ما باید حفظ آسمان شب

با راه اندازی یکی دیگر از 60 ماهواره در فوریه 17, SpaceX ساخته شده است و در عین حال یکی دیگر از قسط در آن Starlink صورت فلکی آوردن زمان مجموع به 300. این است که در حال حاضر سومین Starlink راه اندازی این سال تایید SpaceX توانایی و تمايل به حفظ راه اندازی cadence تا کامل صورت فلکی بیش از 12000 ماهواره در محل است. همه برای تحقق آن وعده آینده ای روشن تر را با سرعت جهانی اینترنت دسترسی داشته باشید. پس از اعزام یک صورت فلکی را کوتوله جاری در مجموع حدود 2000 فعال ماهواره در حال حاضر در مدار.

و Starlink است تنها یکی از چندین جمله megaconstellations در آثار. مصنوعی ماهواره ها هیچ چیز جدیدی برای ستاره شناسان اما اولین Starlink ماهواره ها روشن تر از 99 درصد از تمام دیگر زمان ماهواره و خود بینی اعداد به این معنی است که احتمال یک عبور ما میدان دید در حالی که گرفتن یک تصویر بسیار بالا نزدیک غروب یا طلوع آفتاب.

برای همیشه لطفا برای ممنوع کردن شکاف دیجیتال از سیاره زمین است و یک هدف اصیل برای بشریت است اما اتصال از طریق megaconstellations در یک قیمت می آید. همکار من ستاره شناسان و من بسیار نگران تاثیر این ماهواره صور فلکی را در زمین-بر اساس مشاهدات است که رهبری بیش از 1800 نفر از ما را به امضای طومار خواستار دولت ها برای حفاظت از آسمان شب است.

آن را فقط منجمان که باید نگران. این محصول در حال حاضر از Starlink ماهواره ها نیز به راحتی قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح در یک نسبتا تاریک آسمان حتی در خود عامل ارتفاع 550 متر. هنگامی که این ماهواره صورت فلکی به طور کامل مستقر شده وجود خواهد داشت بیش از 100 حرکت امتیاز از نور در آسمان شب در عرض چند ساعت از طلوع و غروب آفتاب از هر نقطه در این سیاره است. وجود خواهد داشت بیشتر از آنها از درخشان ترین ستاره های ما می توانید ببینید—همان ستاره استفاده می شود برای ترسیم باستانی صور فلکی. Starlink تنهایی را اساسا تغییر شکوه ظاهر از آسمان تاریک برای هر کس در این سیاره است.

با توجه به تاثیر بصری از ماهواره صور فلکی از آن شده است با اشاره به این که کمیسیون ارتباطات فدرال کار فرض که ماهواره صفر تاثیر بر محیط زیست می تواند در دادگاه به چالش کشید. حتی اگر این چالش موفق بودند اما FCC اقتدار تنها در ایالات متحده می تواند استدلال مشابه استفاده می شود در سطح بین المللی? یک مقاله همراه با ستاره شناس دادخواست استدلال می کند که آن می تواند.

در پاسخ SpaceX وعده داده است به آدرس مشکل دید تجربی پوشش—اساسا آنها را به نقاشی سیاه و سفید—اما در عین حال تهاجمی خود را راه اندازی برنامه بدون تغییر باقی می ماند. اما معماری این ماهواره در حال حاضر به حداقل می رساند دید خود به خود روشن سطح است که عمدتا فقط پنل خورشیدی—دقیقا این قسمت شما می توانید رنگ ،

دید هرگز یک مسئله برای اپراتورهای ماهواره ای که هیچ مقررات حاکم وجود داشته باشد چگونه روشن یک ماهواره می تواند اجازه دهید به تنهایی هزاران نفر از آنها را با هم. در حال حاضر در مدار زمین کم است و یک بی بند و مداخله بهشت که در آن یک megaconstellation می تواند به معنای واقعی کلمه استفاده می شود برای نوشتن “نوشیدنی ” کوکاکولا”!” در سراسر آسمان برای همه برای دیدن.

