چه می coronavirus شیوع آموزش ما در مورد آوردن مریخ نمونه ها به زمین ؟

یک ویروس جدید به نام SARS-CoV-2 یک کروناویروس که باعث شیوع یک بیماری به نام COVID-19.

سلامت عمومی گروه مانند سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هنوز در حال یادگیری در مورد ویروس نظارت بر بیماری های آن, علل و تحقیق بالقوه راه برای متوقف کردن آن است. شما می توانید به عنوان خوانده شده همه چیز در مورد کوروناویروس و COVID-19 در ما خواهر و برادر, سایت LiveScience.

اما من این است که من ذهن من رفت و مستقیما به مریخ است. من مدت طولانی است که آگاه از داستان های علمی تخیلی چشم انداز از زمین دریافت فضای سوغاتی که حمل موجودات زنده که ممکن است خطرناک به زمین شکننده biosphere — که من و شما بیش از حد! از جمله ورود می تواند تصادفی و یا آنها می تواند هدفمند باشد.

مرتبط: چگونه ناسا بعدی مریخ را شکار حیات بیگانه

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بودجه ناسا برای پشتیبانی از توسعه مریخ نمونه بازگشت ماموریتروباتیک برنامه که مسافت برگشت کالا از سیاره سرخ.

چه اگر چنین نمونه تبدیل به خطرناک و contagiously ، وجود دارد برخی از مریخ گرا درس آموخته از COVID-19 و عمده دیگر بیماری های عفونی?

در سال 1973 کارل ساگان منتشر شده “کیهانی اتصال — فرازمینی دیدگاه” ارائه این دیدگاه از مریخ عوامل بیماری زا:

“دقیقا به این خاطر که مریخ یک محیط بزرگ بالقوه بیولوژیکی بهره ممکن است که در مریخ وجود دارد پاتوژن موجودات زنده است که اگر حمل و نقل زمینی و محیط زیست ممکن است فراموش زیادی آسیب بیولوژیکی — مریخ طاعون پیچ و تاب در طرح H. G. Wells’ جنگ دنیاها اما در جهت معکوس. این است که بسیار قبر نقطه. از یک طرف ما می تواند استدلال می کنند که مریخ موجودات نمی تواند مشکلی جدی برای موجودات زمینی به دلیل وجود دارد هیچ بیولوژیکی تماس با 4.5 میلیارد سال بین مریخ و زمینی موجودات زنده. از سوی دیگر ما می تواند استدلال می کنند به همان اندازه نیز که در زمینی موجودات تکامل یافته اند هیچ دفاعی در برابر بالقوه مریخ پاتوژن دقیقا به این خاطر که شده است وجود دارد هیچ گونه تماس برای 4.5 میلیارد سال است. شانس چنین عفونت ممکن است بسیار کوچک اما خطرات اگر آن رخ می دهد قطعا بسیار بالا است.”

نگرانی و جهل

آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر چنین عفونت رخ می دهد? “من فکر می کنم که ممکن است آموزنده به نظر آب و هوا از نگرانی همراه است که وضعیت کنونی با کروناویروس” جان <url> یک دانشمند ارشد در موسسه SETI در کالیفرنیا و ناسا سیاره ای حفاظت افسر از سال 1986 تا سال 1993 و 1997 تا 2006 گفت: Space.com.

برای مثال تست های تشخیصی در دسترس برای coronavirus الان کاملا دقیق و می توانید آن را بیش از یک هفته پس از عفونت علائم به توسعه است. و در حالی که یک زمینی عفونت ممکن است محدود به تغییر فصل که لزوما مصداق خارجی بیماری بردار.

“من فکر می کنم که چالش برای مریخ نمونه بازگشت فعالیت است که باز در مورد اقدامات احتیاطی گرفته شده در صورت جهل” <url> گفت: “آن چیزی است که ما باید … هنگامی که ما بحث در مورد زندگی در مریخ است.”

مکاتب

دانشمندان مکاتب مختلف فکری در تخلیه مریخ نمونه بازگشت به سیاره ما <url> گفت. اما برنامه ریزی رویکرد پیشگیرانه بر اساس سخت مهار و تست برای زندگی و biohazards است سازگار با پتانسیل برای کشف زندگی در یک نمونه و یا در جای دیگر در مریخ به وسیله دیگر به عنوان آن را هنوز هم اجازه می دهد برای نمونه به بازگشت می شود.

“اگر یکی می یابد و زندگی در این نمونه یک فرصت خوب بودن قادر به مطالعه آن در مهار,” <url> گفت. “حرکت نزولی در این روش این است که آن را گران تر است [از نظر ایجاد مهار امکانات] تا جلو از نادیده گرفتن زندگی در مریخ است.”

به عنوان اخیر به گزارش ناسا از سیاره حفاظت از بررسی مستقل هیئت مدیره اظهار داشت: این رویکرد مستلزم آن است که یک نمونه-از دست زدن به تسهیلات اختصاص داده شده به تجزیه و تحلیل و تست مریخ نمونه توسعه یافته ،

<url> گفت که اگر چیزی مانند coronavirus وضعیت میآید و سپس دیگر مهار مرکز ممکن است در راه به موقع و ممکن است قادر به پاسخگویی به تمیزی مورد نیاز است که اطمینان حاصل شود که هر گونه موجودات کشف شده در نمونه آمد از مریخ و نه از زمین پس از نمونه می رسد.

اقدامات احتیاطی

ظهور یک اپیدمی جدید در اینجا در سیاره ما یک نشانه در مورد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در مورد سیاره محافظت کنید ؟

Catharine کانلی شد ناسا سیاره ای حفاظت افسر از سال 2006 تا نوامبر 2017. “همانطور که با تاریخی عفونی شیوع بیماری های کروناویروس که گسترش در حال حاضر یکی دیگر از مثال همین دلیل بسیار مهم است به درک عواقب ناشی از تعامل با محیط و انسان به ندرت تماس و سپس توزیع به طور گسترده ای در هر [آنها] را برداشت” او گفت:.

“در مورد اکتشاف مریخ آن را به احتمال زیاد است که زمین و حمل و نقل موجودات زنده به مریخ می تواند باعث مشکلات برای آینده ساکنان” کانلی گفت. “اگر در مریخ زندگی وجود دارد و به ارمغان آورد به زمین آن را بیشتر احتمال دارد به علت اثرات آن بر محیط زیست مانند جلبک ها به تازگی به گرم شدن یخ ها در گرینلند از آن خواهد بود تلخ انسان پاتوژن.”

اگر مریخ زندگی مرتبط با, زمینی, زندگی, کانلی گفت: “این باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای تشخیص از زمین آلودگی — و همچنین درست مانند بیماری که پرش گونه بیشتر احتمال دارد به ما تاثیر می گذارد بیش از حد.”

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im