ما در حال فکر کردن در مورد تغییر آب و هوا راه اشتباه

بسیار فعال و لفاظی های سیاسی حتی از سازمان ملل متحد, همایش فریم حل تغییر آب و هوا به عنوان یک چالش سیاسی—به عنوان اگر تمام فن آوری های خاص مورد نیاز برای رفع این مشکل شد و در حال حاضر آماده برای پلاگین در در هزینه های معقول با چالش به سادگی برای متقاعد کردن هر فرد و هر کشور به “انجام بخشی خود را.”

ما می توانید سعی کنید برای تا زمانی که ما می خواهیم برای متقاعد کردن هند برای مثال به “انجام بخشی خود را” با اتخاذ بیشتر-گران سیستم و قرار دادن افرادی که تنها به تازگی خود را برای اولین بار دسترسی به انرژی قابل اعتماد دوباره به فقر است. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. و هند است که نماینده کل جهان در حال توسعه است که در مجموع در حال حاضر تولید دو سوم از گازهای گلخانه ای در هر سال. ما نمی توانیم به سادگی decarbonize خودمان. اما نه می تواند به ما “انجام بخشی از ما” و پس از آن انتظار می رود قادر به قلدر کشورهای در حال توسعه به decarbonizing راه ما می توانیم.

تنها راه برای حل تغییرات آب و هوایی در هر نقطه در نزدیکی دانشمندان 2050 هدف ایالات متحده برای درمان این را به عنوان یک چالش مهندسی: جایگزین تمام سیستم های که منتشر می کنند گازهای گلخانه ای با آنهایی که نمی پس از آن ساخت این پاک کردن سیستم—که بسیاری از آنها هنوز هم در حال توسعه مقرون به صرفه به اندازه کافی به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

ما می توانید انجام دهید که از طریق moonshot به سبک پروژه های نوآوری: RD+D, سیاست و تدارکات عمومی به درایو استقرار و در مقیاس بالا تولید و تامین مالی و دیگر اقدامات را در هر مورد نیاز فن آوری به “nth از نوع” هزینه است که می تواند outcompete سوخت های فسیلی در سطح جهان است.

ما باید علمی تر صدای به صحبت کردن در تغییر آب و هوا به دلیل روایت است که آن را عمدتا یک مسئله سیاسی است که هر دو غیر عملی و افسرده. آن منجر به گسترده آب و هوا اضطراب جوانان امروز را احساس می کنند و منجر به بسیاری از مردم به این باور ما محکوم است.

ما محکوم است. ما به سادگی سوء تفاهم آنچه هدف ما است. رهبران ایالات متحده باید تغییر طرز فکر خود را از تمرکز بر روی یک هدف نهایی از “decarbonizing خودمان را تا سال 2050 و فشار بر کشورهای دیگر برای انجام همان” به یکی از “پوسته پوسته شدن تا هر لزوم پاک کردن سیستم (بسیار زودتر از سال 2050 از هر زمان به رول از به طور کامل در سراسر جهان یک بار به اندازه کافی ارزان) را به decarbonization مقرون به صرفه در سراسر جهان است.”

این طرز فکر است که پادزهر به رای دهندگان سوال که “چرا ما باید عمل انبوه هنگامی که چین انجام نمی دهد به اندازه کافی است؟” ما می تواند به حل تقریبا تمام مشکل از طریق سیاست داخلی. ما اصلا نیاز چین به انجام خیلی اگر ما به اندازه کافی. در واقع بیشتر ما سرمایه گذاری در این پروژه ها در صف مقابل به سهم بیشتری از منافع اقتصادی ما را درو نسبت به چین است.

با برقراری ارتباط در مورد حل تغییر آب و هوا به عنوان یک چالش مهندسی ما می تواند اطمینان رای دهندگان و سیاستمداران است که دست یافتنی است: اگر ما با قاطعیت عمل به اندازه کافی با سرمایه گذاری های عظیم در چند سال آینده ما خواهد کل مشکل را حل کند.

اما برقراری ارتباط از یک دیدگاه فنی نیز موثر در نقاشی یک تصویر برای رای دهندگان از آنچه در حل تغییر آب و هوا در واقع به نظر می رسد. که موضوع کتاب جدید من 100% راه حل. آن را میسازد پنج ستون است که تشکیل تحول فیزیکی مورد نیاز تقریبا همه رانده کاهش هزینه های تمیز کردن سیستم از طریق تولید در مقیاس بالا. Spoiler: حل تغییر آب و هوا به معنی تغییر سیستم نه سبک زندگی. اگر ما می توانید به میانگین رای دهنده این واقعیت است که آنها قادر خواهید بود برای گرم کردن خانه خود را به همان مقدار درایو به همان میزان پرواز در صورت لزوم فقط با تجهیزات مختلف تأمین انرژی این فرآیندها—ما می توانیم (و بنابراین ما رهبران سیاسی) راحت تر خرید به این ایده از یک مجموعه عظیم از پروژه های.

و در نهایت با ایجاد یک اجماع در میان سیاسی و رهبران فکری در مورد آنچه که باید از لحاظ جسمی توان به دست آورد و یک استراتژی فراگیر طیف گسترده ای از نوآوری برای رسیدن به آن ما می توانیم سیاست بی اهمیت سمت حل تغییر آب و هوا. نمی خواهم که آمریکایی نوآوری ؟ ایجاد شغل? تولید رونق? سالم تر و ارزان تر ، که آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد زمانی که ما صحبت در مورد حل تغییر آب و هوا: ما به سادگی نمی گویند آن اغلب به اندازه کافی.

با بیشتر ویژگی های صدای صحبت کردن ما می تواند به ایجاد یک اجماع در اطراف آنچه باید به دست آورد و مردم راحت با (بسیار عالی!) جهانی خواهد شد که متوجه شدم از طریق این تحول است. و ما می توانیم امید به همکار جوان و افرادی که نیاز به دانستن است که آن را کاملا ممکن است—و اگر چه ویژگی های شاید از لحاظ سیاسی و آسان را به طور کامل حل تغییر آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>