سازمان دیده بان SpaceX آخرین کشتی فضایی نمونه اولیه ضربه گیر می تواند مانند یک

چکه کن دریچه

SpaceX آخرین نمونه لقب “SN3” سقوط در یک فشار برودتی سوخت آزمون پنج شنبه شب به عنوان فیلم آپلود شده توسط NASASpaceFlight را نشان می دهد.

فولاد ضد زنگ گنبد دیده می شود crumpling مانند یک نوشابه می توانید قبل از سرنگونی در یک پف از بخار.

“خواهیم دید چه اطلاعات نقد و بررسی می گوید: در صبح اما این ممکن است یک آزمون پیکربندی اشتباه” SpaceX مدیر عامل Elon Musk توییتی در اوایل صبح.

“برخی از دریچه به بیرون درز در ابررساناها دما,” او اضافه شده است. “رفع و مجددا به زودی.”

با توجه به Space.comاین برودتی تست فشار بود برای تست اگر نمونه اولیه قادر به نگهداری سوخت در دماهای بسیار پایین سمت راست قبل از پرتاب. مشک نشان داد که “SN3 گذشت دمای محیط تست فشار شب گذشته” قبل از سقوط در طول آزمون بعدی.

یکی دیگر

SpaceX را SN1 نمونه تجربه بسیار شبیه سرنوشت سقوط در طول یک فشار تست در فوریه 28.

با توجه به منحصر به فرد گزارش Ars Technica, مشک بسیار زیبا بود علامت پس از SN1 جويد. “ما ارسال توجه داشته باشید به این تیم که این بد طراحی شده اند, بد ساخته شده و به شدت بررسی می شود,” او گفت: Ars Technica. “این فقط یک بیانیه از واقعیت است.”

این هفته شکست خورده تست فشار, اما به نظر نمی رسد برای نشان دادن بیش از حد از یک شکست به عنوان شرکت در حال حاضر لیزر متمرکز در آن بعدی تکرار SN4.

این خبر پس از SpaceX منتشر شد یک نسخه اولیه از یک “راهنمای کاربر” به آن کشتی فضایی, سفینه فضایی, جزئیات, چگونه آن را می تواند یک روز کشتی تا 100 مسافر و یا 100 هزار تن محموله به دور مقصد از جمله ماه و یا حتی مریخ است.

ادامه مطلب: SpaceX را Starship SN3 نمونه فرو می ریزد و در مخازن تحت فشار تست [Space.com]

بیشتر در Starship: Elon Musk میاد تصویری از کشتی فضایی را عنکبوتیه عنکبوتی فرود پاها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>