سازمان دیده بان نظامی آمریکا برای کشتن یک هواپیما با یک سلاح انرژی

یک لیزر قدرتمند سیستم سلاح در هیئت مدیره ما کشتی نیروی دریایی USS پورتلند “با موفقیت غیر فعال یک وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین” در طول یک آزمون در 16 ماه مه در اقیانوس آرام, با توجه به بیانیه دولت.

یک ویدیو از تست نشان می دهد سلاح انفجار شدید ری در هواپیماهای بدون سرنشین — که به نظر می رسد به آتش گرفتن تقریبا بلافاصله.

تکنولوژی بلوغ سلاح لیزری سیستم پیشرفته (LWSD) MK 2 MOD 0 توسعه یافته توسط Northrup گرومن اجازه می دهد تا کشتی ها برای دفاع از خود در برابر هواپیماهای بدون سرنشین و حتی کوچکتر دشمن قایق های نیروی دریایی ادعا می کند.

با توجه به گزارش اخیر بازار برای شبیه سلاح انرژی سیستم های در حال افزایش در سراسر جهان با یک مسابقه تسلیحاتی جدید به عنوان سازمان ملل به دنبال راه های جدیدی برای افزایش امنیت مرزی و مقابله با تهدیدات از جمله هواپیماهای بدون سرنشین و موشک.

“با این جدید پیشرفته قابلیت ما در حال تعریف جدیدی از جنگ در دریا نیروی دریایی” Karrey Sanders, افسر فرمانده این ناو پورتلند در بیانیه ای گفت:.

انگلستان نیز کار خود را در آن 50-کیلووات سلاح لیزری سیستم به نام “Dragonfire” برای محافظت از دریایی و زمینی نیروهای از موشک و یا خمپاره دشمن. روسیه و چین هر دو کار بر روی سلاح های انرژی و همچنین هند و ایران و ترکیه است.

ایالات متحده ممکن است کار بر روی تسلیحات لیزری پس حداقل 1960s اما این آخرین آزمایش متفاوت بود. با توجه به نیروی دریایی آزمون اول آن با انرژی کلاس لیزر حالت جامد — یک کلاس جدید از انرژی تسلیحات است که می تواند “هموار کردن راه برای آینده سیستم های سلاح” با توجه به Sanders.

این سلاح لیزری سیستم مشکوک به ویژگی های بسیار قدرتمند 150-کیلووات لیزر با توجه به سی ان انخواهد بود که یک گام عمده در قدرت مخرب.

قبلی سلاح لیزری سیستم های تست شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده برجسته 15 و 30 کیلووات لیزر به عنوان درایو گزارش و این سیستم در حال حاضر قدرتمند است. برای مثال نیروی دریایی سیستم سلاح لیزری (قوانین) 30 کیلووات سیستم قادر به پایین یک هواپیما در طول یک سال 2017 آزمون.

نیروی هوایی ایالات متحده نیز تلاش برای توسعه انرژی جدید سلاح. در سال گذشته ما بر اساس پیمانکار نظامی Raytheon تحویل آن برای اولین بار کانتر-UAS سیستم به نیروی هوایی.

“پنج سال پیش تعداد کمی از مردم نگران در مورد هواپیماهای بدون سرنشین تهدید” Roy Azevedo جمهور Raytheon و تعلیق در بیانیه ای گفت: در زمان. “در حال حاضر ما می شنویم در مورد حمله یا تهاجم همه زمان ها است.”

وجود دارد در حال حاضر شده است, گزارش بین المللی از درگیری با استفاده از سلاح های انرژی. بازگشت در ماه فوریه نیروی دریایی ایالات متحده ادعا کرد که یک کشتی جنگی چینی اخراج یک سلاح لیزری در یکی از آن نظارت هواپیما.

“سلاح های درجه لیزر می تواند به طور بالقوه باعث آسیب جدی به خدمه و ملوانان و همچنین کشتی و هواپیما سیستم” خواندن یک بیانیه نیروی دریایی در آن زمان است.

بیشتر بخوانید: آمریکا با موفقیت آزمایش یک سلاح لیزری است که می تواند از بین بردن هواپیما اواسط پرواز [ایسنا]

بیشتر بر روی سلاح های لیزری سیستم: ما ادعا چین اخراج سلاح لیزری در نیروی دریایی, هواپیمای جاسوسی

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de