عجیب و غریب ستاره جدید نوع پالس فقط در یک طرف

ستاره شناسان بالاخره چیزی است که آنها باید دهه را صرف جستجو برای: اشک به شکل ستاره که pulsates فقط در یک طرف.

شهروند دانشمندان کمک کرد کشف تیم پیدا کردن به طرز عجیبی کج استار است که شناخته شده به عنوان HD74423 در اطلاعات جمع آوری شده توسط ناسا Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس). این ستاره در حدود 1.7 برابر جرم زمین و خورشید و دانشمندان مشخص شد که HD74423 عجیب و غریب زننده است ناشی از یک کوچکتر ،

“من شده است به دنبال یک ستاره شبیه به این برای نزدیک به 40 سال و در حال حاضر ما در نهایت در بر داشت یک” مطالعه همکاری نویسنده همین کرتز یک ستاره شناس در دانشگاه مرکزی لنکشایر در انگلیس گفت: در بیانیه منتشر شده توسط دانشگاه سیدنیکه در آن کرتز است به طور موقت بر اساس.

مرتبط با: دودویی سیستم های ستاره ای: طبقه بندی و تکامل

یک هنرمند تصویر از یک ضربان دار ستاره و یک همدم کوتوله سرخ. (اعتبار تصویر: گابریل پرز دیاز (IAC))

پالس هستند و هیچ چیز جدیدی برای ستاره شناسان حتی خود ما خورشید سطح نوسان. اما تا به حال هر ستاره پالس شده اند قابل مشاهده در اطراف تمام سطح. که این مورد برای HD74423. که معلوم می شود چرا که این ستاره دوتایی ستاره همراه با یک ستاره کوتوله قرمز که بسیار کوچکتر از خود ما خورشید است. به عنوان کوتوله سرخ شلاق در اطراف آن بزرگتر همراه هر دو روز گرانش آن نیش ترمزی میزند در HD74423. این یدک کش تحریف سطح بزرگتر ستاره به شکل قطره اشک نیز تحریف نوسانات.

تس قادر به مشاهده تغییرات در ستاره روشنایی در طول این اعوجاج. داده های ارسال شده در سایت های وردپرس سایت سیاره شکارچیان تسکه در آن شهروند دانشمندان متوجه شده است که چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد. اغلب نوسانات در یک ستاره نور می توان به یک سیاره عبور در سراسر چهره که ستاره ها — این است که کل قضیه از تس ماموریت. چنین نوسانات, اما همچنین ممکن است ناشی از ستارگان فعالیت به عنوان در مورد HD74423.

دانشمندان که تا سیاره شکارچیان علاقه پیدا کردم که قدرت ضربان نوسان همگام با مدار های باینری.

“به عنوان باینری ستاره در مدار یکدیگر را ما می بینیم بخش های مختلف ضربان دار ستاره” co-نویسنده دیوید جونز در موسسه فیزیک نجومی در جزایر قناری گفت: در همین بیانیه است. “گاهی اوقات ما می بینیم طرف که امتیاز نسبت به همدم ستاره و گاهی اوقات ما دیدن صورت بیرونی.”

یک مطالعه بر اساس پژوهش منتشر شد دوشنبه (9 مارس) در مجله طبیعت نجوم.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im