ما ممکن است قادر به استخراج “فیلم” جهان از سیاه چاله ها

فیلمهای تابستان

همیشه پس از اولین تصویر از یک سوراخ سیاه و سفید منتشر شد در سال گذشته فیزیکدانان شده اند تقلا برای یادگیری به همان اندازه در مورد آن را به عنوان آنها می توانند.

یکی از شگفت انگیز جدید ادعا می کند که چرخش حلقه ای از نور به دام افتاده در مدار سیاه چاله Pōwehi می تواند در خدمت به عنوان یک نوع از سابقه تاریخی جدید دانشمند ، حلقه ها از فوتون می تواند مانند حلقه های یک درخت و یا حتی tantalizingly مانند فریم از یک فیلم است که نشان می دهد تاریخ جهان.

فریم به فریم

این دانشمندان در حال مطالعه Pōwehi که تگرگ از یک لیست طولانی از دانشگاهها منتشر کرد این چرخش حلقه در ماه مارس. در آن, آنها استدلال می کنند که دنباله ای از فوتون حلقه می توانید به آنها بگویید که چگونه سیاه چاله تشکیل شده کمک به آنها را مطالعه خواص آن در حال حاضر و حتی به عنوان یک میدان آزمایش برای نظریه مثل انیشتین نسبیت عام.

“با هم مجموعه ای از subrings شبیه به فریم از فیلم گرفتن تاریخچه از جهان قابل مشاهده به عنوان دیده می شود از سیاه چاله” می خواند کاغذ.

گم شده Prequel

در حالی که کاوش در این حلقه می تواند فاش کردن اسرار بسیاری در مورد سیاه چاله ها محققان می گویند وجود دارد محدودیت برای ارزش خود را به عنوان یک رکورد تاریخی جهان است. هر حلقه جدید دانشمند , گزارش تنها شش روز بیش از گذشته و در نهایت آنها عبور از سیاه چاله افق رویداد و دریافت gobbled.

“ما قصد داریم برای دیدن دایناسورها” ستاره شناس دانشگاه هاروارد مایکل جانسون که مشغول به کار در این تحقیق گفته دانشمند جدید.

ادامه مطلب: سیاه چاله های پنهان در فیلم جهان را درخشان حلقه [جدید دانشمند]

بیشتر در سیاه چاله تصویر: این M87 سیاه چاله در حال حاضر دارای یک نام حماسه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net