سازمان دیده بان این Madlad انتخاب کنید تا یک قهوه استارباکس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین

Cuppa جو

جهانی و همه گیر است آوردن از رفتار عجیب و غریب در میان مصرف کنندگان قهوه. به یاد داشته باشید جری Saltz یک sexagenarian کافئین عاشق که رفت انبوه ویروسی برای احتکار غذای آماده قهوه از یک ایستگاه گاز و گرم کردن مجدد آنها را یک به یک ؟

خوب جدید vid قرار می دهد Saltz به شرم — نشان دادن عاشق قهوه چیدن خود استارباکس منظور با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین.

هواپیماهای بدون سرنشین می رود Whrrr

YouTuber دیمیتری ماریان می گوید او کشیده وانت با یک میانی DJI Mavic 2.

او ثابت یک سبد به هواپیماهای بدون سرنشین با استفاده از یک رشته و سپس پرواز آن به محله خود استارباکس. او نام خود را در نظم و پرسید که آیا آنها می تواند قرار داده و قهوه خود را در سبد خرید و به عنوان شما می توانید در شات فیلم از هواپیماهای بدون سرنشین, یک شاهد barista موظف.

زنجیر ما جعل

در یک جداگانه آپلود تصویری حدود دو هفته پیش ماریان کشیده مشابه شیرین کاری با مک دونالد قهوه — و در شرح chided بینندگان در برابر هواپیماهای بدون سرنشین بد رفتار.

“لطفا همین حالا پرواز هواپیماهای بدون سرنشین با قصد بد مانند هواپیماهای بدون سرنشین جاسوسی و یا هواپیماهای بدون سرنشین, مسابقه, نزدیک, مردم,” او نوشت.

بیشتر در هواپیماهای بدون سرنشین: دیدن هواپیماهای بدون سرنشین و کشتن یکی دیگر از هواپیماهای بدون سرنشین توسط کوبیدن به آن در 100 مایل در ساعت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>