ما باید پیام تمدن فرازمینی نه فقط گوش دادن به آنها را

در یک اطلاعیه مطبوعاتی مورخ پنج شنبه, اکتبر 23, 2019, دستیابی به موفقیت, گوش دادن خود را اعلام کرد با همکاری ناسا و آژانس فضایی را Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس). تس است که انتظار می رود به اضافه کردن هزاران نفر به هزاران نفر از سیارات فراخورشیدی در حال حاضر کشف شده است. همکاری به این معنی است که دستیابی به موفقیت در گوش دادن در حال حاضر جهت خاص است که در آن به گوش دادن و نگاه هر دو به صورت فرازمینی سیگنال نشانه هایی از حیات هوشمند و technosignatures—نشانه ای از فن آوری های پیشرفته.

برخی از سیارات فراخورشیدی در “Goldilocks zone” به این معنی که فاصله آنها از خورشید خود را به احتمال زیاد مجوز وجود آب مایع ضروری برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم. گوش دادن به رادیو برای تلفن های موبایل از زندگی فرازمینی و برای دیگر technosignatures, SETI جستجو برای هوش فرازمینی تبدیل به یک صنعت. درست است که تا کنون ما در بر داشت هیچ موجودات فرازمینی و هیچ کس (تا آنجا که ما می تواند معلوم) بازدید کرده ما این است که فرمی را پارادوکس “اگر آنها وجود داشته باشد آنها کجا هستند ؟” مسئله—اما می تواند وجود داشته باشد بسیاری از دلایل که چرا ما هنوز به تشخیص دیگر گونه های هوشمند.

برای یک چیز, بسیاری از آنها, مانند بسیاری از گونه های هوشمند در سیاره خود ما هستند احتمالا فن آوری. پس از آن بیش از حد span طی آن یک فن آوری بالا در هر دو گونه می تواند و ممکن است مایل به ایجاد ارتباط با یک نسبتا پایین-فن آوری گونه های مانند خود ما ممکن است محدود باشد. فن آوری گونه ها ممکن است حتی به طور منظم از بین بردن ظرفیت خود را برای interstellar تماس با چیزی که نمی inconceivably می تواند خود ما سرنوشت. شاید دیگر گونه های هوشمند به سادگی علاقه مند در ما تکامل یافته کنجکاوی رانندگی آنها را در جهت دیگر. به احتمال زیاد (به نظر من) ما نیست و بسیار جالب به آنها حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

چگونه نسبتا آسان آن است که به مطالعه رشد کودک با میلیاردها کودکان در حال رشد در همه زمان ها هر کدام با یک مختصر و قابل مقایسه با مسیر. چقدر سخت است برای مطالعه توسعه از بالا و فن آوری گونه های با n از 1 تا کنون و در یک مسیر رشد از ده ها هزار سال است.

بدتر که یکی از گونه های هوشمند ما نمی دانیم در مورد نه (امیدوارم) به پایان رسید در حال رشد است. بدتر هنوز, شاید این ایده از “گونه های بلوغ” غلط قیاس و همه ما همیشه تاریخ است نه تصادفی پیاده روی.

اگر ما در حال به آن را به ما برای تبدیل شدن به کمتر مخرب خود را; ما باید افزایش مهربانی و شفقت و کاهش قتل و قطع عضو است. آن را باید شامل پایان دادن به نابودی محیط زیست. در شرایط عملی ما در حال رشد است به احتمال زیاد در ارتباط با ادامه توسعه فن آوری و تغییر ساخت دستاوردهای بیشتر ممکن است در حالی که ایجاد چالش های خطرناک. در یک معنا ما باید حرکت به یک محله جدید.

یکی از جنبه های U-Haul اجاره است که می تواند ما را از ما وجود دارد افزایش شناخت از گونه های دیگر به عنوان داشتن خود, انواع هوش و حقوق خود را. حتی به عنوان کاهش تنوع زیستی و انقراض نرخ افزایش می یابد, بسیاری از ما در حال یادگیری به فکر می کنم از کل سیاره را به جامعه ما است.

