ما در حال استخدام: Futurism.com می خواهد یک نویسنده کارکنان

بنابراین! فوتوریسم رسانه ها به دنبال به استخدام یک نویسنده کارکنان برای Futurism.com به کار ما بروکلین ، آماده است ؟ در اینجا معامله:

یک نویسنده کارکنان Futurism.com خواهد شد:

  • گزارش به طور مستقیم به سردبیر Futurism.com به آنها زمین و نوشتن در هر نقطه از پنج به هفت کوتاه, تیغ تیز, اخبار بازدید در روز به خوانندگان ما موجز خلاصه زمینه و takeaways در ارائه بایت.
  • کارکنان و نویسندگان نیز کمک گزارش متوسط طول داستان و ویژگی های, در علاوه بر این به ویژه پروژه های توسعه منبع و ضرب و شتم قرار گرفتند.

از بایت خواهد شد که شارژ اولیه ما استخدام جدید, است مربوط, مفید, تیز, هوشمند, های خنده دار و بسیار مهم روزانه باید به عنوان خوانده شده برای رهبران فردا, امروز. در اینجا چیزی است که ما به دنبال در هنگام استخدام نویسندگان به ترتیب اولویت:

  • نوشتن لغو احکام صادره ی. در حالی که آن را می خواهم کمک کند اگر شما یک پس زمینه و یا درک درستی از نوشتن در مورد تکنولوژی و علم و همچنین به عنوان ایده های مربوط به آینده جهان آن را مهم است. نکته مهم اولین و مهمترین این است که شما باید شور و شوق برای نوشتن و می تواند رشته با هم سرگرم کننده و تیز و مختصر و آموزنده, هیجان انگیز کپی و که شما می توانید آن را به سرعت و بدون preciousness. ادبی جزوات یا مزمن پایان نامه نویسندگان باید اعمال نمی شود. همان می رود برای هر کسی که به هر نوع استاتیک, جهانی, سبک, راهنمای. اگر شما نوشتن می خواند و ما آن را می خواهم و ما اهمیتی نمی دهند اگر آن را به ما می آید از یک ورزش دبیرستان میز یا steerage عرشه در یک آژانس تبلیغاتی.
  • رقابت و اخلاق کاری. ما یک عملیات رسانه ای و ما همه چیز را تر و تمیز. از ما بخواهید از ما نویسندگان توانایی کار سخت و کار هوشمند و تمایل به کارآفرینی در مورد کار خود را. ما نیاز به کسی که ما می توانیم اعتماد به کار انجام می شود برای یادگیری از اشتباهات به سرعت به منظور رسیدن ما به کجا داریم می رویم.
  • ویرایش لغو احکام صادره ی. اگر شما در حال حاضر در نیمه راه مناسب و معقول نویسنده احتمالا شما هم میخوام instinctually درک چگونه به افراد دیگر نوشتن بهتر (یا حداقل کمک به آنها تحویل تمیز مختصر کپی). این است که کمتر در مورد هر عملی تجربه در حال ویرایش از آن است که توانایی برای مقابله با افراد دیگر کار می کنند — را به همه چیز از خوب به عالی و برای برقراری ارتباط با نویسندگان در یک سازنده و محترمانه و در نهایت راه معنی دار است که کمک می کند تا آنها را دریافت کنید که بسیار نزدیک به دستیابی به بالاترین سطح کیفیت آنها می تواند رسیدن به.
  • اخبار غرایز و ایده های قوی. دوباره, شما لازم نیست که به یک علم یا فن آوری متخصص, اما شما نیاز به برخی از منافع در موضوعاتی مانند هوش مصنوعی کوانتومی محاسبات medtech جهانی پایه درآمد, mit media lab, حمل و نقل, شهرنشینی, انرژی سبز, طرح های و زیبا و غنی شخصیت های مانند Elon Musk و جف بزوس (به عنوان به خوبی به عنوان یک حس که گم شده از مکالمات در مورد علم و تکنولوژی). اگر این مسائل باعث می شود چشم خود را براق ببخشید این برای شما نباشد — اما اگر شما مجذوب لبه های خشن به عنوان کسانی که همه چیز را در راه خود را به زندگی روزمره شما می تواند فوق العاده مناسب است. و نیازی به گفتن نیست اگر شما در حال حاضر اشتیاق شدید برای این افراد و ایده های قوی در مورد آنها ما قطعا به دنبال شما.

نامزدها از همه پس زمینه ها را تشویق به اعمال می شود. و اگر شما فکر می کنم شما کردم آنچه در آن طول می کشد در اینجا چیزی است که ما می خواهم از شما ارسال شده در اینجا:

  • ایمیل و نامه و رزومه. ما می دانیم که آن را استاندارد و اساسی است. اما ما می خواهیم سریع لحظهای که شما و آنچه شما برای گفتن.
  • چند نمونه نوشتن مرتبط در نامه خود را. آنها را می توان به معنای واقعی کلمه هر چیزی — ما فقط می خواهیم شما را به ما نشان می دهد شما در بهترین توانایی های خود را.

ما در حال هیجان انگیز رو به رشد شرکت در آینده متمرکز شده و از جایی که ما ایستاده آن را بسیار روشن است. بیا به ما بپیوندید در سوار شدن.

فوتوریسم/دانشگاه تکینگی کارفرما فرصت های برابر است و ارزش تنوع در شرکت ما است. ما نه تبعیض بر اساس نژاد و مذهب و رنگ و ملیت و جنسیت و گرایش جنسی و سن و وضعیت تاهل کهنه وضعیت یا وضعیت ناتوانی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de