چه Coronavirus اقدامات اضطراری ایالات متحده می تواند جوامع را ؟

جدی شیوع رمان coronavirus در حال حاضر آمار کشورهای مختلف در خارج از چین به عنوان دور از هم به ایران, کره جنوبی و ایتالیا. آمریکا مقامات وزارت بهداشت در حال حاضر می گویند آن است که به احتمال زیاد شروع به گسترش در سطح جامعه و به آنها هشدار داد که اختلال در زندگی روزمره می تواند “شدید.”

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد گفت:” نانسی r. schultze ، مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در یک جلسه توجیهی در روز سه شنبه. وی تاکید کرد: آمریکایی ها شروع به آماده شدن برای چنین احتمال که می تواند شامل تعطیلی مدارس, درخواست از کسب و کار برای کارکنان به محل کار از خانه و دیگر شبکه های اجتماعی-فاصله گرفته است.

CDC شده است آماده سازی برای امکان influenzalike همه گیر برای چند دهه گذشته است. آژانس توسعه یک چارچوب برای راهنمای بهداشت عمومی پاسخ است و در حال حاضر در روند تطبیق آن برای رمان coronavirus بیماری (رسما به نام COVID-19). سازمان بهداشت جهانی هنوز اعلام COVID-19 وضعیت یک بیماری همه گیر اما مقامات بهداشتی می گویند مردم باید آماده برای یک.

علمی آمریکا صحبت با Caitlin رودخانه های ارشد کاردانی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت استادیار در گروه بهداشت محیط و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز در مورد چه مراحل جوامع و افراد را می کشد اگر این ویروس شروع به گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده

[یک ویرایش متن این گفتگو به شرح زیر است.]

آیا شما موافق با CDC را ارزیابی که این ویروس به احتمال زیاد به گسترش در اینجا در ایالات متحده آمریکا ؟

من فکر می کنم که ما به احتمال زیاد جامعه گسترش در آمریکا دیده ایم از تجربه چین و از کشورهای دیگر است که در حال حاضر در حال تجربه جامعه گسترش است که آن را دشوار است ویروس باشد. و بنابراین من فکر می کنم ما باید ادامه با انتظار است که ما را به دیدن چیزی شبیه به جامعه انتقال در آمریکا

هنگامی که شما می گویند “چیزی شبیه” آیا شما معنی است که در مقیاس آنچه اتفاق افتاده در چین ؟

من فکر نمی کنم ما باید یک ایده روشن, راست, در حال حاضر از آنچه که خواهد بود. خارج از هوبئی است که بیشترین تاثیر را در استان چین, من فکر می کنم که استان های دیگر در چین تا به حال تجارب مختلف. بنابراین دلیلی برای امید و باور کنیم که تجربه کمتر شیوع شدید. اما وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در حال حاضر. و من فکر می کنم مهمترین و البته محتاطانه عمل به تکیه به آمادگی و مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به کاهش تاثیر در اینجا.

چین گرفته شده نسبتا شدیدی اقدامات قرنطینه مردم است. آیا شما فکر می کنم چیزی در این سطح می تواند اعمال شده در ایالات متحده آمریکا ؟ و یا خواهد ما را به یک رویکرد متفاوت?

من نمی خواهم برای دیدن آن اقدامات اجرا شده در ایالات متحده آمریکا CDC گسترده ای است و جامعه-کاهش طرح در حال حاضر ایجاد شده به طور کلی و نه خاص به COVID-19. من درک می کنم که آنها در حال تجدید نظر است که برنامه ریزی و به روز رسانی آن توصیه هایی را برای, چگونه آن را متناسب با COVID-19. اما CDC طرح توصیه می کند چیزهایی مانند مردم به طور داوطلبانه ماندن در منزل و زمانی که آنها به خوبی احساس نمی ماندن در منزل و حتی اگر آنها احساس خوب اگر آنها این فرصت را به—شاید بسته شدن مدارس; شاید محدود کردن کسب و کار. من فکر نمی کنم ما تا به حال یک ایده روشن و در عین حال از آنچه انتظار می رود در این جبهه. اما من نمی خواهم برای دیدن کمربند sanitaires [محدودیت از جنبش مردم از یک منطقه جغرافیایی که در آن یک بیماری در حال گسترش است] در ایالات متحده آمریکا

چه هستند برخی از مراحل است که مدارس و یا کسب و کار می تواند به کاهش خطر گسترش ویروس?

