جوشکار جستجو: SpaceX استخدام به سطح شیب دار بالا تولید فولاد ضد زنگ Starship

این بیماری همه گیر کوروناویروس نیست کاهش هر بخشی از بازار کار.

برای مثال SpaceX است که به دنبال به استخدام تعداد زیادی از مردمی برای کمک به سطح شیب دار بالا تولید و تست آن بلند پروازانه کشتی فضایی مریخ-استعمار معماری در ماه های آینده — و این شرکت به تازگی با صدور عمومی استخدام بشه.

“طراحی هدف برای کشتی فضایی است که سه پرواز در هر روز به طور متوسط [در کشتی] که برابر است با حدود 1,000 پرواز در هر سال بیشتر از 100 تن در هر پرواز است. این به این معنی هر 10 کشتی خواهد عملکرد 1 megaton هر سال به مدار” جسیکا Anderson, منجر تولید, مهندس, SpaceX در هفته گذشته گفت: در طول راه اندازی پخش برای این شرکت آخرین دسته از Starlink اینترنت ماهواره.

مرتبط با: SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر
به روز رسانی: coronavirus همه گیر اثرات در اکتشافات فضایی

“این یک تلاش قابل توجهی است و ما به دنبال بسیار ماهر و مهندسین و جوشکار برای کمک به ما را در این یک واقعیت” اندرسون اضافه شده است. “اگر شما علاقه مند به پیوستن به این تیم لطفا یک نگاهی به SpaceX.com/careers.”

در لحظه ای که سایت لیست بیش از 600 زمان SpaceX فرصت های شغلی بسیاری از آنها مستقر در دفتر مرکزی این شرکت در هاوتورن کالیفرنیا. اما در مورد 60 از ارائه موقعیت SpaceX در جنوب تگزاس مرکز در نزدیکی روستای بوکا چیکا که در آن کشتی فضایی است که ساخته شده است.

کشتی فضایی سیستم متشکل از یک 165-پا بلند (50 متر) فضاپیما به نام کشتی فضایی که SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk گفته خواهد شد قادر به حمل تا 100 نفر است. کشتی فضایی را پرتاب به مدار زمین در بالای یک موشک بزرگ به نام فوق العاده سنگین و سپس راه خود را به سیاره سرخ ماه یا هر جای دیگری یک ماموریت ممکن است تقاضا.

هر دو کشتی فضایی و فوق العاده سنگین خواهد بود به طور کامل و به سرعت قابل استفاده مجدد. برای مثال فوق العاده سنگین خواهد آمد بازگشت به زمین به صورت عمودی فرود در مدت کوتاهی پس از پرتاب به عنوان اولین مرحله از SpaceX Falcon 9 و فالکون سنگین موشک در حال حاضر در حال انجام است. و این شرکت می خواهد هر یک کشتی فضایی به پرواز اغلب به عنوان به خوبی به عنوان اندرسون اشاره کرد در طول هفته گذشته Starlink پخش.

استفاده مجدد نمی شود فقط به کشتی فضایی فضاپیما که تحویل محموله به مدار زمین. وسایل نقلیه است که رفتن به ماه و مریخ و دیگر مقصد از راه دور نیز پرواز ماموریت های متعدد مشک گفته است. کشتی فضایی را از ویژگی های شش SpaceX را رپتور موتور و بنابراین به اندازه کافی قدرتمند برای راه اندازی خود را به قمری و یا سطح مریخ بدون نیاز به فوق العاده سنگین است. (مریخ و ماه بسیار کوچکتر از زمین و در نتیجه باید یک کشش گرانشی ضعیف تر.)

فوق العاده سنگین خواهد بود powered by تا 37 رپتورز مشک گفته است. بنابراین در حالی که SpaceX با هدف انجام پرواز کوتاه آزمون در آینده نزدیک با جریان Starship نمونه شناخته شده به عنوان SN3 و دیگر نسخه ی نمایشی ماموریت پس از مدت کوتاهی با SN4, “ramping تا ما کشتی فضایی و رپتور خط تولید است و آنچه مهم” اندرسون گفت.

SpaceX می خواهد به کشتی فضایی به طور کامل و در حال اجرا سریع. اگر همه به خوبی می رود با توسعه و تست این سیستم می تواند شروع به پرواز اولین ماموریت های عملیاتی — احتمالا ماهواره ای راه اندازی به مدار زمین — 2021 شرکت نمایندگان گفته اند.

و وجود یک crewed ماموریت در دفتر ثبت دعاوی حقوقی در حال حاضر. ژاپنی, میلیاردر Yusaku, Maezawa رزرو کشتی فضایی برای دور ماه, سفربا هدف راه اندازی تاریخ 2023.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de