ما نیاز فدرال اقدام برای جلوگیری از همه گیر بعدی

آن است که هیچ کار کوچک به پیش بینی که از صدها نفر از هزاران نفر از ناشناخته پاتوژن های موجود به طور طبیعی در حیوانات را بیش از نشت به مردم و علت بعدی بیماری همه گیر. اما یک چیز روشن است: یک عامل عمده رانندگی سرريز رویدادهایی مانند زمان COVID-19 همه گیر است که در تجارت زندگی می کنند و تازه های حیات وحش برای مصرف انسان (اعم از قانونی یا غیر قانونی).

از بین بردن حیوانات وحشی از طبیعت و حمل و نقل آنها را به بازارهای تجاری که در مجاورت نزدیک از حیوانات و مردم به شمار قابل توجهی خطر بهداشت عمومی در عمل است که دیگر نمی تواند تحمل بود. زئونوزها—اصطلاح برای بیماری های عفونی است که با تصویب بین مردم و حیوانات را تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم هر سال با سه چهارم جدید انسان پاتوژن شناسایی در سه دهه گذشته منشاء آن در حیوانات.

دولت ایالات متحده باید reengage در تعهد خود را به آدرس بیماری های زئونوز. در حالی که اولین Coronavirus مکمل بودجه بسته شامل $435 میلیون برای بهداشت جهانی برنامه های زئونوز نظارت نمی شد یکی از اولویت های فعالیت های. پس از پیشرو برای بیش از دو دهه در استقرار جهانی سیستم های هشدار دهنده زود هنگام برای شیوع این USG باید دوباره آن نقش برجسته.

صدای ما را بیش از همیشه مورد نیاز. تخریب زیستگاه جنگل زدایی و تبدیل زمین های صنعتی در مقیاس کشاورزی و دیگر مصارف سرعت بخشیدن به توانایی ما برای گرفتن حیوانات از مکان های وحشی قرار داده و حیات وحش و پاتوژن آنها باشد—در همیشه بیشتر تماس مکرر با یکدیگر و مردم است. هنگامی که یک حیوان وارد تجاری زنجیره تامین, خطرات ناشی از ویروسی نوترکیبی emergence و انتقال را افزایش می دهد.

دقیق اجرای قوانین موجود و مقررات و معاهدات بین المللی است که در برخورد با حیات وحش تجارت و بازار مهم است اما کافی نخواهد بود. حقوقی و پایدار تجارت است بدون حفاظت در برابر ویروس سرريز. در واقع مزیت شواهد علمی نشان می دهد که مسئول coronavirus جهانی COVID-19 همه گیر سرچشمه در گونه های حیات وحش—به احتمال زیاد یک خفاش.

در بیشتر مناطق روستایی و بخش های فقیرتر جهان, مردم محلی اغلب در تکیه وحشی پرندگان و پستانداران برای مواد غذایی به دلیل آنها هیچ جایگزین. به عنوان یک جامعه جهانی ما باید کار را به اطمینان حاصل شود که آنها به دست آوردن دسترسی به تولید پایدار و مرغ و ماهی و بی مهرگان و گیاهان به هر دو دیدار با نیازهای غذایی و کاهش خطر قرار گرفتن در معرض جدید زئونوز عوامل بیماری زا.

مردم بومی با استفاده از حیوانات وحشی برای تغذیه خانواده خود تولید درآمد و به حفظ هویت فرهنگی خود را. کمک به بالا بردن سنتی شکارچیان آگاهی از راه هایی برای به حداقل رساندن انسان و دام بیماری انتقال را کاهش می دهد خطرات به سلامت خود و به عموم مردم است. قانونی و غیر قانونی حمل و نقل به بازارهای زندگی حیات وحش هر دو منجر به آسیب و استرس و در نتیجه “ریختن” بیشتر عوامل بیماری زا در حیوانات ادرار و مدفوع و خون تسهیل جهش و recombinations که رندر ویروس مستقیم بیماری تهدید به مردم است.

اگر ما به منظور کاهش احتمال از آینده بیماری های همه گیر مانند COVID-19 ما باید با اتخاذ یک رویکرد جامع که دولت آمریکا نقش مهمی بازی. پایان دادن به تجاری جهانی تجارت زندگی می کنند و تازه های حیات وحش برای مصرف انسان به منزله عمده در ستون و نیاز به همکاری های بین المللی با دولت و سازمانهای دولتی و جوامع است.

سناتور John Cornyn و Cory Booker و نمایندگان مایک Quigley و فرد آپتون معرفی دو حزبی که قانون را چند گام مهم به سمت بسته شدن بازار است که تجارت در زندگی زمینی حیات وحش, شروع با آمریکا ممنوعیت واردات و صادرات و فروش داخلی از زندگی حیات وحش برای مصرف انسان است. این لایحه هدایت وزارت امور خارجه برای کار با کشورهای دیگر و سازمان های بین المللی برای فشار به ممنوعیت های مشابه بازار که تجارت در آن زندگی حیات وحش برای مصرف انسان در سراسر جهان است.

این قانون همچنین فراهم می کند منابع به توسعه مناسب منابع جایگزین مواد غذایی برای کمک به جوامع از راه دور است که تکیه بر شکار حیات وحش برای امنیت غذایی. عبور سریع از این قانون را نشان می دهد ایالات متحده رهبری در مسئله ای که با آن جهان همچنان به مبارزه

به طور جداگانه ما باید ایجاد یک حزبی انسان و دام, بیماری بین نیروی کار به ریاست رئیس جمهور مشاور امنیت ملی و “یک سلامت” استراتژی به اهرم بهداشت عمومی حیات وحش و بهداشت دام و دامپزشکی تخصص لازم برای مبارزه با زمان و آینده بیماری های همه گیر.

ما نیاز به یک الگوی جدید برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر. هنگامی که ما مشاهده صدها نفر از هزاران نفر از ناشناخته عوامل بیماری زا در برابر سلامت انسان جهانی و امنیت اقتصادی و اجتماعی و زیست محیطی هزینه های جاری همه گیر روشن است که یک شکست به آدرس علت ریشه ای خواهد بود به شدت غفلت است.

دولت آمریکا این فرصت را دارد که سرب در اجتناب از آینده بیماری های همه گیر. ماهیت خود یک بیماری همه گیر است نه یک کشور مشکل است. و نه آن است که یک حزب مشکل است. این COVID-19 بحران می تواند یک بیدارباش برای همه ما به تعادل را به ما شکسته ارتباط با طبیعت و یا می توان آن را فقط در ادامه سری بهداشت جهانی بحران. انتخاب با ماست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید