ما علوم را به سازمان حفاظت محیط زیست آلودگی هوا استاندارد ،

قبل از طلوع آفتاب در صبح روز 10 اکتبر 2019 چهار نفر از ما جمع آوری شده در یک هتل کوچک اتاق کنفرانس خارج از واشنگتن دانستن وجود دارد که به زودی بسیاری از چشم ما مطمئن ساخته شده از فن آوری مشغول به کار بود اتاق آماده بود و قهوه خدمت کرده بود. همه چیز مورد نیاز به حق; ساعت ها و شب دیر وقت شده بود اختصاص داده شده به ساخت این روز اتفاق می افتد. در کمتر از شش هفته ما برنامه ریزی یک رویداد است که به طور معمول سازماندهی شده در طی یک دوره از ماه توسط شغلی کارکنان در سازمان حفاظت محیط زیست (EPA). اما ما تا به حال به سرعت حرکت می کند اگر ما می خواستیم جلسه ما برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری است که بر سلامت کل ملت است.

این جلسه باید برگزار شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست. در عوض ما آن را خودمان جبران سازمان حفاظت محیط زیست مدیر کناره گیری از مسئولیت خود را به استفاده از علم برای محافظت از سلامت عمومی است. دقیقا یک سال قبل از آن روز و پس از آن اقدام سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler منحل 20-عضو ذرات نقد و بررسی صفحه کلید گروهی از کارشناسان در سلامت و اثرات زیست محیطی ذرات مورد نیاز به دقت ارزیابی آخرین علم اطلاع رسانی ملی ما آلودگی هوا استاندارد. ذرات ماده آلاينده مخلوط است که جان هزاران نفر از افراد مستعد در موعد مقرر هر سال در ایالات متحده و sickens بسیاری از.

انحلال پانل شکست با طولانی سابقه. در دهه های اخیر از جمله آلاينده خاص پانل شده اند یک جزء کلیدی از سازمان حفاظت محیط زیست روند برای تنظیم سلامت مبتنی بر آلودگی هوا استاندارد. و سازمان حفاظت محیط زیست تا حد زیادی موفق در محیط های بهداشتی-حفاظتی استاندارد حتی در صورت فوق العاده ای مالی و یا فشارهای سیاسی به انجام در غیر این صورت. در واقع سازمان حفاظت محیط زیست شده است احترام به عنوان استاندارد طلایی در علم مبتنی بر سیاستگذاری. در عین حال در یکی از مطبوعات آزاد و بدون هیچ گونه اطلاع قبلی پیشرفت سازمان حفاظت محیط زیست رهبران رد پنل بدون توضیح. این یک سیلی به جامعه علمی و پانچ در روده به آمریکا که تکیه بر این سازمان برای محافظت از آنها را از آلودگی هوا.

بدون پنل سازمان حفاظت محیط زیست باقی مانده بود به بررسی استانداردهای تنها با یک کوچکتر هفت عضو کمیته شناخته شده به عنوان هوای پاک علمی کمیته مشورتی (CASAC). تا به حال که کمیته شده است augmented با آلاينده خاص پانل است که وسعت و عمق و تنوع تخصص و تجربه و دیدگاه ها در زمینه های کلیدی از جمله اپیدمیولوژی, سم شناسی, پزشکی, کیفیت هوا انسان قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا ارزیابی ریسک و بیشتر. در حال حاضر که تخصص غایب بود.

به بالا از این حذف از علم مشاوره باقی مانده هفت عضو کمیته نیست کشیدن وزن علمی آن استفاده می شود. پیش از آن در سال 2019 سازمان حفاظت محیط زیست رهبران بازسازی كميته پر کردن کرسی های بیشتر با دولت و دولت های محلی و نمایندگان نامگذاری یک صنعت مشاور صندلی. به آدرس گم شده تخصص است که منجر به از nixing پنل رهبران سازمان حفاظت محیط زیست از نصب یک گروه از مشاوران که با ابلاغ این کمیته در کمتر راه باز است. این اختلال به روند و افراد درگیر در حال گریه به دور از گروهی از محققان برجسته که عمدتا از دانشگاه درگیر شدن در یک باز در عمق بحث و گفتگو در دولت از علم بود که هنجار. با هم این تغییرات به سازمان حفاظت محیط زیست را به مدت طولانی قوی برای حصول اطمینان از روند مبتنی بر علم آلودگی هوا حمایت پرسش در مورد اینکه آیا این سازمان را علم توصیه های لازم برای ذرات ماده و این که فاصله ما پر شده است.

