همه ما می خواهیم بیشتر خواب. اما آنچه در بدن ما واقعا نیاز به خواب بهتر است.

اهمیت بالا و کیفیت خواب خود را به روانی و جسمانی نمی تواند اغراق آمیز باشد. فقیر از خواب است که از نظر علمی ثابت شده است به کاهش تفکر انتقادی و قضاوت و مهارت حل مسأله. آن است که از نظر علمی ثابت شده برای کمک به ضعف عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش وزن و فشار خون بالا و شتاب پیری است. آن است که از نظر علمی ثابت شده به ما را بیشتر تحریک پذیر و کاهش توانایی ما برای مدیریت درگیری و ما را کمتر همدلانه. و در عین حال یک ذهن ترا درهم میشکنند از 70 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها فقیر خواب منظم است. خبر خوب این است که گرفتن با کیفیت بالا و خواب درست کردم خیلی آسان تر است. پس از دو سال تحقیقات این تیم از دانشمندان در Neurohacker جمعی به تازگی منتشر شده یک مکمل جدید به نام Qualia شب است که مورد ستایش قرار داد به عنوان دستیابی به موفقیت بزرگ در خواب علم است.

تا همین اواخر Neurohacker جمعی از بهترین و شناخته شده برای خود را قدرتمند عملکرد شناختی فرمول که مغز با سوخت آن نیاز به آتش در تمام سیلندر. با Qualia شب آنها در یک ماموریت برای بهبود شناخت حتی اساسی تر سطح: با کمک به شما در رسیدن به حداکثر ترمیمی خواب.

نتیجه تلاش های خود را خواب است پشتیبانی مکمل بر خلاف هر که شما تا کنون دیده ام.

Qualia Night for better sleep.
تصویر Neurohacker جمعی

بر خلاف بسیاری از دیگر خواب محصولات Qualia شب نیست فقط طراحی شده برای کمک به شما خواب. این طراحی شده است برای کمک به شما خواب بهتر است.

فوتوریسم خوانندگان کنید: کد تخفیف PRODANDNEURO در پرداخت اضافی 15% Off

Qualia شب نیست “قرص خواب” و آن را شامل نمی شود هر گونه دارویی یا گیاهی آرام بخش. در واقع, آن را نمی کند حتی حاوی ملاتونین است که یک هورمون طبیعی تولید شده توسط بدن خود را به خود را تنظیم چرخه خواب و بیداری. در Neurohacker جمعی, هدف این است که برای کمک به بدن خود را به کمک. با استفاده از کل سیستم علم رویکرد آنها آمد تا با ثبت اختراع در انتظار ترکیبی از مواد خام که سوخت بدن شما توانایی به درمان بهبود و بازسازی. این نتایج در عمیق تر و بیشتر خواب ترمیمی انرژی بیشتر بهبود شناخت ایمنی قوی تر و پیشرفته در دراز مدت سلامت مغز.

Qualia Night for sleep
تصویر Neurohacker جمعی

Qualia شب در نظر گرفته شده است گرفته شود در اوایل شب حدود 4 ساعت قبل از خواب. از آنجا آن را به آرامی برطرف ذهن و بدن خود را به یک آرامش مطلوب خواب گذار بعد از آن شب. این آثار توسط:

  • حمایت از ایجاد و استفاده از ملاتونین هورمونی است که در تنظیم ریتم شبانه روزی خود را با سیگنالینگ به مغز خود را که آن زمان به خواب.
  • حمایت از ایجاد و استفاده از گاما آمینوبوتیریک اسید یا GABA طبیعی انتقال دهنده عصبی است که مانع برخی از سیگنال های مغز و کاهش فعالیت سیستم عصبی خود را.
  • حمایت از ایجاد و استفاده از فاکتور نروتروفيک مشتق از مغز و یا BDNF یک پروتئین است که محافظت و پشتیبانی از رشد سلول های عصبی جدید ضروری است که برای حافظه و یادگیری و تفکر انتقادی است.
  • حمایت از تولید و عملکرد سلول های بنیادی است که نقش حیاتی در تعمیر و بازسازی.
  • حمایت از استرس پاسخ با ارائه مهم adaptogens که مواد گیاهی است که کمک به تثبیت فرایندهای فیزیولوژیکی و ارتقاء هموستاز.
  • کمک به تنظیم تولید کورتیزول است که اولیه بدن هورمون استرس است.
    تغذیه سالم باکتری های روده به طوری که آنها می تواند تولید کلید مولکول های مورد نیاز برای سلامت مغز و عملکرد سیستم ایمنی بدن, رابطه شناخته شده به عنوان روده و مغز محور.

اطلاعات بیشتری می خواهید ؟ اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از هر عنصر در Qualia شب و آنچه در آن می کند و یا اینجا را کلیک کنید برای حساب جامع از نحوه Qualia شب بود توسعه یافته است.

Qualia Night
تصویر Neurohacker جمعی

به مناسبت انتشار آن Qualia, شب است به طور موقت ارائه شده در 50 ٪ تخفیف ماه اول از لغو-در هر زمان اشتراک است که حمایت کردن با هیچ خطر 100 روز Moneyback Guarantee.
و با وارد کردن کد تخفیف PRODANDNEURO در پرداخت اضافی 15 درصد ،

اگر شما مریض و خسته از احساس تجدید و انرژی هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح, شما نیاز به Qualia, شب امتحان, امروز.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de