گونه رسيدگی همچنین بدان معنی است که ما در حال یادگیری است که “صفحه اصلی” گسترده تر از سیاره ما است. ما به سرعت در حال تبدیل شدن به یک spacefaring گونه با تکنولوژی لازم برای سرمایه گذاری و تولید که توسط رقابت در میان ملت ها و میلیاردرهای بسیار زیاد شرکت های بزرگ. در آینده ما را به معدن سیارک ها و ایجاد پایگاه های تولید در ماه. حتی بیشتر هیجان انگیز امروز اکتشافات فضایی تاکید جستجو برای زندگی میکروبی در جای دیگر در منظومه شمسی ما و یا حداقل برای امکان بلوک های ساختمان از زندگی است.

هیچ کس امروز پیدا کردن پیش بینی هوشمند با فن آوری موجودات زنده در هر نقطه در خود ما از سیستم های سیاره ای اما به دنبال زندگی در دیگر سیارات و اقمار خود را می سازد آن را آسان تر برای قبول است که جامعه در آن زندگی می کنیم نیست پایان در خارج از منظومه شمسی است. اگر آن چه حیف به عنوان یک گونه ممکن است نیاز کشورهای همسایه است.

ما انسان ها شهرت حیوانات و صرف مقدار زیادی از زمان بیداری در کار موثر بر درک دیگران از ما. که پس از یک رویداد اجتماعی از دست رفته در خواب چه این اصطلاح فرانسوی l’esprit de l’escalier, روح, راه پله—دیرهنگام آگاهی از آنچه که ما باید گفت یا انجام می شود اما فکر نمی کنم تا زمانی که ما بر روی پله ها در راه ما. ما لباس و داماد و رنگ خودمان را کنترل, چگونه دیگران را ببینید و ما اغلب ما را انتخاب کنید اتومبیل, محله های ما ما شغل و موسیقی ما با نظرات بالقوه تماشاچیان در ذهن ما است.

این فرد پویایی اما اعمال آنها را به گروه های بیش از حد. در مجموع ما برگزاری رژه ساخت ارتش و سلاح های کشتار جمعی و حتی فضای عروق نفوذ به نظرات دیگران باید از ما. ما با ارائه کمک به کشورهای دیگر و یا حداقل تلاش های ما به ارائه فعالیت های بین المللی به عنوان نوع دوستانه در نوع جمعی تصور مدیریت.

اگر چه ما شروع یک گفتگو با هوش فرازمینی? چنین مکالمه خواهد بود آهسته با توجه به فواصل آنقدر وسیع است که سرعت نور هنوز هم احساس نسبتا آهسته است. عمده تاثیر interstellar ارتباطی ممکن است بسیار نیست آنچه که ابلاغ شده اما به سادگی به شواهدی که وجود دارد که در دیگران وجود دارد که خوب به نظر ما میل—دیگران که بالقوه دشمنان یا متحدان. آگاهی که ما به تنهایی ممکن است ما از نظر اخلاقی بهتر گونه های در راه است که باور مذهبی در همه دانستن نامرئی اما مراقبت که باعث می شود بسیاری از ما به دنبال کدهای رفتاری.

و این ما به ارمغان می آورد به METI پیام (به جای فقط برای گوش دادن) هوش فرازمینی. خود را آرام و ظریف راه METI کمک می کند تا حرکت ما در طول مسیر از گونه های بلوغ. این ما را به فکر کردن در مورد این محله به دلیل آن را شامل ضربه زدن بر روی درب خانه که ممکن است خالی و یا نگه داشتن تنها uncaring اما همچنین می تواند در واقع نگه داشتن مردم که خوب به نظر ما می خواهیم کشت.