من شنیده ام rebuttals “پس چی ؟” و “قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای پیشرفت” و من تقریبا می توانید درک کنید: چگونه یکی می تواند درک آنچه که آنها در مورد به از دست دادن آنها هرگز آن را دیده ؟

تا به حال تاریکی آسمان شب در دسترس به هر با شجاعت به خاموش کردن چراغ های مورد نیاز بدون حفاظت. فراتر از انسان رسیدن به آن ما بود بدون مانع پنجره در جهان یک جهان غیر قابل دسترسی و غیر قابل تغییر. متعالی زیبایی از یک ستاره پر از آسمان به یاد ما آن را به عنوان اجداد ما که ما و مشکلات ما هستند و ما meaningfulness در نهایت ممکن است دروغ فقط در توانایی ما برای تشخیص و تحسین تعجب و زیبایی از یک جهان بزرگتر از ما در عین حال که ما یک بخشی. هیچ چیز به این معنی که بدون زمینه و از آنجا که سحر گونه های ما مشترک ما زمینه شد آسمانها بالا به ما. بشریت است که ترکیبی از فرهنگ های دنیا در مکان هایی متنوع و با متنوع تاریخ اما همه این افراد باید خود را به نقاشی و داستان در همان بوم سنجاق ارزش خود را مملو از افسانه ها در همان ستاره نکردم آسمانی گنبد.

ما مطمئن شوید که ما در حال از دست دادن تنها شانس یک نمایش زیبا در ازای مدرن راحتی ؟ یا ما همه چیز در مورد برای تبدیل شدن به کور به چیزی است که intangibly محدود ما با هم یک تجربه مشترک است که بازی های برگزار شده است بخشی از آن در ساخت ما یک انسان ، من معتقدم زیبایی از آسمان تیره و تار است هنوز قادر به آموزش برای هر کسی که مایل به دنبال یک درس مفید در مورد که ما که هستیم و ما امر می تواند عاقلانه برای از دست دادن آن است.

یونسکو حفظ رجیستری از سایت های میراث جهانی مکان های منحصر به فرد و برجسته فرهنگی و/یا ارزش به انسانیت و اختصاص داده شده به حفظ آنها است. در حال حاضر در فهرست یونسکو سایت شامل 1,121 “خواص” و برخی از این قبیل نامیب شن و ماسه دریا و به تازگی تعیین شده Risco Caido از Gran Canaria حتی به طور خاص ذکر مشخصات خود را از آسمان شب به عنوان یک تعریف مشخصه آنها را شایسته بودن یک سایت میراث جهانی. متاسفانه تحت کنوانسیون میراث جهانی یونسکو رجیستری است توسط ساخت و ساز محدود به مناطق خاص در حالی که به آسمان متصل است به هیچ جای خاص. بنابراین در حالی که یونسکو اعلام کرده است که آسمان به عنوان بخشی از بشریت جهانی میراث فرهنگی به نظر می رسد که این کیفیت منحصر به فرد که باعث می شود این مهم به بشریت مانع از آن از نظر ارزش حفاظت.

ممکن است سازمان ملل یا یونسکو قادر به “فکر می کنم در خارج از جعبه” اعلام تاریکی آسمان شب منقول از بشریت است که شایستگی حمایت ؟ خواهد U. N. تشخیص قبل از آن که خیلی دیر به ضعیف نیاز به ایجاد یک مجموعه مشترک از استاندارد برای تنظیم استفاده از مدار زمین کم برای اطمینان از هر دو دسترسی به فضا برای همه کشورها به عنوان به خوبی به عنوان هر کس حق قادر به مشاهده نیالوده تیره آسمان ؟

آسمان متعلق به هیچ کس و به همه و آسمان تاریک باید به رسمیت شناخته شود به عنوان یک مشترک برای تمام بشریت است که همه ما باید یک راست برای دیدن و تامل بود با الهام و یادگیری از یک میراث بشریت است که نقش مهمی در تشکیل و آمریکا است که باید از آن محافظت شود. استفاده از فضا به عنوان یک منبع مشترک توسط اپراتورهای ماهواره ای در خصوص نباید نابود کردن ما تنها پنجره در جهان است.

برای من به عنوان یک جوان در حال رشد در مونتانا, این یک بازی برای اولین بار به پیدا کردن در حال حرکت ماهواره در میان انبوهی از ستارگان در آسمان شب یک بازی است که می تواند تا نیم ساعت. به زودی از آن خواهد شد یک بازی قادر به تشخیص صورتهای فلکی پشت ازدحام از حرکت نقطه نور است. من عاشق نجوم و درک و به اشتراک گذاری این نگرانی از همکاران من اما تاثیر megaconstellations می رود به مراتب فراتر از نجوم است. ستاره شناسی زنده خواهد ماند. من بیشتر نگران آن است که در مجموع ما در حال از دست دادن است که الهام بخش من برای تبدیل شدن به یک ستاره شناس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>