ما در آرامش قبل از طوفان جدید از COVID-19 عفونت و مرگ و میر

COVID-19 کشته و عفونت را به نظر می رسد آهسته در حال حاضر, اما به عنوان ما شروع به خروج از خانه ما در تلاش برای بازگشت به حالت عادی ما نیاز به بریس برای طوفان به موج بازگشت.

ملت تماشا گرجستان, خانه من دولت فقط در حال حاضر پایان آن پناهگاه در محل سفارش. اما بسته به اینکه چگونه به شدت عمومی شیوه های فیزیکی فاصله اقدامات تعداد کل مرگ و میر در کشور که رسیده 1,300 در هفته اول ماه مه می تواند طیف وسیعی از 6000 تا 18,000 ماه اوت و در همه گیر اوج تعدادی از عفونت های جدید در هر روز می تواند طیف وسیعی از 40,000 80,000 به. اوج تقاضا برای تخت بیمارستان می تواند طیف وسیعی از 11,000 به 25000; ICU تخت از 1800 نفر به 4000; و هواکش از 900 به 1,900. این خواسته ها به احتمال زیاد به مراتب بیش از ظرفیت است که ممکن است در دسترس برای COVID-19 بيمار در دولت است.

تحقیقات ما نشان می دهد کمبود در سراسر 14 هماهنگی بیمارستان مناطق در گرجستان به خصوص در کم یا متوسط با رعایت فیزیکی فاصله بعد از پناهگاه در محل سفارش آسانسور. در برخی از حالات حتی اگر همه در دسترس است در بیمارستان منابع استفاده شد COVID-19 بیماران و در اوج آن را هنوز هم نمی شود به اندازه کافی برای اکثر مناطق.

در برخی از مناطق مرگبار کمبود می تواند گسترش برای چند هفته. این بیشتر بر اهمیت رعایت دقیق با داوطلبانه پناهگاه در محل و فاصله فیزیکی رفتار پس از پایان دولت-دستور پناهگاه در محل.

مدل پشت این پیش بینی ها

این پیش بینی ها بر اساس یک عامل مبتنی بر مدل ما توسعه یافته برای پیش بینی گسترش COVID-19 جغرافیایی (در سرشماری-دستگاه سطح) و در طول زمان (شبیه سازی مدل در این مقاله به دنبال یک ساختار شبیه به مدل قبلی ما مقالات—اینجا و اینجا—در بیماری همه گیر آنفلوانزا). بر خلاف منحنی اتصالات مدل های عامل مبتنی بر شبیه سازی را قادر می سازد ما را به مدل پیشرفت بیماری (چگونه بیماری خود را اجرا می کند البته در یک فرد بسته به سن) و رفتار (به عنوان مثال با رعایت فاصله فیزیکی توصیه ها) در سطح فردی. آن قطاری از گسترش بیماری توسط مدلسازی فرد-به-فرد تعامل در خانواده و محل کار و مدارس و جوامع با استفاده از اطلاعات دقیق مانند تعداد افراد خانوار, گردش کار و جمعیت جمعیت.

در مدل شبیه سازی ما آزمایش سناریوهای مختلف از پناهگاه در محل و داوطلبانه قرنطینه همراه با تعطیلی مدارس و با زمان های مختلف و زمان های مختلف انطباق سطوح. این نتایج مدل نشان می دهد که در طول 180 روز از بیماری (شروع در اطراف اواسط فوریه) اگر وجود داشت هیچ مداخله در صد از جمعیت آلوده می تواند بیش از 64 درصد و اوج خواهد رخ داده در اطراف اواسط ماه آوریل است. تعطیلی مدارس و کاهش این درصد به حدود 55 درصد و تاخیر اوج حدود یک هفته است. به عبارت دیگر با وجود تاثیر قابل توجهی در جامعه, تعطیلی مدارس به تنهایی کافی نیست برای ایجاد یک دندانه در COVID-19 گسترش یافته است.

چه می توانیم بکنیم ؟

هر چند امیدوار دارویی داوطلبان در افق ظاهر می شود هیچ کدام در دسترس است که تا کنون به آهسته یا متوقف کردن COVID-19—هیچ آنتی ویروسها هیچ واکسن. ما سلاح اولیه در برابر این بیماری بسیار عفونی برای آینده قابل پیش بینی است که فاصله فیزیکی (از جمله تعطیلی مدارس و) پناه-در-محل انزوا از مردم را تایید کرد با این بیماری و داوطلبانه شده است.

