تماشای شیوع کروناویروس از فضای یک ‘حقیقی’ تجربه فضانوردان می گویند

به عنوان یکی از خدمه جایگزین دیگری در ایستگاه فضایی بین المللی و فضا علاقه مندان در سراسر جهان آماده سازی برای جشن سالگرد 50 از آپولو 13 سه ناسا فضانوردان در مدار نگه داشتن ساعت مچی نزدیک در شیوع کروناویروس در سیاره خانه خود را.

ناسا فضانورد کریس کسیدی وارد مدار آزمایشگاه پنج شنبه (9 آوریل) در حالی که همکاران خود را Jessica Meir و اندرو مورگان در حال برنامه ریزی برای بازگشت به زمین در آوریل 17 . سه نفر صحبت با خبرنگاران امروز (10 آوریل) به مناسبت خدمه مبادله و بحث در مورد آنچه در آن است مانند بودن در فضا در طول coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که کسیدی راه اندازی به فضا را با تجربه از آنچه زندگی است مانند بر روی زمین در طول گسترش COVID-19, Meir و مورگان شده اند و در فضا در طول مدت شیوع.

“این کاملا سورئال برای ما برای دیدن کل این وضعیت اتفاق می افتند در این سیاره در زیر” Meir گفت: از طریق فضا به زمین تصویری با لینک. خبرنگاران صحبت با خدمه از طریق یک تلفن پل.

در حالی که آن را دشوار است به حتی تصور کنید که چنین چیزهایی اتفاق می افتد در این سیاره است که آنها در زیر می توانید ببینید Meir گفت: او هنوز هم هیجان زده برای بازگشت به خانه و حتی اگر آن را نمی خواهد آنچه او انتظار می رود هنگامی که او برای اولین بار راه اندازی شد.

در عکس: سفر 62 به ایستگاه فضایی بین المللی
بیشتر:
بیماری همه گیر کوروناویروس: کامل صنعت فضایی پوشش

“من فکر می کنم برای من آن را هنوز هم می تواند خوب برای رفتن به عقب و برای دیدن برخی از مکان های آشنا و برخی از چهره های آشنا” Meir گفت. او گفت که پس از هفت ماه در فضا “این بسیار دشوار خواهد بود قادر به به به آغوش خانواده و دوستان من.”

“من فکر می کنم که من را در واقع بیشتر احساس جدا شده بر روی زمین از من در اینجا به خاطر این که فقط بخشی از ما انتظار روال تا اینجا” Meir گفت.

مورگان گفت که داشتن آن معمول شده است بخشی جدایی ناپذیر از فضانوردان چگونه مسئولیت رسیدگی به انزوا و مشکلات دیگر زندگی و کار در فضا است.

“ما و ورزش ما شخصی, بهداشت خواب, همه چیز برنامه ریزی شده است که:” او گفت:. یکی دیگر از مهارت او گفت: او شده است و حد عالی رساندن در فضا است که “خوب بودن crewmate … به طور مداوم بررسی تا مطمئن شوید که ما در حال احترام به دیگران در همه زمان ها است.”

اما حتی با این روال از انسان spaceflight “این ماموریت آن احساس متفاوت” کسیدی در حال حاضر در پرواز سوم گفت. قبل از راه اندازی, او و crewmates مورد چگونه آنها می دانستند که آنها در حال رفتن به در قرنطینه او گفت: “اما ما نمی دانیم که تمام نقاط جهان که قرار بود به ما بپیوندید.”

اما کسیدی اضافه شده است که در حالی که این ماموریت و راه اندازی شد قطعا متفاوت به دلیل محدودیت های اطراف گیر او نمی توانید صبر کنید به خوش آمد می گوید دوستان خود را و همکار ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken که برای راه اندازی به ایستگاه فضایی سرنشین SpaceX خدمه اژدها در طول زمان خود را در فضای زودتر از ممکن است.

بحران و spaceflight

خدمه سوئیچ می آید به عنوان ناسا آماده به مناسبت 50 سال پس از آپولو 13 ماموریت راه اندازی به فضا در آوریل 11, 1970. ماموریت معروف موفق به فرود فضانوردان بر روی ماه به دلیل یک مخزن اکسیژن انفجار اما فضانوردان موفق به بازگشت با خیال راحت به خانه.

برای مورگان این خصوص تند و تلخ سالگرد با توجه به همه گیر.

“در حال حاضر وجود دارد یک بحران و بحران در روی زمین است” مورگان گفت. پنجاه سال پیش “پرواز تیم کنترل [و] کنترل ماموریت در زمین غالب از طریق نبوغ خود را حرفه ای خود را آورده و خدمه خانه با خیال راحت.”

آپولو 13 : گیج کننده گاهشمار ناسا ‘موفق به شکست’ moonshot

مورگان می بیند پرواز خود را در بسیار به همان شیوه.

“یک بار دیگر کنترل ماموریت توسط مراکز کنترل پرواز تیم می رویم ما را به خانه با خیال راحت. آنها آسیب دیده اند و این درست همان است که هر کس آن تغییر کرده است راه که ماموریت کنترل عملیات کار” مورگان گفت. “آنها در واقع انجام تحویل بین شیفت بین دو اتاق های مختلف برای به حداقل رساندن تماس بگیرید. در عین حال در اینجا آنها persevering و از طریق ابتکار و خلاقیت خود و حرفه ای خود را, آنها در حال رفتن به بازگشت ما به زمین با خیال راحت درست مانند پیشینیان خود را از 50 سال پیش است.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>