آنچه می تواند ما را از ما عرق?

get fit guy

صبح دیروز من بود سوار دوچرخه من تا بسیار قابل توجهی تپه. به آن تپه های من جنوب حرکت به عنوان سخت به عنوان من می توانم. من تا به حال تقریبا به بالا زمانی که من احساس کردم که آشنا قطره ای از رطوبت پایین پیشانی من. حتی اگر آن را تنها 6ºC (42ºF) من عرق شد.

ما انسان گوشت-گونی بدن کار مطلوب زمانی که درجه حرارت داخلی نشانگر حدود 98.6 ºF (37ºC). زمانی که بدن گرم تر از آن است که مغز آن را دوست ندارد بنابراین هیپوتالاموس (بخشی است که کنترل دما) می فرستد یک پیام به بدن خود گفت: “اجازه دهید سرد!” این زمانی است که خود را به غدد عرق بهار به عمل و شما شروع به عرق.

تعریق ساخته شده است تقریبا به طور کامل از آب با مقادیر کمتر از دیگر مواد شیمیایی موجود در آن را به عنوان به خوبی. (ما را در رسیدن به آن در یک لحظه.) عرق برگ بدن ما از طریق سوراخ کوچک در پوست ما به نام منافذ و هنگامی که عرق دیدار درجه آن آغاز می شود تبخیر (تبدیل از مایع به بخار) و نهایتا ما را.

عرق یک سیستم خنک کننده اما آن را نیز یک راه عالی برای بدن ما برای حذف عناصر خاصی از جریان خون ما است. نمک و آمونیاک و پتاسيم در ميزان گلوکز و لاکتات و اوره به نام چند. عرق ما همچنین شامل نشانگر بیوشیمیایی مانند متابولیت های الکترولیت و حتی فلزات سنگین است که می تواند به پزشکان و محققان در یک پنجره را به سلامت فرد و حتی کمک در تشخیص برخی از بیماری ها.

در سال های اخیر دانشمندان توسعه عرق سنسور در شکل تکه باند و خالکوبی است که می تواند این نوع از اندازه گیری در پرواز است. یک تیم از دانشمندان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در حال توسعه پوشیدنی پوست سنسور است که می تواند تشخیص دهد چه چیزی در عرق خود را. اما قبل از ما به که بیایید نگاه چگونه ما اندازه گیری عرق در گذشته و چگونه ما در آن امروز است.

ادامه مطلب “آنچه می تواند ما را از ما عرق?” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de