اکثر مدارس تعطیل هستند در ایالات متحده باقی مانده از سال تحصیلی و اکثر کشورهای صادر پناهگاه در محل سفارشات در ماه مارس یا آوریل از چهار هفته یا بیشتر. این مداخلات را افسرده COVID-19 را پیشبرد. در مدل های ما, ما متوجه شدیم که پناهگاه در محل به طور قابل توجهی کمک کند به گسترش بیماری و تاخیر در اوج.

که خوب بود بلکه به طور موقت و در حال حاضر ما در یک مقطع بحرانی.

به عنوان متحده شروع به بلند کردن پناهگاه در محل سفارشات اگر بسیار سخت با رعایت فاصله فیزیکی دستورالعمل ورقه COVID-19 را گسترش سریع و دور. این ممکن است کمک به نگاه در هر اجتماعی فاصله برای اندازه گیری اثربخشی آن و مدل ما در بر داشت خاص بالقوه داوطلبانه در قرنطینه.

چقدر می تواند داوطلبانه قرنطینه کمک کند ؟

تحت داوطلبانه قرنطینه تمام افراد خانواده باید در خانه بمانند و اگر وجود دارد یک فرد مبتلا به سرماخوردگی یا آنفولانزا مانند علائم—حتی در صورت عدم وجود تست و یا تایید COVID-19—تا زمانی که تمام افراد خانواده است علامت رایگان. تحقیقات ما نشان می دهد که انطباق با سطوح داوطلبانه قرنطینه تاثیر فوق العاده ای در, درصد از جمعیت می شود که آلوده و تعدادی از عفونت های جدید هر روز در COVID-19 قله. پس از بلند کردن اجسام از چهار هفته موظف پناهگاه در محل در گرجستان درصد از جمعیت آلوده می تواند طیف وسیعی از 28 درصد به 46 درصد در ماه اوت و در اوج می تواند رخ دهد در هر نقطه بین ماه های ژوئن و اوت برای بالا و پایین با رعایت داوطلبانه قرنطینه بود.

بالا رعایت داوطلبانه قرنطینه تاخیر اوج و به طور قابل توجهی کاهش تعداد عفونت و مرگ و میر. که کاهش استرس در کارکنان مراقبت های بهداشتی, بیمارستان, تخت ICU تخت هواکش و دیگر منابع است.

با این حال ما دوست داریم که به توجه است که این مداخله به تنهایی کافی نیست. برخی از خانواده ها ممکن است افراد آلوده با COVID-19 حتی اگر تمام اعضای خانواده هستند بدون علامت; داوطلبانه قرنطینه نمی خواهد تاثیر چنین خانواده ها و آنها می توانند دیگران را آلوده.

یک مسیر رو به جلو

COVID-19 تهدید می کند تقریبا تمام جنبه های زندگی انسان به عنوان ما آن را می دانم از بهداشت عمومی به زنجیره تامین و اقتصاد به روابط. سلامت و رفاه مردم است از اهمیت زیادی برخوردار است اما نیز وجود دارد یک رشد نیاز به استراحت فیزیکی, فاصله, برای بازگشت به حالت عادی به عنوان اقتصادی و فشارهای اجتماعی در کوه.

در حالی که آن را بسیار موثر در کاهش گسترش عفونت سرپناه در محل می توان اجتماعی و اقتصادی مخل اگر آن را در محل باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی. به عنوان یک جایگزین داوطلبانه قرنطینه تنها اهداف خانواده ها با علامتی افراد از این رو تعداد زیادی از مردم ماندن در خانه در هر زمان داده شده است به طور قابل توجهی کمتر تحت داوطلبانه قرنطینه—حتی تحت انطباق سطوح—در مقایسه با پناهگاه در محل.

هیچ راه آسان برگشت به حالت عادی است. اما همانطور که ما حرکت به یک واقعیت جدید ما باید همواره به دنبال فاصله فیزیکی و نیز هرگز فراموش نکنید که بدون علامت مردم هنوز هم می تواند دیگران را آلوده. متحده باید به شدت مدافع داوطلبانه پناهگاه در محل داوطلبانه قرنطینه و فیزیکی دیگر فاصله گرفته است. ما جمعی صبر و تعهد به ادامه جسمی فاصله را نجات و کمک به ما بازگشت به یک سالم تر و قوی تر جامعه است که پایه و اساس یک اقتصاد قوی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de