انتظار می رود آن را به عنوان گسترش و یا چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر آب و هوا و آب و هوا.

تایید گزارش از coronavirus در حال حاضر در صدر 100,000 موارد در سراسر جهان با هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. بیش از 3000 نفر در سراسر جهان که در حال حاضر مرده اکثریت در چین است.

حتی اگر آن را به نوبه خود به برخی از فصلی قطعات در آینده این اثر به احتمال زیاد کوچک در این سال کارشناسان می گویند. پس این یک بیماری جدید با بسیار کمی ایمنی ساخته شده است تا در جمعیت انسانی آن خواهد شد به احتمال زیاد همچنان به گسترش به سرعت.

پاسخ دادن به این نوع از سوالات در مورد کوروناویروس زمان خواهد بود. ولی در کل ارتباط بین آب و هوا و بیماری های عفونی در حال رشد مورد علاقه در میان دانشمندان است.

به عنوان زمین همچنان گرم و بسیاری از دانشمندان انتظار برای دیدن تغییرات در زمان بندی جغرافیا و شدت بیماری شیوع بیماری در سراسر جهان است. و برخی از کارشناسان معتقدند تغییرات آب و هوایی همراه با محیطی دیگر اختلالات می تواند کمک به تسهیل ظهور بیشتر با نام تجاری-بیماری های جدید مانند COVID-19.

چالش برای تحقیقات

بدانند چه کسانی که تغییرات را شبیه دشوار است — به خصوص به صورت مستقیم انتقال بیماری هایی مانند COVID-19 که گسترش به راحتی از فردی به فرد دیگر.

وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات در مورد آب و هوا و vector-borne diseases — این بیماری که در حال انتقال به انسان توسط حیوانات دیگر مانند پشه و یا کنه. اما آن را بسیار سخت تر به تحقیق اثرات آب و هوا بر انسان-به-انسان انتقال بيماري.

“ما می توانید با قرار دادن پشه ها در یک آزمایشگاه” گفت: Rachel بیکر یک کارشناس آب و هوا و بیماری های عفونی در پرینستون موسسه محیط زیست. “قرار دادن پشه ها در آزمایشگاه به دنبال در همه چیز از زندگی طول و تخم مرغ-تخمگذار خواص و تمام این فیزیولوژیکی چرخه زندگی خصوصیات و آن مربوط به آب و هوا رانندگان است.”

مطالعات نشان می دهد که بردار مانند پشه و کنه ها ممکن است تغییر محدوده خود را به عنوان آب و هوا گرم. این به این معنی است که برخی vector-borne بیماری ها مانند مالاریا تب دانگ یا بیماری لایم ممکن است حرکت به سرزمین های جدید در آینده است.

اما با به طور مستقیم منتقل می شود بیماری هایی مانند آنفلوانزا یا COVID-19 آن را بسیار سخت تر برای اجرای آزمایش. برخی از ویروس — آنفولانزا برای مثال می توان آزمایش در حیوانات مانند خوک گینه نو است. اما این درست نیست برای هر بیماری ویروسی. و حیوانات فراهم نمی کامل قیاس برای راه گسترش بیماری در جوامع انسانی است.

بسیاری از آنچه ما می دانیم در مورد آب و هوا و به طور مستقیم منتقل می شود بیماری های ناشی از مقیاس بزرگ مشاهدات از راه این بیماری رفتار در جهان است. در این راه دانشمندان به آرامی شروع به دست آوردن بینش چگونه آب و هوا را تحت تاثیر قرار برخی از رایج ترین بیماری های ویروسی.

اما وجود دارد بیشتر از پاسخ به سوالات. نگاهی به آنفلوانزا مثلا.

در هوای معتدل نقاط جهان آنفولانزا در نمایشگاه های قوی الگوهای فصلی و تمایل به قله در زمستان. کارشناسان بر این باورند که ویروس زنده می ماند بهتر در هوای سرد و خشک کن و شرایط. رفتار انسان ممکن است چیزی برای انجام با آن را به عنوان به خوبی — مردم تمایل به ماندن در خانه بیشتر در زمستان به این معنی که آنها به احتمال زیاد در محله های نزدیک با یکدیگر و ممکن است دیگران را آلوده بیشتر به راحتی.

در گرم استوایی از سوی دیگر فصل آنفولانزا تمایل به گسترش در طول سال با برخی از خوشه در طول فصل بارانی. به عنوان یک نتیجه برخی از کارشناسان نشان می دهد که تغییر آب و هوا ممکن است باعث آنفولانزا شیوع بیماری در مناطق معتدل برای تبدیل شدن به کمتر شدید اما بیشتر به طور مساوی توزیع شده در سراسر فصل بیکر اشاره کرد.

محققان مشاهده کرده اند الگوهای مشابه در RSV دیگر مشترک به طور مستقیم انتقال ویروس تنفسی.

اما محدود مطالعات پیشنهاد کرده اند که تغییر آب و هوا می تواند اثرات دیگر نیز هست.

یک مقاله در سال 2013 در بر داشت که غیر منتظره ای گرم و زمستان تمایل به پس زودتر شدید آنفولانزا در فصول بعدی سال است. این محققان نشان می دهد دلیل این است که مردم کمتر پایین آمدن با آنفولانزا در طول گرمتر زمستان خود را ترک سیستم ایمنی بدن بیشتر در معرض خطر سال بعد.

یکی دیگر از مقاله منتشر شده در اوایل سال جاری پیشنهاد کرد که نوسانات سریع در آب و همچنین ممکن است باعث آنفولانزا شیوع بدتر است.

