ما ممکن است در زندگی یک زن, بین کهکشانی حباب

ما ممکن است زندگی در یک حباب.

که این نتیجه از یک مقاله جدید منتشر شده در مجله فیزیک حروف B, علت, چاپ, انتشار, مارس 10. این مقاله تلاشی است برای حل و فصل یکی از عمیق ترین اسرار فیزیک مدرن: چرا ما اندازه گیری سرعت انبساط جهان را حس ؟ به عنوان زنده به علم است که قبلا گزارش شده ما باید راه های متعدد اندازه گیری هابل ثابت یا فرض h0 تعدادی که حاکم چگونه سریع جهان در حال گسترش است. در سال های اخیر به عنوان روش آن بدست دقیق تر آنها شروع به تولید H0s که به طور چشمگیری مخالف با یکدیگر است. لوکاس Lombriser یک فیزیکدان در دانشگاه ژنو در سوئیس و همکاری نویسنده این مقاله جدید فکر می کند ساده ترین توضیح این است که کهکشان ما نشسته در پایین-تراکم منطقه از جهان — که بیشتر از فضا ما را به روشنی از طریق تلسکوپ بخشی از حباب های غول پیکر. و آنومالی نوشت: به احتمال زیاد خراب با اندازه گیری های ما از فرض h0.

مرتبط: از انفجار بزرگ تا به حال: عکس از جهان ما از طریق زمان

آن را سخت به تصور کنید که یک حباب خواهد به نگاه مانند آن را در مقیاس جهان است. بیشتر از فضایی است که فقط به هر حال: فضا, با یک تعداد انگشت شماری از کهکشان ها و ستاره های خود را پراکنده را از طریق نیستی. اما درست مثل جهان محلی ما دارای مناطق که در آن ماده بسته های نزدیک به هم یا اسپرد اضافی-دور از هم ستاره ها و کهکشان ها در خوشه در تراکم های مختلف در نقاط مختلف جهان.

“هنگامی که ما در ریزموج زمینه کیهانی [باقی مانده از اوایل جهان] ما می بینیم تقریبا کاملا همگن دمای 2.7 K [kelvins های متوسط مقیاس که در آن 0 درجه صفر مطلق است] از جهان اطراف ما. در یک نگاه دقیق تر وجود دارد کوچک نوسانات در این دما” Lombriser گفت: زنده به علم است.

مدل از جهان چگونه تکامل یافته در طول زمان نشان می دهد که کسانی که کوچک تناقضات را در نهایت تولید مناطق از فضا که بیشتر و کمتر متراکم, او گفت:. و نوعی از کم تراکم مناطق این مدل پیش بینی می شود بیش از کافی برای تحریف ما فرض h0 اندازه گیری در راه است که اتفاق می افتد در حال حاضر.

در اینجا مشکل این است: ما دو راه اصلی برای اندازه گیری فرض h0. یکی بر اساس بسیار دقیق اندازه گیری ریزموج زمینه کیهانی (CMB) است که به نظر می رسد عمدتا یکنواخت در سراسر جهان ما پس از آن تشکیل شد در طول یک رویداد است که به طول انجامید و کل جهان است. از سوی دیگر بر اساس supernovas و چشمک ستاره ها در نزدیکی کهکشان های شناخته شده به عنوان cepheids.

Cepheids و supernovas خواص است که آن را آسان به دقت تعیین میزان فاصله آنها از زمین و چگونه سریع آنها در حال دور شدن از ما است. ستاره شناسان با استفاده از آنها را به ایجاد یک “فاصله نردبان” به نشانه های مختلف در جهان قابل رؤیت و از آنها استفاده کرده اند که با نردبان به استخراج فرض h0.

اما به عنوان هر دو cepheid و CMB اندازه گیری بدست دقیق تر در دهه گذشته آن را روشن است که آنها موافق نیست.

“اگر ما در حال گرفتن پاسخ های مختلف, که بدان معنی است که وجود دارد چیزی است که ما نمی دانیم و” کتی مک یک اخترفیزیکدان در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی که قبلا گفته زنده به علم است. “پس این است که واقعا در مورد نه فقط درک زمان گسترش رای از جهان — که چیزی است که ما علاقه مند هستید — اما درک جهان چگونه تکامل یافته است, چگونه گسترش یافته و چه در فضا-زمان شده است انجام تمام این زمان.”

برخی از فیزیکدانان بر این باورند که باید وجود داشته باشد برخی از “فیزیک جدید” رانندگی اختلاف — چیزی است که ما را درک نمی کنند در مورد جهان است که باعث رفتارهای غیر منتظره.

“فیزیک جدید خواهد البته بسیار هیجان انگیز راه حلی برای هابل تنش است. اما فیزیک جدید به طور معمول به معنی پیچیده تر که نیاز به پاک کردن شواهد و باید حمایت مستقل اندازه گیری” Lombriser گفت.

دیگران فکر می کنم یک مشکل وجود دارد با محاسبات ما از cepheid نردبان و یا مشاهدات ما از CMB. Lombriser گفت: او توضیح که دیگران پیشنهاد کرده اند اما مقاله خود را fleshes در جزئیات سقوط بیشتر به این دسته است.

“اگر کمتر پیچیده استاندارد فیزیک می تواند توضیح تنش این فراهم می کند هر دو یک توضیح ساده تر است و یک موفقیت برای شناخته شده فیزیک, اما از آن است که متاسفانه هم بیشتر خسته کننده است,” او اضافه شده است.

در اصل منتشر شده در Live علم.

پیشنهاد: صرفه جویی حداقل 53% با ما آخرین مجله معامله!

با چشمگیر اجزا تصاویر نشان می دهد که چگونه همه چیز تابع و مدل عکاسی جهان الهام بخش ترین عینک چگونه کار می کند نشان دهنده اوج جذاب, واقعی, بازی سرگرم کننده برای یک جریان اصلی مخاطبان مشتاق به نگه دارید تا با آخرین تکنولوژی و قابل توجه ترین پدیده در این سیاره و فراتر از آن. نوشته شده و ارائه شده در یک سبک است که باعث می شود حتی پیچیده ترین موضوعات جالب و آسان به درک چگونه کار می کند لذت می برد توسط خوانندگان از همه سنین.
مشاهده معامله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im