چه ما خروج از این که وسیله ای برای COVID-19 و بهداشت جهانی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که او “فسخ” این کشور در ارتباط با سازمان جهانی بهداشت (WHO) و این که ما را هدایت بودجه در نظر گرفته شده برای این سازمان به جهانی دیگر پروژه های بهداشت. در اعلام خبر جلسه 29 مه تهمت تصریح کرد: اتهاماتی که که بیش از حد ملایم با چین است.

چرا که ایالات متحده عضو که از طریق یک قطعنامه در سال 1948 مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نیاز به کسب موافقت کنگره برای خروج از آژانس می گوید جنیفر Kates مدیر جهانی بهداشت و ایدز سیاست در بنیاد خانواده کایزر, در واشنگتن, d. C., اما او می افزاید که روسای جمهور قبلی قادر به خروج از معاهدات بدون کنگره پله در. “این تیره حقوقی قلمرو” او می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام به شرح زیر ثابت ramping تا از سرزنش و اتهام پرتاب در که است که به اوج خود رسید و در هفته گذشته در به شدت دقت کنید در نامه ای به آژانس مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. در آن تهمت و تهدید را به دائمی ما یخ که بودجه آغاز شد که در مارس مگر اینکه “سازمان” می تواند در واقع نشان دادن استقلال از چین” در عرض 30 روز. او همچنین گفت که او را به تجدید نظر ایالات متحده’ عضویت در سازمان است.

در حال حاضر کارشناسان در سیاست های بهداشتی در حال رقیب با پیامدهای آن می تواند طیف وسیعی از حیات فلج اطفال و مالاریا به موانع در جریان اطلاعات در COVID-19. علمی مشارکت در سراسر جهان نیز می تواند آسیب دیده و ایالات متحده می تواند از دست دادن نفوذ بیش از طرح های بهداشت جهانی از جمله کسانی که به توزیع دارو و واکسن جدید کروناویروس به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس محققان می گویند. “این خواهد صدمه دیده است می گوید:” کلی لی جهانی بهداشت-سیاست محقق در دانشگاه سیمون فریزر در برنابی کانادا.

پیشنهادات جدید آمریکا به رهبری, طرح برای همه گیر آمادگی در خارج از کشور را به سرکوب توجه محققين قرار گرفته. برخی می گویند این تلاش ها ممکن است حتی اضافه کردن incoherence به جهان پاسخ به COVID-19 و بهداشت جهانی به طور کلی اگر آنها متصل به یک به طور کامل تامین می شود که. “این حقیقی حتی با داشتن این گفتگو پس از آن را بسیار سخت برای به دست آوردن سر خود را در اطراف عظیم مفاهیم می گوید:” ربکا کاتز مدیر مرکز جهانی علوم بهداشت و امنیتی در دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی.

شکاف ضعیف بهنگام با توجه به نیاز بین المللی هماهنگی و همکاری برای رقابت با کوروناویروس. “در این گیر مردم گفت: ما در حال ساخت این هواپیما در حالی که پرواز” کاتز می گوید. “این پیشنهاد است مانند از بین بردن windows در حالی که هواپیما در هوا.”

تعادل به علت

مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ای که او توییتی در 18 مه مدعی است که افرادی که عمدا نادیده گرفته و گزارش می دهد که COVID-19 پخش شد بین مردم در ووهان چین در ماه دسامبر. “من نمی توانم اجازه می دهد تا مالیات دهندگان آمریکایی دلار همچنان به سرمایه گذاری یک سازمان است که در حال حاضر خود را دولت است بنابراین به وضوح در خدمت آمریکا, منافع,” او نوشت. تعداد کمی از مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز شدند و بلافاصله افشا و خنثی. برای مثال او ادعا کرد که در مجله پزشکی لانست منتشر کرده بود در جدید کروناویروس در ماه دسامبر. روز بعد این مجله با صدور بیانیه ای خواستار این ادعا در واقع نادرست است زیرا اولین گزارش COVID-19 منتشر شده در 24 ژانویه. این مجله نیز رد سایر اتهامات در این نامه نتیجه رسید که این ادعاها “آسیب رساندن به تلاش برای تقویت همکاری های بین المللی برای کنترل این بیماری همه گیر.”