آنفولانزا قطعا نیست نماینده همه به طور مستقیم منتقل می شود بیماری است. اما پژوهش در آنفولانزا یکی از رایج ترین و به خوبی مورد مطالعه ویروس ها در جهان کمک می کند نشان می دهد چالش های تجزیه کردن تاثیر تغییر آب و هوا.

بسیاری از تحقیقات بر روی بیماری های شایع مانند آنفولانزا است که هنوز هم با تمرکز بر چگونه آب و هوا و آب و هوا تاثیر می گذارد بیماری امروز — که اولین گام برای درک چگونگی تغییرات آب و هوا ممکن است تحت تاثیر این بیماری در آینده است. همان پایه و اساس خواهد بود لازم را برای دانشمندان به پیش بینی در مورد آینده از بیماری های نوظهور مانند COVID-19.

“ما واقعا نیاز به درک قبل از اینکه ما می توانیم فکر می کنم در مورد تغییر آب و هوا” بیکر گفت. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات باز در شرایط چگونه است آب و هوا مهم است.”

رمان بیماری

گسترش سریع coronavirus است جرقه به چالش کشیدن گفتگو در مورد چگونه به آماده شدن برای شیوع ویژه جدید و یا کمتر شناخته شده بیماری است. تغییر آب و هوا ممکن است این گفتگوها حتی بیشتر مهم است.

برای یک چیز, تغییر آب و هوا ممکن است باعث بیماری های رایج در برخی از اماکن به تغییر مکان به مکان جغرافیایی. که یک خطر خاص با vector-borne diseases به عنوان پشه و کنه خود را گسترش محدوده.

در این سناریو بیماری خود نیست و ناشناخته جهان — اما ممکن است به بسیاری از مکان های آن را تحت تاثیر قرار در آینده است.

“به نظر می رسد مانند آنچه که ما انتظار داریم از پشه بیماری های منتقله با آب و هوا تغییر این است که آنها در حال رفتن به تغییر در توزیع آنها و بر جمعیت جدید را که استفاده نمی شود به حال تحت این تهدید گفت:” کریستین جانسون مدیر کانون بیماری پویایی در دانشگاه کالیفرنیا دیویس’ دانشکده دامپزشکی. “و در برخی موارد بسیار آسیب پذیر جمعیت که نمی بسیاری در آماده در شرایط پشه کنترل است.”

دانشمندان در حال کار بر روی راه هایی برای بهبود, بینی خود را از جایی که این نوع از بیماری محصول ممکن است در آینده به طوری جوامع می تواند آماده برای مقابله با آنها.

آن را نیز ممکن است که تغییر آب و هوا ممکن است بر ظهور به طور کامل رمان بیماری های مانند COVID-19.

دقیقا چه بسیار نامشخص است. اما آن را به ارزش نگه داشتن در ذهن است که اکثر رمان بیماری سرچشمه در حیات وحش قبل از آنها به انسان گفت جانسون. این COVID-19 ویروس مثلا فکر این است که سرچشمه در خفاش ها.

به عنوان تغییرات آب و هوا بسیاری از گونه های حیوانی هستند به احتمال زیاد به تغییر رفتار خود و یا مهاجرت به مناطق جدید. این امکان وجود دارد که در برخی موارد این می تواند به افزایش احتمال خود را از آمدن به تماس با انسان است.

تغییر آب و هوا نیست و تنها اختلال زیست محیطی به نگه داشتن چشم در. دیگر فعالیت های انسانی نیز ممکن است افزایش احتمال انسانی-حیات وحش تماس و خطر ابتلا به بیماری های نوظهور.

جنگل زدایی است یکی از عمده عوامل بالقوه. حیات وحش بازارهای دیگری جانسون اضافه شده است.

که گفت: اثرات زیست محیطی اختلال در رمان بیماری باقی می ماند بسیار نامشخص است.

“من فکر می کنم ما می توانیم می گویند که همه چیز در حال رفتن به تغییر است و انتظار ما این خطر را افزایش می دهد” جانسون گفت. “اما ما نمی توان با قطعیت گفت که بیماری در آن مکان و در آن زمان است.”

در حال حاضر برخی از بزرگترین درس های جهان است, آموزش از coronavirus به سادگی ممکن است ارزش آماده برای غیر منتظره. و این یک درس جهان است, آموزش از تغییر آب و هوا به عنوان به خوبی.

“چیزی که من می شنوید زیادی در این زمینه این است که ما نمی توانیم پیش بینی سال آینده فصل آنفولانزا پس چگونه می تواند ما احتمالا پیش بینی به 2100 یا 2050 در چه فصل آنفولانزا است که به مانند با تغییر آب و هوا؟” بیکر گفت. “من فکر می کنم وجود یک قیاس در اینجا با آب و هوا علم خود. مردم را به همان مورد: چگونه ما می دانیم آنچه که تغییر آب و هوا در حال رفتن به مانند نگاه در 50 یا 100 سال زمانی که ما نمی دانیم که چه هفته آینده بارش برف خواهد بود؟”

کلیدی به یاد داشته باشید در هر دو مورد او گفته است که نوسانات کوتاه مدت ممکن است سخت به پیش بینی — اما رعایت طرح بلند مدت بیش از چندین سال می تواند به دانشمندان اعتماد به نفس زیادی در پیش بینی های خود را در مورد آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید. نگه داشتن این تلاش ها در هر دو آب و هوا علوم و تحقیقات بیماری های عفونی بسیار مهم است.

“من فکر می کنم این قیاس وجود دارد مهم است” بیکر گفت.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im