یک زن و شوهر از چیزهایی که به ذهن می آیند. یکی برای کسب و کار فکر کردن در مورد راه اجازه می دهد تا کارگران را به ماندن در خانه از طریق teleworking و یا از راه دور محل کار یا هر چه که به نظر می رسد. من فکر می کنم که یک فرصت خوب برای مردم به منظور کاهش تعداد مخاطبین آنها در جامعه است. من فکر می کنم آن را خوب است برای جوامع به فکر می کنم در مورد که آسیب پذیر است—به خصوص در زمینه این شیوع آن گرایش به افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. پس [ما می تواند] مطمئن شوید که ما خوب عفونت پیشگیری و کنترل برنامه های در دراز مدت مراقبت از امکانات و سالمند در مراکز و مکان های دیگر که دارای غلظت بالایی از آسیب پذیر باشند. اگر وجود دارد تعطیلی مدارس توصیه شده توسط CDC من انتظار آنها خواهد بود همراه با راهنمایی که خواهد بود مناسب تحت چه شرایطی چه مدت مدارس خواهد بود بسته شد و این نوع از جزئیات. بنابراین من انتظار می رود که جوامع باید دریافت اطلاعات بیشتر از CDC در صورتی که می کند تبدیل به یک پیشنهاد است.

چگونه شدید انجام کارهایی باید قبل از اینکه ما شروع به اجرای اقدامات مانند تعطیلی مدارس و یا کار از خانه ؟

من فکر می کنم آسان اقدامات را—مانند اگر شما یک کار [در آن] است که مناسب برای کار از خانه—من فکر می کنم که آن همه حق خواهد بود به انجام آنها را به عنوان به زودی به عنوان ما شروع به رسمیت شناختن گسترش در آمریکا به دلیل هزینه های آنها بسیار کم است. برای مداخلات تر هستند که مخل من فکر می کنم آن را بسیار سخت تر تعادل زیرا به منظور حداکثر موثر ما می خواهید به پیاده سازی آنها را در اوایل شیوع. اما ما همچنین نمی خواهید به دلیلی مزاحم و یا قطع مردم در زندگی روزمره. و پس از آن مسئولیت محلی و ایالتی و CDC عمومی ادارات بهداشت به ارزیابی که تعادل و توصیه.

چه هستند برخی از مراحل می تواند به افراد را ؟

برای جلوگیری از گسترش ویروس [آنچه شما باید انجام دهید این است که] بسیار شبیه به چیزی است که توصیه می شود در طول فصل آنفولانزا است که به پوشش خود سرفه ماندن در خانه اگر شما به خوبی احساس شستن دست های خود را. علاوه بر آن وجود دارد برخی از راهنمایی خوب در وب سایت [at] www.ready.gov/pandemic که توصیه می کند برخی از اقدامات است که مردم می توانند در حال حاضر به منظور آماده سازی خانه های خود را اگر وجود دارد در جامعه اختلال. برخی از توصیه هایی است که مطمئن شوید که خانواده ها باید منابع خود را از داروها و [به] باید به فروشگاه های مواد غذایی و دیگر لوازم خانگی فقط به طوری که اگر یک زمان وجود دارد هنگامی که آن را ایده خوبی است به بیرون رفتن به یک جامعه فضای شما به اندازه کافی در خانه به منظور نگه داشتن خود را راحت است.

چه مراحل شما شخصا به محافظت از خانواده خود را?

من رفتم به فروشگاه مواد غذایی دیروز و من خریداری یک زن و شوهر از چیزهای اضافی فقط به مطمئن شوید که اگر آن را مناسب برای من برای رسیدن به فروشگاه مواد غذایی من باید همه چیز در دست است. من لازم نیست که هر گونه داروها که من نیاز به در دست نگه دارید, اما من می تواند اولویت است که اگر من آنها مورد نیاز است. این نوع از چیزی که شما در حال رفتن به پشیمانی [انجام].

