ما همه می خواهم به بهبود سلامت روده ما. اما چگونه ما می دانیم چه کار می کند ؟

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


روده انسان میکروبیوم جامعه همزیستی باکتری ها و دیگر میکروارگانیسم ها که در دستگاه گوارش. بیش از چند دهه گذشته دانشمندان کشف کرده اند که این اکوسیستم نقش مهمی در سلامت کلی ما است. اما چگونه می کشت دل و روده خود را به طوری که آن را ترویج سلامت کلی شما و سلامتی? متاسفانه, آن را به عنوان ساده به عنوان یک دسته از تصادفی غذاهای شما به عنوان خوانده شده در مورد یک وبلاگ بهداشت. از آنجا که هیچ دو احشاء دقیقا یکسان هستند شما نمی توانید آنها را تغذیه همان چیز و انتظار نتایج مشابه. اگر شما واقعا می خواهید برای بهبود خود را, روده, سلامت, شما باید بدانید که دقیقا آنچه در جریان است در خود دستگاه گوارش. و تنها راه شما می توانید انجام دهید که با در نظر گرفتن یک میکروبیوم آزمون مانند روده تست هوش از Viome.

gut health test from Viome
Viome

یک میکروبیوم تست مثل تست DNA فقط به جای استفاده از نقشه برداری از ژن های خود را و شناسایی نشانگرهای برای برخی بیماری ها و شرایط یک میکروبیوم آزمون نقشه ها از میکروارگانیسم ها که در دل و روده خود و شناسایی آنها چگونه سلامت شما تاثیر می گذارد. و Viome باعث می شود پیشرفته ترین میکروبیوم آزمون در بازار است.

روده تست هوش با استفاده از چیزی به نام پیشرفته metatranscriptomic توالی فن آوری است. در اصل توسعه یافته در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس برای امنیت ملی اهداف این تکنولوژی شناسایی و quantifies هر سویه و گونه ها در روده خود را تعیین نحوه فعال هستند و چه خاص مواد مغذی و سموم تولید آنها از مواد غذایی که می خورید. Viome پس از آن اجرا می شود این داده ها از طریق اختصاصی AI الگوریتم است که با استفاده گسترده و به طور مداوم در حال رشد پایگاه داده از اطلاعات به آمده تا با شخصی تغذیه توصیه.

هنگامی که شما سفارش خود را روده هوش, تست Viome شما ارسال خواهد شد برای استفاده آسان و غیر تهاجمی در خانه کیت برای جمع آوری نمونه های خود را. شما به سادگی باید به بازگشت به نمونه خود را با استفاده از پستی-پرداخت در جعبه ارائه شده و Viome آن را پردازش خواهد شد و برای شما ارسال نتایج.

Man wiping his nose.
عکس بریتنی کولت از طریق Unsplash

تحقیقات اخیر ارتباط میکروبیوم روده به تعدادی از بیماری های خاص و شرایط از جمله بیماری های قلبی و دیابت و سرطان روده بزرگ و چاقی مدیریت وزن و خواب و وضوح ذهنی. میکروبیوم روده نیز از نزدیک در ارتباط تنگاتنگ با سیستم ایمنی بدن با مطالعات نشان روشن ارتباط بین رژیم غذایی و ذاتی ایمنی.

چگونه کار می کند ؟ خوب مخاط دستگاه گوارش انسان است خانه را به 70 درصد از سلول ها را تشکیل می دهند که سیستم ایمنی بدن شما. این است که به نام روده مانع است. آن را تسهیل مصرف مواد مغذی و آب و الکترولیت ها در حالی که همچنین نگه داشتن عوامل بیماری زا. هنگامی که روده مانع سالم است آن را به عنوان یکی از سیستم ایمنی بدن شما را در اولین خط دفاعی در برابر بیماری و بیماری. زمانی که دل و روده خود مانع به خطر بیافتد همه چیز را از خارج از محیط تاثیر منفی می تواند سیستم ایمنی بدن شما و التهاب سطح سلامت دستگاه گوارش و به طور کلی خوب بودن.

خوشبختانه خوردن غذاهایی که تغذیه خاص میکروب می تواند کمک به بدن خود را حفظ روده مانع یکپارچگی است. و روده آزمون هوش می توانم به شما بگویم که غذاهای خاص روده خود را نیاز دارد.

Gut Health
عکس از طریق Viome

تمام توصیه های غذایی در حال تحویل مستقیم به تلفن خود و یا قرص از طریق Viome برنامه. به طور پیش فرض توصیه های طراحی شده برای افزایش میکروبی گونه همراه با سلامتی کلی; حداقل رساندن میکروبی گونه ارتباط با بهداشت ضعیف; ایجاد ایده آل نسبت پروتئین و کربوهیدرات و چربی برای بدن; شناسایی غذاهایی که بیشترین سازگاری را با سوخت و ساز; کمک به شما در دستیابی و حفظ یک وزن سالم و افزایش انرژی خود را تمرکز و خوب بودن. اما توصیه هایی نیز می توان به هدف قرار دادن مناطق خاصی از نگرانی مانند ساختمان ذاتی ایمنی. هنگامی که شما را به دل و روده هوش آزمون Viome برنامه فراهم می کند بیش از 20 مختلف منحصر به فرد “نمرات” به صورت های مختلف سلامتی و تندرستی مناطق, و یکی از آنها این است که یک روده مانع بهداشت نمره.

Viome gut health test.
Viome

روده آزمون هوش به طور معمول هزینه $299. با توجه به همه چیز می آید که بد نیست قیمت. اما در حال حاضر Viome در حال اجرا است یک معامله است که به کیت تست آزمون نتایج و سفارشی توصيه های تغذيه ای برای تنها $149.

بنابراین اگر شما به دنبال راه هایی را به سیستم ایمنی بدن شما و سلامت کلی افزایش این معامله از Viome ممکن است بیش از حد خوب به تصویب.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>