ما صحبت کردیم به کسی که تجربی Coronavirus واکسن

این دوشنبه گذشته سیاتل-منطقه مایکروسافت مهندس شبکه نیل براونینگ دوم شد-تا کنون فرد تزریق می شود با تجربی coronavirus واکسن طراحی و توسعه توسط مدرن.

بعد این هفته ما با براونینگ را به گپ زدن در مورد او چگونه به پایان رسید تا اینجا چگونه خود را در زندگی روزمره را تغییر داده است پس از مصرف واکسن و آنچه در آن احساس می کند مانند به شرکت در تاریخچه پزشکی.

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

فوتوریسم: چرا شما داوطلب برای شرکت در این محاکمه ؟

نیل براونینگ: از آنجا که علم حقایق و دارو بخش مهمی از زندگی مدرن است. من سه دختر من آنها را مجبور به رفتن خود واکسیناسیون و عکس های آنفولانزا من هیچ تفاوتی ندارد که منجر به عنوان مثال. اگر من سالم است و می تواند کمک به شرکت در تلاش برای کاهش درد و رنج و مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر من خواهد بود بی مبالات نیست.

لجستیکی چگونه می شما در واقع درگیر ؟

یک دوست در Facebook به من اشاره به برنامه من به آن نگاه کرد و احساس من می تواند تفاوت را اگر من در زمان.

چه آن را مانند احساس, احساسی که شما آماده برای به دست آوردن دوز اول خود را?

من در واقع بسیار آرام است. آنها تا به حال فقط من فشار خون و نبض قبل از اینکه مطمئن شوید همه چیز خوب بود من در مورد 72bpm پالس. من به اهدا خون به طور منظم و سوزن زحمت من. هیچ مرده و یا حتی ویروس ضعیف شده در این واکسن و در حالی که آن را به حال هرگز شده است تست شده بر روی هر حیوان و من دوم برای دریافت آن من می دانستم و قبول خطرات.

آیا شما متوجه هر گونه عوارض جانبی و یا هر چیز دیگری پس از شما در زمان واکسن?

تا کنون نزدیک به صفر. تزریق نمی صدمه دیده و در همه وجود دارد و تنها اندکی تنگی در بازوی من از این واکسن در حال وارد شده. صبح روز بعد وجود دارد بسیار خفیف درد عضلانی در محل تزریق, اما زمانی که من در اطراف نقل مکان کرد و جریان خون آن ناپدید شد به طور کامل در عرض پنج دقیقه.

آیا شما در خانه و یا شما در حال برگزار شد برای مشاهده ؟

من در خانه هستم اما ورود روزانه به پر کردن ضبط هر گونه علائم در همه, حتی اگر من فکر نمی کنم آنها مربوط به واکسن و همچنین من متوسط روزانه است. من بازگشت به تحقیق محل یک بار در هفته برای خون تساوی به تجزیه و تحلیل چگونه بدن من واکنش است.

شما چه وضعیت زندگی در حال حاضر است ؟

من با نامزد من و 50 درصد از زمان ما من دو دختر و یک دختر. ما دستان خود را به طور منظم نمی کاردانی در خارج از خانه و قرار گرفتن در معرض محدود با رفتن به مکان های عمومی به جز زمانی که کاملا ضروری است.

چه اتفاقی می افتد بعدی برای شما و دیگر شرکت کنندگان در آنها به عنوان تست اینکه آیا واکسن کار کرده است ؟

ما همچنان یادداشت های روزانه و رفتن را از خون گرفته و برای چهار هفته بعدی. در چهار هفته ما یک دوم واکسن تزریق و سپس از طریق یکسان 4 هفته از هفتگی خون تساوی و یادداشت های روزانه.

شما در هر گونه گروه های در معرض خطر برای coronavirus و آیا این عامل به همین دلیل آنها انتخاب شما ؟

هیچ خواهد بود که فاز 2 گروه, این گروه شدیدا کنترل همه بین 18 و 55 سال, بسیار سالم و با آنها رفت و بر ما تاریخچه پزشکی کاملا در عمق و دقت برای اطمینان از نبود زمینه مسائل مربوط به سلامت است که می تواند تداخل در این مرحله تست.

آیا می دانید هر کسی که شخصا تحت تاثیر شیوع?

بله من شنیده ام که یکی از قدیمی co-worker دختر بود (او در اوایل 20s) بود و خشن رفتن از آن است که بهبود و ok کن.

وجود دارد هر چیز دیگری شما فکر می کنم خوانندگان ما باید بدانید ؟

بله — درمان نیست این به آرامی. اگر ما افتاد ما هرگز نمی دانید ممکن است اگر ما انجام داد. اگر ما زیر واکنش نشان می دهند ما هزینه های زیادی از زندگی دلیلی. کسانی که میگویند این فقط آنفولانزا و یا که آنها جوان هستند و نمی خواهد صدمه دیده است — شما می تواند آلوده و مسری برای بیش از یک هفته قبل از شما علائم. فکر می کنم در مورد پدر و مادر پدربزرگ و مادربزرگ همه شما در حال گسترش این ناخواسته — و سپس آنها انجام همان. این است که چرا ما در محل ما در حال حاضر. محدود کردن تعاملات اجتماعی خارج از خانه خود دست خود را بشویید و این کار را به پایان خواهد هر چه زودتر و با کمتر از دست دادن زندگی است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de