آنچه در مورد ماسک? من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که آنها می تواند به جلوگیری از عفونت و ما نیز نیاز به ذخیره آنها را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

ماسک نیست به خصوص مفید برای سالم نگه داشتن افراد سالم است. آنها واقعا خوب برای مطمئن شوید که افراد بیمار نمی سرفه یا عطسه به به هوا و به دست خود ، آنها توصیه می شود برای استفاده توسط افراد سالم است. و درست است که وجود دارد نگرانی در مورد عرضه زنجیره ای برای تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. و بنابراین من فکر می کنم آن را یک اولویت برای مطمئن شوید که کارکنان مراقبت های بهداشتی باید منابع آنها نیاز به ایمن ماندن.

شما به چه چیزی نگران است ؟ آیا شما هر گونه نقاط ضعف ما در پاسخ به این ویروس ؟

من فکر می کنم ما نیاز فوری به گسترش ما تشخیص-آزمایش-ظرفیت استراتژی است. من فکر می کنم این واقعا مهم است که ما را در تشخیص موجود به دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی ادارات و بیمارستان ها در سراسر کشور است. من فکر می کنم ما شاهد این هستیم که زیادی تست ظرفیت شده اند واقعا مفید به کشورهای دیگر است که در حال حاضر در حال تجربه جامعه انتقال است. و بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به یک اولویت است.

در حال حاضر تست برای COVID-19 در ایالات متحده بر اساس یک سفر سابقه به مناطق آسیب دیده و یا تماس نزدیک با افراد آلوده. باید که گسترش?

من فکر می کنم ما نیاز به حرکت به سوی تست بسیار گسترده. من فکر می کنم ما باید آزمایش افراد مبتلا به ذات الریه که در بیمارستان ها و افراد مبتلا به بیماری حاد تنفسی. من فکر می کنم ما هم باید تست ما Influenza-like Illness نظارت شبکه [یک سیستم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است که آزمون یک زیر مجموعه از مردم برای آنفولانزا و مشابه بیماری] که من درک می کنم این است که یک استراتژی است که شروع خواهد شد به زودی. اما من فکر می کنم ما واقعا نیاز به تکیه به آن چرا که بدون آن گسترده تست ما نمی تواند یک حس خوب از چه, اگر هر چیزی در حال حاضر در حال گردش در جامعه است. بنابراین ما هر چه زودتر انجام دهید که بهتر است.

چه شما بگویید عمومی در مورد چگونه برای پاسخ به امکان شیوع در ایالات متحده آمریکا ؟

یکی پاسخ من گاهی اوقات که نگرانی من این است که تمایل به لکه دار کردن—و یا یک ایده که ما می توانیم را در خلیج نگه داشتن—یک گروه خاصی از مردم یا [به] پیاده سازی یک کمربند یا هر نوع تبعیض آمیز عمل است. اما اگر ما چهره دوران ما واقعا نیاز به رفتن را از طریق آن دریافت کنید با هم. و بنابراین من فکر می کنم این واقعا مهم است که جوامع تمرکز بر انسجام و کمک به یکدیگر است. و من فکر می کنم که تنها به بهبود انعطاف پذیری است. بنابراین من می خواهم تشویق مردم و جوامع به تمرکز واقعا به هم چسبیده.

چگونه نگران ما باشد ؟

من نگران هستم و من فکر می کنم ما در منطقه که در آن امکان پذیر خواهد شد که این یک شديد رویداد. من فکر می کنم به اندازه کافی وجود دارد عدم اطمینان است که این امکان وجود دارد که ما چیزی کمتر از یک شديد رویداد. اما من فکر می کنم در حال حاضر ما یک فرصت برای آماده سازی خودمان و جوامع ما برای چیزی بسیار مخرب. و من فکر می کنم آن را واقعا در بهترین مورد علاقه ما را به استفاده از این زمان است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de