Tedros است تصریح کرد: تعهد خود را به یک برنامه جامع و ارزیابی مستقل از این که پاسخ به COVID-19 و ارزیابی سازمان عملیات در بخش اول از سال 2020 در حال حاضر ، اما زمانی که خبرنگاران خواسته Tedros مورد اضافی فوری تحقیقات در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات غرب که در نشست خبری گفت: “در حال حاضر مهم ترین چیز این است که مبارزه با آتش, صرفه جویی در زندگی می کند.”

تهمت نمی کند نیاز به کسب موافقت کنگره را به خودداری از کمک های مالی از کسی و بهداشت جهانی محققان می گویند شکاف سمت چپ توسط ما یک معامله بزرگ است. سال گذشته دولت آمریکا داد که در حدود US$450 میلیون. تقریبا 75% بود که داوطلبانه و از سوی دیگر در سه ماهه اجباری بود — مرتب کردن بر اساس حق عضویت انتظار می رود از 194 کشورهای عضو تنظیم اندازه اقتصاد و جمعیت. ایالات متحده آمریکا بزرگترین کمک کننده به نمایندگی از حدود 15 درصد از کسانی که بودجه. تا کنون این سال آن را پرداخت کرده است حدود یک چهارم 34 میلیون دلار — از آن حق عضویت با توجه به که سخنگوی. داوطلبانه وجوه پیچیده تر هستند زیرا بخش زیادی پرداخت شد و در سال گذشته این سخنگو می گوید که یخ قرار داده است نگه دارید در موافقت نامه های جدید به این معنی است که تمام عیار اثرات این تصمیم احساس خواهد شد در 2021.

دولت ایالات متحده فراهم می کند و 27 درصد از این است که بودجه برای ریشه کنی فلج اطفال; 19 درصد از بودجه خود را برای مقابله با سل ایدز مالاریا و قابل پیشگیری با واکسن بیماری هایی مانند سرخک و 23 درصد از بودجه خود را برای شرایط اضطراری بهداشتی در عملیات. اگر این طرح های کوچک, محققان می گویند مرگ و درد و رنج را افزایش. دیوید Heymann متخصص اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری می گوید این نیز به میزان حیف و میل سرمایه گذاری برای ایالات متحده به خصوص برای فلج اطفال. سود برنده از طریق واکسیناسیون مبارزات که هزینه صدها میلیون دلار از دست خواهد داد. او می گوید.

طرح های جدید

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که دولت آمریکا همچنان به صندوق جهانی بهداشت از طریق گروه های کمک و خود سازمان به جای این که. در واقع قانون پیشنهادی نشان می دهد که دولت آمریکا ممکن است با توجه به راه های جایگزین برای تامین بودجه سلامت در خارج از کشور. جمعه گذشته Devexیک پلت فرم آنلاین با تمرکز بر توسعه جهانی گزارش داد که وزارت امور خارجه ایالات متحده در گردش است یک پیشنهاد برای $2.5 میلیارد ابتکار که نظارت ملی و بین المللی و همه گیر پاسخ به نام رئيس جمهور در پاسخ به شیوع بیماری (نرم افزار). و در اواخر هفته گذشته یک لایحه برای ‘بهداشت جهانی امنیت و دیپلماسی عمل 2020’ معرفی شد به مجلس سنا. این لایحه به دست آمده از طبیعترا اجازه 3 میلیارد دلار برای یک ابتکار بین المللی برای مهار شیوع در خانه و خارج از کشور به نظارت و ریاست جمهوری منصوب از وزارت امور خارجه ایالات متحده.

آماندا Glassman, یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی یک اتاق فکر مستقر در واشنگتن, DC. می گوید که او و همکارانش خوش آمدید ما تلاش اختصاص داده شده به مبارزه با بیماری های همه گیر در سراسر جهان است. “اما آن را به همکاری با WHO و باید آن را با افزایش تعهدات به این که” او می افزاید. کسانی که درخواست نیست مطمئن باشید در این قانون پیشنهادی و اگر ما رول موازی تلاش Glassman و دیگران انتظار نداریم که آنها را به بسیار موثر خواهد بود چرا که در آن سالها طول می کشد برای ساخت و مشارکت با کشورهای. لی موافق است. “شما نمی توانید فقط نشان می دهد تا در افغانستان و شروع واکسیناسیون مردم است.”