اما آنچه از خطرات ؟ فرض کنید یک دست کشیدن بر روی درب ما متعلق به بیگانگان از H. G. Wells’ کلاسیک جنگ دنیاها? اجازه بازگشت به فرمی را تناقض برای یک دقیقه و قرض آن منطق: اگر موجودات فرازمینی هستند تا جهنم خم در از بین بردن گونه های دیگر, پس چرا آنها در حال حاضر در اینجا ؟ پس از همه, ما شده اند با ارسال امواج رادیویی به فضا پس از اختراع رادیو و تلویزیون. یک گونه که تکامل یافته برای دیدن دیگران به عنوان رقبای نابود شود و می تواند و خواهد پاسخ به تلاش های ما در تماس با سلاح قادر به از بین بردن حیات بر روی زمین. آنها احتمالا در حال حاضر راه اندازی پروب به گلدیلاک-منطقه سیارات و شناسایی نشانه هایی از فن آوری ما: ما باید در ترس زندگی می کنند و حتی تعطیل الکترومغناطیسی ارتباطات و تکیه بر کابل ،

افشای کامل: من نویسنده یک مقاله استدلال می کند که به طور خودکار خصمانه نسبت به دیگر گونه های هوشمند می تواند تکامل است. فرض کنید یک گونه تکامل یافته آن هوش به عنوان یک نتیجه از کشنده رقابت با شرکت در حال تکامل گونه های دیگر است. برنده ممکن است احتمالا انتخاب شده اند به صورت خودکار خصومت هوشمند بیگانگان. انسان مدرن به نظر می رسد تکامل یافته اند (تا آنجا که ما می دانیم) بدون درگیری با دیگر گونه های هوشمند هر چند ما با هم همپوشانی دارند و احتمالا در رقابت با دو دور بستگان Neandertals و بوده باشیم. در حالی که روشن است که ما جفت با هر دو آنها—غیر آفریقایی جمعیت برخی از DNA خود را—ما ممکن است به خوبی به مبارزه با آنها بیش از حد. اما ما ظاهرا نمی شد انتخاب شده برای متعهد و ملتزم خصومت نسبت به دیگر هوشمند, گروه, آیا خود ما و یا گونه های دیگر.

بله همه ما می تواند به راحتی بیش از حد یاد بگیرند به توان بازدارندگي نسبت به کسانی که با ظاهر کمی متفاوت از خود ما, اما ما همچنین می توانید به آسانی یاد بگیرند که به رفتار و برخورد آنها با یکدیگر ازدواج میکنند و با آنها. حتی اگر من اصلی استدلال درست بود و وجود بالقوه مرگبار دشمنان در خارج وجود دارد, احتمال وجود خود را بار احتمال وجود خود را بار احتمال آنها این تکنولوژی به ما آسیب بیش interstellar فاصله است vanishingly کوچک است. این کوچک خطر باید وزن برابر احتمال است که تماس با گونه های دیگر به ما کمک خواهد کرد به مادر و کاهش خود ما برادرکشی جنگ است.

اگر ما جای METI در چارچوب بلوغ از گونه های ما می شود نه یک خطر و نه خودخواه انحراف منابع به شدت مورد نیاز برای مقاصد دیگر. و نه می توان آن را به عنوان یک متواضع اما بخش قابل توجهی از بشریت بلوغ است. در مقایسه با فضای عروق و ماه فرود آن را بسیار ارزان یک شرط بندی بر روی برخی از آنچه در نظر یک احتمال کم خطر اما با یک برنامه به طور بالقوه بسیار زیاد نتیجه نهایی. فقط با قرار دادن این شرط باعث می شود ما فکر می کنم ممکن است همسایگان و آنچه که ما می خواهم به آنها بگویم و آنچه که ما آنها را می خواهید به دانستن درباره ما: و چنین تفکر به خودی خود یک گام به سوی گونه های بلوغ. در دوران باستان ما نگاه به ستاره ها برای راهنمایی (برخی هنوز فراموش); امروز ما نیاز به نگاه به آنها برای همسایگان و شاهدان به گونه های ما’ مسیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>