ما نیاز به تجدید نظر غیر ارادی بستری در طول این همه گیر

برای میلیون ها نفر از آمریکایی های بازداشت شده توسط قانون COVID-19 همه گیر ممکن است به خصوص ناراحت کننده. همانطور که در آوریل 8, بیش از 1,300 COVID-19 مورد گزارش شده بود در زندان و زندان در آمریکا, بالا بردن سوال در مورد حقوق افرادی که توانایی محدود برای محافظت از خود از عفونت است. سیاست گذاران باید به بررسی گزینه های مختلف برای پیشگیری از شیوع کروناویروس در تادیبی امکانات از جمله از بین بردن پول نقد وثیقه کاهش دستگیری و نرخ آزاد مردم اوایل که زندانی غیر جرایم خشونت آمیز.

در عین حال وجود جمعیت دیگری از آمریکایی ها که مرتکب هیچ جرم اما که ممکن است بازداشت و تحت قانون و در صورت خطرات مرتبط با COVID-19: بیماران برگزار شد در روانپزشکی واحد است.

هر ایالت در ایالات متحده قوانین است که اجازه غیر ارادی بستری شدن در بیمارستان روانی در شرایط خاص اغلب زمانی که کسی به شمار خطری برای خود یا دیگران به دلیل بیماری روانی است. آن را دشوار است به می دانم که چگونه بسیاری از مردم برگزار شد برای مراقبت های روانی در یک زمان معین اگر چه برآوردها نشان می دهد بیش از یک میلیون غیر ارادی روانی دستگیری ها را در محل در هر سال در ایالات متحده است.

غیر ارادی بستری می تواند نجات بخش برای بیماران دست و پنجه نرم کردن با افکار خودکشی توهم و شیدایی و یا دیگر علائم بیماری های روانی و نه همه مردم را به بخش اورژانس تحت این قوانین در حال بستری در برابر خواسته های خود را. برخی از بیماران ممکن است تصمیم می گیرید که آنها می خواهند برای دریافت مراقبت و درخواست کرد به صورت داوطلبانه است. در موارد دیگر متخصصان بهداشت و درمان در بخش اورژانس ارزیابی بیماران کمک خود را به آدرس علائم و راه اندازی جامعه است که قادر به پشتیبانی از بیماران برای به دست آوردن مراقبت های خارج از بیمارستان.

هنوز COVID-19 همه گیر است نگران کننده مفاهیم به صورت غیر ارادی بیماران نیاز به مراقبت های روانی.

بیماران مبتلا به بیماری روانی جدی در حال حاضر بخشی از یک جمعیت آسیب پذیر است که ممکن است دست و پنجه نرم کردن با مسکن ناپایدار و فقر و اعتیاد و دیگر شرایط پزشکی و سلامت محدود و سواد. به عنوان یک نتیجه, آنها ممکن است در افزایش خطر ابتلا به کسب و عوارض ناشی از COVID-19. بیشتر مجموعه ای از بستری روانپزشکی واحد که به طور معمول شامل گسترش تعاملات بین بیماران و کارکنان گروه درمانی و جمعی از وعده های غذایی می تواند به افزایش خطرات ناشی از انتقال بیماری های عفونی. به گفته یکی از برآورد شده است بیش از 1,450 COVID-19 موارد در دولت سلامت روان امکانات در سراسر 23 ایالت و ناحیه کلمبیا به عنوان از آوریل 16. کشورهای دیگر مانند کانادا و چین و کره جنوبی نیز دست و پنجه نرم COVID-19 شیوع بیماری در سلامت روان امکانات.

زمانی که قوانین ما مردم را در برابر خود خواهد شد به بیمارستان و همه ما یک وظیفه برای حفاظت از این بیماران به خصوص در طول یک بیماری همه گیر.

اول, بهداشت روان, امکانات می توانید مراحل برای محافظت از بیماران و کارکنان از COVID-19. کاهش خطرات ناشی از انتقال بیماری های عفونی نیاز به اقدامات جامع مانند تشویق شستن دست, تمرین, فیزیکی, فاصله, فراهم ماسک برای بیماران و کارکنان محدود در شخص و گروه درمانی و غربالگری بیماران و کارکنان برای COVID-19 علائم درخواست کارکنان با علائم به ماندن در خانه و در حال گسترش آزمایش برای بیماران و کارکنان در این تنظیمات است. پس روانپزشکی واحد ممکن است به خصوص مستعد ابتلا به بیماری های عفونی شیوع کارکنان باید وزن این خطرات که با توجه به اعتراف بيماران و ترخيص بيماران به عنوان به زودی به عنوان را می توان با خیال راحت انجام می شود. بیمارانی که تست مثبت ممکن است نیاز به طور موقت منتقل شده به واحد مجزا به کاهش خطرات ناشی از ویروسی انتقال است.

ما باید مراقب باشند در مورد حفاظت از حقوق بيمار در طول این بیماری همه گیر. بیمارستان ها ممنوع بازدید کنندگان برای کاهش خطرات عفونت اما بیمارانی که تکیه بر خانواده و دوستان برای حمایت ممکن است در تلاش برای بهبود درک خود را درمان و یا به تصمیم گیری آگاهانه در مورد مراقبت از خود. به طور مشابه, بهداشت روان, طرفداران ممکن است قادر به ملاقات با بیماران در فرد است که می تواند مانع از دسترسی بیماران به مشاور حقوقی غیر ارادی در طول بستری شدن در بیمارستان. بیمارستان ها باید راه اندازی تلفن و ویدئو کنفرانس گزینه نه تنها بنابراین بیماران می توانند با عزیزان, اما همچنین برای هماهنگی حقوقی رسیدگی با دادگاه است.

سوم حمایت از دسترسی به خدمات بهداشت روانی در طول این همه گیر کلیدی است. برخی از روان سیستم های سلامت مانند وزارت کالیفرنیا از بیمارستان های دولتی به تازگی به حالت تعلیق در پذیرش و تخلیه برای بیماران. برخی از امکانات جامعه و برنامه را قبول نمی کند بیماران مگر اینکه آنها منفی SARS-CoV-2 آزمون پس از ترخيص از بيمارستان ، در حالی که به طور بالقوه محدود کردن گسترش COVID-19 این سیاست ها می تواند باعث تشدید کمبود تخت روانپزشکی طولانی اورژانس منتظر برای بیمارانی که نیاز به بستری شدن و یا جلوگیری از تخلیه برای بیماران دیگر نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

گسترش بازپرداخت و استفاده از telepsychiatry ممکن است یک راه برای کمک به. با ارائه مداوم روان درمانی, دارو و یا دسترسی به مدیریت پرونده برای مردم در جامعه telepsychiatry ممکن است کمک به نگه داشتن آنها را به خوبی و خارج از بیمارستان. اگر چه کمتر به خوبی مورد مطالعه در بیمارستان تنظیمات telepsychiatry در بیمارستان ها می تواند تسهیل دسترسی به متخصصان بهداشت روانی در بخشهای اورژانس جلوگیری از غیر ضروری پذیرش و حمایت از درمان در روانپزشکی واحد در حالی که محدود کردن فرد در تعاملات است.

مراقبت از سلامت روان است بیش از حد اغلب تحت ذوات و نادیده گرفته شده و COVID-19 برگزار خواهد شد فشار بیشتر بر روی این سیستم. بیماران دریافت کننده غیر ارادی مراقبت های روانی به ویژه آسیب پذیر هستند در طول این همه گیر و ما باید به سرعت وارد عمل شده و به حمایت از آنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>