علاوه بر این که با این نسخهها کار در کشورهای مختلف که در آن وجود دارد کمی دیگر بین المللی حضور می افزاید: Glassman. برای مثال در جریان شیوع بیماری ابولا در شمال شرقی جمهوری دموکراتیک کنگو دولت آمریکا تا حد زیادی متکی بر این که به دلیل خشونت جاری است که دور نگه داشته ما سازمان ها و ترین بشردوستانه بین المللی قرار گرفتند. مارسیا پول که سخنگو می گوید: “وجود دارد برخی از مناطق که در آن ما ارائه دهنده از آخرین چاره و ما بودجه پشتیبانی از این عملیات.”

حتی در کشورهایی که ایالات متحده از مدت ها اجرای برنامه های مقابله با ایدز مالاریا و دیگر مسائل مربوط به سلامت که هنوز مختصات تلاش. بدون چنین سازمان Glassman می گوید: “ما می بینیم بسیاری بیشتر incoherence در بهداشت جهانی” که در نهایت به هدر رفتن برخی از 11 میلیارد دلار است که ما صرف جهانی-برنامه سلامت در هر سال.

یک شکاف بین چه کسانی و محققان در آمریکا در آژانس نیز می تواند تضعیف طولانی مدت میشوند. دانشمندان از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و موسسه ملی بهداشت اغلب چرخش طریق که دفتر مرکزی آن در ژنو سوئیس است. حدود 180 اپیدیولوژی بهداشت-سیاست متخصصان و دیگر اعضای ستاد در این است که از ایالات متحده و ده ها تن دیگر آمریکایی ها کار در این سازمان به عنوان بازدید از محققان و کارورزان. بسیاری از شغل خود را به طور مستقیم به ما بودجه, اما آنها می تواند تحت تاثیر قرار به عنوان رابطه میان ایالات متحده و این است که تیره و تار می گوید: Lee. وجود دارد همچنین می تواند اثرات در حدود 80 رسمی که همکاری مراکز در ایالات متحده است.

آن رفتن به تنهایی

بیشتر از پول محققان نگرانی در مورد از دست دادن همکاری. “ما متکی بر multilaterals به کار در کشورهایی که روابط دیپلماتیک هستند تقریبا غیر موجود می گوید:” Suerie ماه جهانی-سلامت محقق در مقاطع کارشناسی ارشد موسسه بین المللی مطالعات و توسعه در ژنو است. که شامل چین; ما دانشمندان اجازه داده شد به تور کشور در اواسط ماه فوریه به عنوان بخشی از یک که ماموریت برای یادگیری از آن COVID-19 پاسخ.

ما اپیدیولوژی همچنین تکیه بر اطلاعات به دست آمده از طریق خود که همکاران خود در سراسر جهان است. Glassman اشاره می کند که این به ویژه مهم است برای ما امنیت به عنوان منافع همه گیر به شدت در آمریکای لاتین است. “ما نیاز به چیزی مانند که به مدیریت روابط و حفظ اطلاعات جاری چه که توالی ژنومی یا استانداردهای مراقبت,” او می گوید.

این خواهد شد که زنده ماندن ما بودجه یخ بیش از کوتاه مدت محققان می گویند چرا که دیگر اهدا کنندگان کمک خواهد کرد که برای جبران شکاف مالی در طول بیماری همه گیر. برای مثال رئیس جمهور چین متعهد 2 میلیارد دلار به coronavirus پاسخ. هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت را نیش خواهد شد برای هر دو که و ایالات متحده می گوید: Lee. و در طول زمان ایالات متحده خواهد از دست دادن نفوذ خود در خارج از کشور. حتی اگر تهمت نیست ما لغو عضویت یک شکست برای کمک داوطلبانه بودجه به این معنی است که کشور را باید با کمترین تاثیر بر آنچه سازمان انجام می دهد. و اگر ایالات متحده می پردازد و هیچ چیز در همه و یا خاتمه ارتباط آن با, که, از آن خواهد شد خود را از دست دادهاند. در حال حاضر تنها سه کشور سودان جنوبی, ونزوئلا و جمهوری آفریقای مرکزی — در این گروه هستند.

که با از دست دادن ایالات متحده را ترک توانایی خود را برای شکل دادن به سلامت برنامه در سراسر جهان می گوید: Lee. جالب اینجاست که دقیقا چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت در مورد. “اگر ما می کشد و برگ یک خلاء آن را پر خواهد شد توسط کشورهای دیگر مانند چین” او می گوید. “شما خواهید دید یک نبوت خود انجام است.”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 29 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>