ما در اینجا

هر کسی که در منهتن زندگی می کنند می تواند به شما بگویم که از تمام شگفتی شیوه زندگی شهری فراهم عالی مناظر از شهرستان خود هستند و نه یکی از آنها. جارو نمایش ها از این کلان شهر در دسترس هستند فقط از خارج از مکان هایی مانند نیوجرسی و یا ملکه است. محققان که مطالعه کهکشان راه شیری هم همان مشکل. آنها نمی توانند تمامیت کهکشان ما به دلیل همراه با بقیه از ما آنها درست در ضخامت از آن. و در عین حال هیچ کیهانی معادل رقص قطار بعدی به هابوکن یا شهرستان لانگ آیلند برای به دست آوردن پانوراما چشم انداز آنها بسیار تمایل.

خوشبختانه رادیو تلسکوپ ارائه یک راه حل به عنوان ستاره شناسان Mark J. رید و زینگ-وو ژنگ توضیح در این ماه را پوشش داستان. با استفاده از هزاران ساعت از مشاهدات از چندین پروژه آنها و همکاران خود را قادر به نقشه ساختار مارپیچی کهکشان راه شیری در جزئیات بی سابقه ای است و بهتر است با دقت اشاره کردن سیستم خورشیدی ما محل آن ، نتیجه خیره کننده است, عکس های جدید از گرداب از ستاره ها تماس با ما صفحه اصلی.

رقابت برای عنوان شگفت انگیز ترین تصویر در این موضوع این است که با شکوه پرتره از Tullbergia mediantarcticaحیوانات کوچکتر از یک دانه کنجد. این به اصطلاح extremophile باعث می شود بعید است آن خانه در دامنه Transantarctic کوه hemmed در خرد کردن یخ در یک طرف و سمی خاک ، برای اولین بار دیدم در سال 1964 اما تنها کشف دو سال پیش متعلق به یک گروه از بدوی بدون بال بستگان از حشرات به نام springtails.

آنها جان سالم به در برد بیش از 30 یخبندان در عین حال بسیار ظریف هستند این موجودات که آنها خشک شدن و مرگ تقریبا به عنوان به زودی به عنوان سنگ زیر آن زندگی می کنند در حال لغو شد. بنابراین ما تا به حال هیچ ایده چه نتیجه خواهد بود زمانی که زیست شناسان که آنها را سخاوتمندانه به توافق کشتی چند جایزه نمونه به عکس. اما Igor Siwanowicz یک neurobiologist در Howard Hughes Medical Institute, است که دارای تخصص در گرفتن تصاویر از موجودات کوچک با لیزر اسکن میکروسکوپ و سایر ابزار آن را کشیده و با اعتماد بنفس. و به عنوان روزنامه نگار داگلاس فاکس گزارش Tullbergia در حال حاضر بازنویسی تاریخ از قطب جنوب است. به نوبه خود به “افراطی بازمانده” به بررسی بیشتر است.

در اینجا چیز دیگری به جویدن: شناس Peter S. ابدار در داستان جذاب در مورد تکامل از دندان انسان و وحی تکان دهنده است که ما در جهان مدرن باید بسیاری از مشکلات دندانی از اجداد باستانی ما. به عنوان او توضیح میدهد: “اگر چه دندان تحمل برای میلیون ها سال در فسیل ما نمی تواند به نظر می رسد به آخرین یک عمر در دهان ما.”

چرا که ما chompers هستند “یک معجزه” تکاملی طراحی در هر دو ماکروسکوپی و میکروسکوپی سطح جعلی در دهان بوته بیش از صدها میلیون سال است. اما ابتدا با انتقال از جستجوی غذا به کشاورزی در طول دوره نوسنگی 10000 سال پیش و در ادامه از طریق انقلاب صنعتی انسان ها شروع به خوردن نرمتر بیشتر غذاهای غنی از کربوهیدرات که ما دندان محیط بیمار است اقتباس شده است. عواقب نهفته مولر حفره ها و بیماری های لثه است که بسیار رایج امروز است.

داستان هایی از این دست به ما کمک کند به درک جایگاه ما در جهان هستی تاریخ سیاره ما و جذاب آن denizens و همچنین اعجاب آور دلیل بسیاری از مردم دندان بد است. علاوه بر این من امیدوارم که همه آنها القای احترام به زندگی در بزرگترین مقیاس فضا و زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>