چه منظره! جیوه پروب جرقه بزند عکس های خیره کننده از سیاره ما در زمین پرواز.

یک سفینه فضایی محدود برای جیوه مخابره صفحه اصلی نمایش خیره کننده از زمین در طول یک مهم پرواز انجام شده در اوایل امروز (مارس 10).

BepiColomboیک ماموریت مشترک انجام شده توسط آژانس فضایی اروپا (ESA) و ژاپن Aerospace Exploration Agency (JAXA) است که رهبری به منظومه شمسی ما را در درونی ترین سیاره است. اما برای رسیدن به این مقصد فضاپیمای که راه اندازی در اکتبر 2018 نیاز به انجام یک مجموعه دنباله ای از نه سیاره ای flybys.

مرتبط با: وداع با زمین! BepiColombo باعث می شود موفق زمین پرواز

یک انیمیشن از تصاویر گرفته شده توسط دوربین در BepiColombo فضاپیما در مدت کوتاهی قبل از آن نزدیکترین رویکرد به زمین در 10 آوریل سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ESA/BepiColombo/MTM CC BY-SA 3.0 IGO)

برای اولین بار از آن عبور می کند نزدیک بود به خانه که امروز (10 آوریل), BepiColombo آمد در 7,877 مایل (12,677 کیلومتر) از زمین.

خوشبختانه این فضاپیما به خوبی آماده شده را بیشتر از این فرصت را از آنجا که در علاوه بر این به آن بیشتر ویژگی های ابزار علمی BepiColombo حمل سه مدل مختلف دوربین. ماموریت پرسنل هنوز پردازش بسیاری از تصاویر جامعی توسط فضاپیمای اما ESA و JAXA منتشر کرده اند هر دو تصاویر منحصر به فرد و مجموعه انیمیشن تولید شده به عنوان BepiColombo رهبری نسبت به زمین است.

یک تصویر گرفته شده توسط دوربین در BepiColombo فضاپیما در مدت کوتاهی قبل از آن نزدیکترین رویکرد به زمین در 9 آوریل سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ESA/BepiColombo/MTM CC BY-SA 3.0 IGO)

دوربین در حال راه اندازی به “selfies” بنابراین همه این تصاویر جدید نشان می دهد هر دو زمین و بیت ها و قطعه از سفینه فضایی خود را. که “سفینه فضایی” یک بیت از یک اسم بی مسمی: اگر چه BepiColombo است که در حال حاضر به سفر به عنوان یک واحد آن متشکل از سه واحد مجزا: JAXA است جیوه Magnetospheric مدارگرد ESA را عطارد سیاره مدارگرد و ESA است جیوه انتقال ماژول است که گذر گاه دو علمی پروب به مقصد خود را.

یک تصویر گرفته شده از BepiColombo فضاپیما پرواز گذشته زمین در 10 آوریل سال 2020 است. (اعتبار تصویر: Gianluca Masi/Virtual Telescope Project)

این پرواز نیز انسان’ آخرین شانس را به نقطه فضاپیما به طور مستقیم: از حالا ESA و JAXA خواهد بود با تکیه بر ارتباطات تنها. اما skywatchers مسلح با دوربین دوچشمی یا تلسکوپ کوچک بسته به موقعیت و آب و هوا تا به حال این فرصت را به موج خداحافظی به BepiColombo به عنوان یک نقطه روشن خطی در سراسر آسمان است.

زمانی که BepiColombo می رسد در جیوه برای flybys ابتدا در سال 2021 آغاز می شود و علم مداری عملیات در 2026 آن خواهد شد بشریت نماینده اول به کوچک جهانی پس از 2015 که ناسا فضاپیمای مسنجر به عمد سقوط به سطح این سیاره به پایان ماموریت خود را.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>