چه هستند مزایای بهداشت و درمان Yerba Mate?

همسر سنتی آمریکای جنوبی نوشیدنی نوشیدنی است که با دم از برگ و ساقه از همسر yerba گیاه یک درخت است که متعلق به هالی خانواده است. آن را به طور گسترده ای مصرف می شود در آرژانتین اروگوئه پاراگوئه و برزیل که در آن همسر درخت بومی. شما همچنین می خواهید پیدا کردن همسر به عنوان یک عنصر در نوشابه های انرژی زا و یا در چای گیاهی بخش از فروشگاه مواد غذایی محلی شما.

سرگرم کننده واقعیت: مشخصات فنی کلمه چای تنها به برگ Camilla چای سبز یا چای گیاهی. این نوشیدنی محبوب شناخته شده به عنوان چای گیاهی در واقع tisanes.

انسان ظاهرا باید جهانی اشتها برای محرک است. بسته به جایی که در جهان خود را از اجداد خود را, آنها ممکن است لذت می برد و نوشیدنی ساخته شده از قهوه یا کاکائو لوبیا گوارانا توت کلا آجیل یا چای یا همسر yerba برگ. اگر چه هر یک شامل یک کمی متفاوت آرایه فعال و مواد شیمیایی و مواد حاوی کافئین و یا نزدیک مولکول مشابه با خواص محرک.

مزایای بهداشت و درمان از همسر yerba

وجود دارد که قابل توجه بسیاری از مزایای بهداشت و درمان نسبت به نوشیدن yerba mate (یا همسر برای کوتاه) از جمله

  • بیشتر انرژی
  • تمرکز ذهنی
  • کاهش خستگی
  • از دست دادن وزن
  • فعالیت آنتی اکسیدانی
  • افزایش عملکرد ورزشی

اما قبل از اینکه شما بیش از حد هیجان زده در مورد این معجزه جدید دم بیشتر از مزایای نسبت به همسر در دسترس هستند از هر نوشیدنی های کافئین دار. هیچ سوالی وجود دارد که کافئین باعث تحریک سیستم عصبی و در نتیجه بزرگ هوشیاری و کاهش خستگی. تاثیر همسر بر وزن و از دست دادن چربی است که به احتمال زیاد نسبتا جزئی—به خصوص نسبت به تاثیر مواد غذایی خود را و حرکت را انتخاب کند. به همین ترتیب انتظار می رود تنها افزایشی اثرات آن بر عملکرد ورزشی خود را. این ممکن است کمک به شما را کمی طولانی تر یا کمی سریعتر حرکت اما همسر نمی خواهد به نوبه خود یک آخر هفته هل دهنده به یک دونده المپیک.

ادامه مطلب “چه هستند مزایای بهداشت و درمان Yerba Mate?” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de