در این روز در یک هتل اتاق کنفرانس خارج سی ما دوباره بازسازی شد که مهم علمی روند. بیست مستقل علمی کارشناسان که رد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موافقت کرده بود برای پاسخگویی به هر حال. آنها اهدا زمان و تخصص خود را به اطمینان حاصل شود متفکر علم مشاوره از کارشناسان مطلع یک دولت که حتی نمی آن را می خواهم. ما فرار جلسه به عنوان اگر آن را اجرا شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست با سابق سازمان حفاظت محیط زیست کارکنان. آن livestreamed و با حضور عموم مردم و روزنامه نگاران. ما دعوت و دریافت نظرات عمومی. ما به دنبال حفاظت محیط زیست و اخلاق و قوانین به بهترین توانایی ما و ما بیمه همان نوع قانونی و علمی ورودی در دسترس بود به پانل.

این پنل به ریاست CASAC veteran (و یکی از نویسندگان) Chris Edwards, که تضمین می کند که پنل مشاوره به اطلاع دولت و آن باقی مانده علم مشاوران در بررسی خود از علم و سیاست توصیه هایی در مورد ذرات و آلودگی های استاندارد. پنل توسعه 183-صفحه جزئیات خود علم مشاوره است. مهم نتيجه گيری: اعضا موافقت با کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست است که استاندارد فعلی به صورت سالانه قرار گرفتن در معرض ذرات ریز ناکافی است برای محافظت از بهداشت عمومی و باید تقویت شود و رفت و بیشتر در معرفی و تقویت دیگر ذرات استاندارد. زمانی که CASAC ملاقات هفته بعد پانل توصیه شد فیل در اتاق است. در پایان این تقلب کمیته تقسیم شد با برخی از اعضای موافقت با پنل است که استانداردهای فعلی نمی حفاظت از بهداشت عمومی و دیگران توصیه هیچ تغییری به استانداردهای.

در حال حاضر سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler پیشنهاد کرده است برای نگه داشتن ذرات استاندارد بدون تغییر—با وجود توصیه های 20-عضو پانل از کارشناسان بالا در زمینه ذرات و بهداشت (که در اصل تعیین شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست در سال 2015) با وجود توصیه های سازمان حفاظت محیط زیست و دانشمندان و با وجود شواهد علمی است که هر سال هزاران نفر از مردم تجربه اثرات سوء بر سلامت و مرگ زودرس در آلودگی سطوح پایین تر از استانداردهای فعلی.

آن را برای ما روشن است که چگونه علوم راهنمایی مقیاس. نگه داشتن استانداردهای فعلی نمی محافظت از سلامت عمومی است. آن را اولویت بندی کوتاه مدت کسب سود برای برخی از تنظیم صنایع بیش, بیشتر اقتصادی و بهداشتی خسارت خواهد شد که تاثیر بسیار آسیب پذیر ترین در میان ما از جمله افراد مسن و کودکان و افراد مبتلا به بیماری های ریوی. با نادیده گرفتن علم مدیریت است که سلامت ما را به خطر می اندازند.

که اکتبر روز و همیشه از این سازمان و اعضای reconvened پنل سخت کار کرده اند به اطمینان حاصل شود که مدیر ویلر است که علم مشاوره او نیاز به تصمیم گیری درست. در حال حاضر ما باید اصرار دارند که او می کند. در حال حاضر وجود دارد یک فرصت برای اظهار نظر در مورد پیش نویس ذرات ماده قانون. این زمان برای صحبت کردن. سازمان حفاظت محیط زیست باید به دنبال مشاوره از پانل. هنگامی که ما نشسته اند که در کوچک اتاق کنفرانس برای دو روز راست ما نمی انجام این کار برای خود ما به دست آورید. ما آن را به اطمینان حاصل شود که این کشور تا به حال این فرصت را به پیروی از علم است. و ما آن را اجازه می دهد تا مردم در سراسر کشور این فرصت را به آلودگی هوا استاندارد است که محافظت از سلامت خود را. ما از مشق شب. در حال حاضر از آن زمان برای مدیر ویلر به خود را انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>