پوشیدنی ادعا می کند به نقطه COVID سه روز قبل از ظهور علائم

یکی از بزرگترین چالش های مدیریت COVID-19 همه گیر است که افراد مبتلا به این بیماری گسترش می تواند آن را به دیگران قبل از آنها حتی متوجه آنها بیمار است.

به منظور به کسانی که بدون علامت حامل زودتر علامت هشدار دهنده در خانه بمانند دانشمندان در حال جمع آوری بیومتریک با استفاده از یک حلقه هوشمند پوشیدنی ساخته شده توسط Oura سلامت به شکار برای الگوهای است که نشان می دهد کسی که گرفتار coronavirus.

هنگامی که این آزمایش آغاز شد و در اوایل ماه آوریل در وست ویرجینیا دانشگاه راکفلر موسسه علوم اعصاب دانشمندان در حال اجرا این پروژه گفت که آنها می تواند پیش بینی با 90 درصد دقت که کسی در مورد توسعه coronavirus علائم تا 24 ساعت قبل از آنها آغاز شد. در حال حاضر یک ماه و نیم بعد در این تیم می گوید آن را می تواند پیش بینی موارد COVID-19 تا سه روز قبل از هر گونه علائم.

که سه روز اضافی از کاهش قرار گرفتن در معرض که coronavirus حامل می تواند در حال حاضر صرف با خیال راحت در خانه تحت خود انزوا به جای به طور بالقوه آلوده کردن دیگران — اگر دستگاه ادعا می کند نگه دارید تا.

در ماه آوریل منجر پژوهشگر و مدیر راکفلر موسسه علوم اعصاب دکتر علی رضایی گفت: فوتوریسم که او امیدوار پوشیدنی می تواند کمک به حفاظت از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و بیماران خود را — با چرخش آنها را در داخل و خارج از کار به عنوان آنها به این هشدار زود هنگام که آنها آلوده شده است.

“جامع و یکپارچه اعصاب پلت فرم توسعه یافته توسط [راکفلر موسسه علوم اعصاب] به طور مداوم نظارت بر بشر سیستم عامل است که اجازه می دهد تا برای پیش بینی دقیق از شروع عفونت ویروسی علائم مرتبط با COVID-19,” رضایی گفت: در آزادی مطبوعات. “ما احساس می کنیم این پلت فرم خواهد شد و انتگرال برای حفاظت از کارکنان بهداشت و درمان ما اولین پاسخ دهندگان و جوامع ما به عنوان تنظیم به زندگی در COVID-19 عصر است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>