تماشای هزاران نفر از معترضان ایستاده شش فوت از هم جدا

شش فوت از هم جدا

بیش از 2000 نفر از شهروندان اسرائیلی گرفتگی تل آویو را در میدان رابین در روز یکشنبه در اعتراض به دولت خود overreaching coronavirus سیاست — در حالی که ایستاده شش فوت از هم جدا در راستای اجتماعی فاصله دستورالعمل.

تصاویر هوایی از میدان نشان می دهد کاملا سازگار وب به طور مساوی فاصله مردم است.

ویروس سن

آن را نگاه شگفت انگیز در واقعیت های سیاسی معترض در سن coronavirus. از یک سو مخالفان مهم است که برای دموکراسی است. اما از سوی دیگر جمعیت زیادی از تجمع مردم در خیابان ها می تواند این ویروس را یک فرصت بزرگ گسترش یافته است.

“این است که چگونه دموکراسی مرگ در قرن 21” یائیر لپید رئیس کشور میانه رو حزب سیاسی Yesh Atid گفت: در سخنرانی خود که به نقل از هاآرتص “آنها نمی میرند زیرا مخازن پیشی مجلس آنها می میرند از داخل است.”

پرچم سیاه و سفید

این تظاهرات بخشی از “پرچم سیاه” جنبش آغاز شده است که در ماه گذشته زمانی که صدها نفر از اتومبیل های سوار به بیت المقدس در اعتراض به ضد دموکراتیک coronavirus سیاست.

اعتراض انجام شد در ضد دموکراتیک اقدامات تصویب شده توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در جریان همه گیر است که منتقدان می گویند استفاده می شود برای تحکیم قدرت.

“یک فرد با کیفرخواست نمی تواند تعیین رئیس پلیس یک دادستان دادستان عمومی قضات خواهد کرد که مقابله با او در مورد” لبيد گفت: در طول سخنرانی خود.

“آنچه اتصال تمام گروه ها و علت ها فریاد برای دموکراسی اسرائیل که آزار بودن این روز با نتانیاهو و متحدان خود” Shaqued مرگ مدیر اجرایی ضد اشغال گروه صلح در حال حاضر گفت: زمان.

طرف دیگر

با وجود اعتراضات نظرسنجی ها نشان داده اند که بیش از 50 درصد از جمعیت مورد تایید خود را از دست زدن مداوم بیماری همه گیر.

“گفتند: ما به شما مبارزه را از داخل.’ شما نمی خواهد مبارزه از داخل” لبيد گفت: در اظهارات خود. “شما لازم نیست مبارزه با فساد از درون. اگر شما در داخل شما بخشی از آن است.”

بیشتر بخوانید: هزاران نفر از اسرائیلی ها حفظ اجتماعی فاصله در حالی که اعتراض به نتانیاهو [Axios]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: کارشناسان: ما نیاز به 20 میلیون آزمون در روز بازگشایی با خیال راحت

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>